אב מדגמן את חולצות הבטן שבתו סורגת וכובש את הרשת

היום, ההתמודדות עם דעותיהם הקדומות של אנשים לגבי המראה אינה דבר נדיר. בכל מקרה, זה לא מפחיד את ג׳ף ביוור, גיבור הכתבה שלנו, כלל וכלל. הוא תומך בעסק של בתו, ומוכן לנסות מאות חולצות בטן שבתו סורגת, ומוכיח כי אין דבר שגבר לא יכול לעשות.

צוות האתר שלנו שאב השראה מהאומץ של משפחת ביוור, ואנחנו רוצים לשתף את הסיפור שלהם עם הקוראים.


בתו של ג׳ף, אמילי, הקימה עסק משלה לפני כמה שנים

© lovebeav / Instagram

ב-2015, אמילי הפכה את אהבתה לסריגה לעסק קטן.


בכל מקרה, זה לא צבר תאוצה עד 2021, כשאביה נכנס לתמונה והחל לדגמן את חולצות הבטן והמכנסונים שבתו תופרת. ג׳ף שמח ללבוש כל מה שבתו מכינה, והרגיש נוח לחלוטין עם הגוף שלו. ״אבא שלי לעולם לא היסס לסייע לי״, אומרת אמילי. ״הוא תמיד תמך בי ובעבודתי״.

מעשיו של ג׳ף היו פריצת דרך של ממש

© lovebeav / Instagram© lovebeav / Instagram

אמילי החלה לסרוג עבור עצמה, אך כפי שכתבה באתר שלה, ״נהניתי מאוד לראות את היצירות שלי על חברים והאושר שהאמנות שלי הסבה להם״. הראשונה לדגמן חולצת בטן באינסטגרם של אמילי הייתה אימה. כשהסרטון של אימא זכה להצלחה, אמילי ביקשה גם מאביה להשתתף.

ג׳ף שמח להשתתף. ״האינטרנט בלע את זה לחלוטין, ובכל פעם שכללתי את ההורים שלי, ידעתי שהיה משהו מיוחד בקונספט של משפחה אשר לובשת חולצות בטן יחד״, מספרת אמילי.

והוא לא מתכנן לעצור

© lovebeav / Instagram

העסק המשפחתי התברר כהצלחה עד שאמילי התפטרה מעבודתה הרגילה והתמקדה לחלוטין בסריגה וביצירת תוכן. היום, יש לה יותר מ-30,000 עוקבים באינסטגרם ויותר מ-600,000 עוקבים בטיקטוק. ג׳ף נרגש על כך שהוא מצליח להסעיר את הרשת אף יותר. ״אבא שלי עושה כל מה שצריך כדי למכור את החולצות שלי״, הגיבה אמילי בסרטון של אביה המטפס על סולם כדי לצלם תמונה מהגג.


הדעות הקדומות איתן התמודדו לא מפחיתות מחשיבות העסק שלהם

© lovebeav / Instagram

בראותם את ג׳ף מדגמן, אנשים מסוימים צחקו עליו וטענו שזה בלתי הולם עבור גבר לחשוף את עצמו כפי שעשה. בכל מקרה, ג׳ף ואמילי ׳מנסים שלא לקחת ללב תגובות שליליות׳, כפי שמסבירה אמילי. בכל מקרה, כמות הפידבקים החיוביים מנצחת הכל. ״קשה להיות שלילי לגבי משפחה שעושה חיים יחד״, אומרת אמילי.

״החלק יקר הערך מכל של עבודתנו הקשה יחד הוא זמן האיכות שאנחנו מבלים יחד, צוחקים ונהנים לצלם סרטונים״, היא מוסיפה.

משפחת ביוור מתרגלת לתהילה

© lovebeav / Instagram

לאמילי לא היה קשה לערב את הוריה בתהליך יצירת התוכן. הם חיו יחד כשהקימה את העסק שלה, ושלושתם מאוד יצירתיים. התשוקה שהם חולקים עזרה להם להסתגל בקלות לפופולריות שלהם והם החלו ליהנות מזה. ״תשומת הלב היא נעימה מאוד!״, מוסיפה אמילי.

״לא היה לנו מושג כמה גדולים הנהיה, אבל אנחנו מחבקים את ההתרגשות!״, היא אומרת.

מה דעתכם על העסק של משפחת ביוור? האם יש לכם תשוקה שאתם חולקים עם היקרים לכם?