אב חורג מפתיע את בתו החורגת בת ה-10 בבית הספר עם חדשות אודות האימוץ הרשמי שלה

הנה אימוץ מפתיע שיפרוט על מיתרי לבכם! כשמייק רוסל החל לצאת עם אשתו הנוכחית, שרה, לפני 5 שנים, הוא יצרה קשר מיידי עם בתה, קמרין.

לכל אחד מבני הזוג היו שני ילדים מנישואין קודמים. ובעוד שרוב האנשים יאמרו שסידור כזה הוא מורכב, השניים הסתגלו מיד לחיים במשפחה שכזו.


למייק וקמרין היה קליק מיידי כשנפגשו.

״נכנסתי לחייה של קמרין כשהייתה בת 5״, אמר מייק, מטקסס. ״היינו קרבים ומאוד זמן קצר לאחר שאני ואימה התחלנו לצאת. היה לנו הרבה מן המשותף״.© dadandboujie / Instagram

קמרין גדלה לאהוב אותו כל כך עד שכשהייתה בת 7, הילדה שאלב את מייק האם תוכל להשתמש בשם המשפחה שלו כשלה.

מייק הסכים, וקמרין החלה להשתמש בשם המשפחה ׳רוסל׳ בכל מקום. בכל מקרה, היא לא הייתה יכולה להשתמש בזה בבית הספר כי ההי עליה להשתמש בשם המשפחה החוקי שלה.

שרה ומייק הסכימו שעליו להתחיל בתהליך האימוץ של קמרין בהקדם. ולאחר 3 שנים של המתנה, קמרין הפכה באופן רשמי לבתו ביוני 2021!


© dadandboujie / Instagram

ההורים היו מוכנים לחלוק את החדשות הטובות עם קמרין, והם רצו שזו תהיה הפתעה.


מייק הופיע בבית ספרה של קמרין כשהוא נושא שלט אשר עליו נכתב, ״נתתי לך את הלב שלי לפני 5 שנים, וכעת אני רוצה לתת לך את שם המשפחה שלי״. שרה הייתה שם גם היא, אוחזת בשלט עליו נכתב, ״זה רשמי, קמרין ראסל״.

בעוד שקמרין צועדת במורד האולם ורואה את השלטים, ההתרגשות והאושר ניכרו על פניה. היא רצה בשמחה לעבר אביה, ומייק הרים אותה לזרועותיו ושניהם בכו דמעות של אושר. היה זה רגע קסום של ממש שהזוג לא ישכח לעולם.

״לראות את פניה של קמרין…היא פרצה בדמעות, ואז, גם אניח״, משחזר מייק.

מייק אמר ש׳הבטיח׳ לקמרין כי יאמץ אותה.


© dadandboujie / Instagram

״הבטחתי שתמיד אהיה שם בשביל, שאוהב אותה ללא תנאים, ושאינני נמצא בחייה במקרה״, הוא הסביר.

למייק יש גם מילות עצה עבור הורים חורגדים שם בחוץ.

״אני יודע כיצד זה מרגיש ללכת למשחק בייסבול, ואז ללכת למשחקי כדורגל, ולהרגיש גלגל שלישי כל הזמן״, הוא אמר. ״אבל אתם מופיעים בכל מקרה. אני רק רוצה שתדעו שאתם מוערכים, יש לכם ערך, ואתם מחוללים הבדל בחייהם של הילדים האלה. אין מספיק אנשים עבור הילדים הללו״

צפו בסרטון אודות הפתעת האימוץ הנ עימה של מייק.

לאלסיה בת ה-14 ואביה המאמץ, דניאל דונלדסון, יש סיפור דומה.

דניאל הוא מאמן ספורט לנוער מהייליוויל, אלבמה, אשר אימן את אליסיה מ-2019. כשהוא ואשתו, טיפאני, גילו אודות חוויות האומנה של הנערה, הם החליטו להפוך את אלסיה לחלק ממשפחתם.

אלסיה נמצאת איתם כבר שנה, והם תמיד השאירו את החלטת האימוץ החוקי בידיה.


© dadandboujie / Instagram

לבסוף, החליטה אליסה בשנה שעברה שהגיע הזמן להפוך את העניינים לרשמיים. וכדי להפוך את הרגע למיוחד אף יותר, היא ארגנה הצעת אימוץ רשמית לאביה ביום ההולדת שלו.

המשפחה כיסתה את עיניו של דניאל והחזיקה סדרת שלטים עליהם רשומות החדשות הטובות. אלסיה הייתה בסוף התור, נושאת את השלט החשוב מכל ועליו נכתב, ״האם תאמץ אותי?״

דניאל הוריד את כיסוי העיניים שלו ומיד הבין מה קרה לאחר שקרא את השלטים. דניאל חיבק את אליסה חזק, אסיר תודה על כך שבקרוב תהיה בת למשפחת דונלדסון באופן חוקי.