אב בן 54, נראה כל כך צעיר עד שתמיד מתבלבלים וחושבים שהוא בן הזוג של בתו

אדסון ברנדו נראה כאילו הוא בשנות ה-20 לחייו. המשפיען מחרונינגן בהולנד מתעקש כי המראה שלו הוא בזכות דפוס חשיבה חיובי, תזונה טובה, טיפוח העור, והתעמלות. הסופר בן ה-54 אף טוען שמעולם לא עבר ניתוח פלסטי.

אדסון ברנדו, משפיען מהולנד, בנה קהל מעריצים בשל מראהו הצעיר


אנשים רבים שהוא פוגש לעתים קרובות משוכנעים שהוא צעיר ב-20 שנים מכפי גילו המקורי

בכל מקרה, דברים אינם כל כך ברורים בשל המראה הפיזי של אדסון שגורם לאנשים להתבלבל ולחשוב שהוא למעשה בן זוגה של בתו. כשהוא בחוץ עם משפחות ומבלה במסיבות, טוען אדסון כי אנשים משוכנעים בכך, והמצב הופך מביך עבור כולם.

לאחרונה, אנשים התבלבלו וחשבו שאדסון הוא בן זוגה של בתו

״אני המבוגר מבין אחי, כשהאחרים בני 52, 28, ו-27. באסיפות משפחתיות, אנשים שואלים את אבי האם אני הבן הצעיר ביותר. פעם כשטיילתי, נעצרתי ע״י המשטרה בשוויץ שלא האמינה שאני בן 40 באותו הרגע״, מסביר אדסון בראיון ל-The Mirror.

המאמן מעולם לא עבר ניתוח פלסטי ומייחס את מראהו הרענן לדפוס החשיבה החיובי שלו

הוא מוסיף, ״הם לקחו את הדרכון שלי ובדקו אותו. הם היו מופתעים שהדרכון שייך לי ולא מדובך בזיוף. המשטרה שאלה אותי כיצד אני נראה כל כך צעיר״. לאדסון אין סודות לגבי המראה שלו שקורא תיגר על גילו הנוכחי, אך הוא מנהל אורח חיים בריא, ואיננו מעשן או צורך סמים.

הוא גם עוסק בפעילות גופנית על בסיס קבוע, נהנה מתזונה בריאה, ומטפח את עורו כהלכה

בנוסף, אדסון מציין כי הוא מנסה לנהל אורח חיים בריא ללא עישון או שימוש בסמים

ליתר דיוק, אדסון אוכל הכל במידה אך מעדיף מזונות בריאים. הדיאטה שלו מורכבת מכמות גדולה של ירקות, פירות, דגנים, חיטה מלאה, דגים, וכל מיני סוגים של ירקות מכילי חלבון, ואם זה אורגני זה אפילו טוב יותר. חובב התזונה עושה 40 דקות של אימוני אירובי ו-60 דקות של אימוני משקולות.

התזונה שלו שמכילה בין 2000-2500 קלוריות ביום כוללת צריכה של ירקות, פירות ודגנים

כדי לצמצם את המתח ולשפר תר תחושתו הכללית, הוא עושה מדיטציה פעמיים בשבוע. אדסון אוכל בין 2000 ו-2500 קלוריות ביום כדי לשמור על משקלו. עם זאת, בזמן המגפה ב-2020, הוא סייע לאלפי אנשים ברחבי העולם באמצעות חדשות טובות אודות אורח חיים, שמירה על מראה צעיר, כושר, ומוטיבציה לחיים טובים יותר.

לפני 3 עשורים, אדסון פיתח תסביך לגבי האופן בו הוא נראה בהשוואה לחבריו הנאים והחטובים

כעת הוא יכול לומר בביטחון מלאה שההחלטה והנחישות שלו השתלמו

בין עצות הבריאות הרבות של אדסון, הוא כולל גם הנאה מהחיים כמו יחסי מין, טיולים, וקינוחים. באופן דומה, הוא מאיץ באנשים לשמור על הנפש, הרוח, והגוף שלהם במצב מאוזן, ויותר חשוב מהכל – לחייך ולחשוב בצורה חיובית. בעשותכם כן, הוא מבטיח כי חייכם ישתנו לטובה.

בכל מקרה, אדסון מתעקב כי חיוך וחשיבה חיובית יכולים לשנות את חייו של אדם לטובה