אב גאה מרגיז אנשים על שפרסם תמונות של בנו בן ה-14 בעבודה

העבודה הראשונה היא אבן דרך בחייו של אדם ומשהו שתמיד נזכור. בין אם מדובר בבייביסיטינג או לכסח את הדשא של השכנים, זה מסמל פרק חשוב בחיינו בעודנו למדים אחריות מהי.

אב גאה פרסם תמונות של בנו בעבודתו הראשונה. האב, כריס קרופורד, הקדיש פוסט לבנו, ודיבר על איך אפילו מבוגרים יכולים ללמוד מהאתיקה של בנו.


הוא כתב בפוסט שבנו קיבל עבודה במשרה חלקית ב׳ברגר קינג׳. הוא ממשך ומספר על האתיקה מעוררת ההשראה של בנו כבן נוער שעובד בכל יום, אפילו בסופי שבוע. באומרו זאת, בעוד שילדים אחרים בגילו ׳נהנים מהקיץ׳, בנו מרוויח שכר נאה והוא לא יכול אלא להתגאות בו.


© Chris Crawford / Facebook


הוא דיבר על איך בנו בוחר ללכת לעבודה מוקדם ואף להישאר שעות נוספות. הוא ציין שהוא אינו יכול להתגאות בו יותר מזה על הישגיו בגיל כה צעיר.

קרופורד מספר שבנו אוהב כל דקה בעבודתו. הילד הזה, לדברי אביו, אוהב להרוויח כסף ולחסוך לרכב משלו.

מאז הפוסט הזה, נחלקה דעתם של אנשים ברשת. בעוד שיש כאלה שמאמינים שטוב שאדם צעיר ילמד על ערכו של כסף וכיצד לחסוך…


© Chris Crawford / Facebook

אחרים חושבים שזה יותר מדי עבור נער צעיר להיות כה מרוכז בעבודה. ילד צריך להיות ילד, בעיניהם; לא לדאוג לגבי העבודה! אלו הם שנים מעצבות שעליו ליהנות מלהיות ילד, כך לפי גולשים מסוימים.

גיל העבודה המינימלי בארצות הברית הוא 14 עבור עבודות שאינן עבודות חקלאיות. השעות המורשות לילדים מתחת לגיל 16 קבועים בחוק לפי הממשלה. החוק אוסר על העסקת ילדים מתחת לגיל 18 במקצועות מסוכנים.

אנשים דאגו לשלום הילד לאחר שאביו הצהיר כי הוא עובד 7 ימים בשבוע! אך לפי הפוסט של קרופורד, העבודה משמחת את בנו. הוא ובנו נראים מחוייכים בתמונות שפרסם.
העבודה הראשונה תמיד משפיעה על האדם, וזה משהו שאנחנו זוכרים, לא משנה באיזה גיל!

האם אתם חושבים שילד בן 14 צריך לעבוד, או שזה צעיר מדי? ספרו לנו מה אתם חושבים בתיבת התגובות בהמשך. שתפו את הכתבה הזו עם בני המשפחה והחברים שלכם כדי לדעת מה הם חושבים!