אבא ראה חדר נקי ומיטה מוצעת. כמה שניות מאוחר יותר הוא מוצא מכתב מצמרר מבנו…

אבא חולף ליד החדר של בנו. הוא מבחין, באמצעות האינסטינקטים האבהיים שלו, שמשהו לא בסדר. החדר נקי ללא רבב ואפילו המיטה מוצעת. כמה אזעקות נדלקו בראשו בבת אחת, במיוחד כשהוא ראה את המכתב על הכרית עם המילה "אבא" כתובה על מעטפה. בעודו מצפה לרע מכל, הוא פותח את המכתב ומתחיל לקרוא אותו בידיים רועדות.

"אבא היקר,


בצער רב וביגון קודר אני כותב לך. היה עלי לברוח עם חברתי החדשה על מנת להתחתן כי אני רוצה להמנע מהסצנה איתך ועם אמא. מצאתי תשוקה אמיתית עם סטייסי, והיא כל כך נחמדה, אבל ידעתי שלא תאשר אותה בגלל הפירסינגים, הקעקועים, בגדי האופנוענית הצמודים שלה, והעובדה שהיא הרבה יותר מבוגרת ממני.

אבל זה לא רק בגלל התשוקה אבא; היא בהריון.


סטייסי אמרה שנהיה מאושרים מאוד יחד. יש לה קרוואן ביערות, וערימה של עץ לבערה למשך כל החורף. היא שיתפה אותי בחלומה להוליד ולגדל ילדים רבים.

סטייסי פקחה את עיניי לעובדה שמריחואנה לא באמת מזיקה למישהו. אנחנו נגדל בעצמנו ונחליף עם אנשים אחרים בקהילה שלנו–עבור כל הקוקאין והאקסטזי שנרצה.

בינתיים, נתפלל שהמדע ימצא תרופה לאידס כך שסטייסי תרגיש טוב יותר. בטוח שמגיע לה.

אל תדאג אבא, אני בן 15, ואני יודע לדאוג לעצמי. יום אחד, אני בטוח שנחזור לבקר, אז תוכל להכיר את הנכדים שלך.

אוהב,

ג'ושוע.


נ.ב. אבא, שום דבר מזה לא היה באמת. אני אצל ג'ייסון בבית. רק רציתי להזכיר לך שיש דברים גרועים יותר בחיים מהתעודה שנמצאת על השולחן במטבח. תתקשר שזה בטוח שאחזור הביתה!"

לילד הזה יש נסיון רב בלספר להוריו חדשות רעות.

שתפו את הרעיון המדליק הזה של אותו מתבגר. זו הפעם הראשונה שההורים שלו מרגישים אסירי תודה על הציונים הרעים שלו.