אב מסור בוחר להשתמש בשירותי הנשים כדי להגן על בנותיו

מוחמד ניוטו, 33, קיבל החלטות מרגשות גדי לגדל את ילדיו בדרך הטובה ביותר האפשרית. האיש, במקור מלוס אנג׳לס, ואב לזנדיה בת ה-5 ולזורי בת ה-3 מעורב בחייהם של בנותיו כאימם ומשתף במסע המקסים הזה של האבהות דרך הרשתות החברתיות. האב הצעיר בנה רשת גדולה של עוקבים אשר מרותקים ממערכת היחסים מעוררת ההשראה שלו עם בנותיו הקטנות.

צוות האתר שלנו לא יכולה היה לשבוע מהמקום המיוחד שהאב הזה שומר בליבו לבנותיו. אנחנו היינו מוקסמים מאוד מגילויי האהבה והמסירות של מוחמד לבנותיו.


אב, בנותיו, וקשר שאי אפשר לשבור

© chroniclesofdaddy/Instagram

המעקב אחרי האופן בו מוחמד ממטיר אהבה על בנותיו ומתייחס אליהן כמו נסיכות הוא מחזה שעשוי בקלות להמיס את הלב. בכל מקרה, להיות אב צעיר לבנות זה לא תמיד קל כמו שזה נראה. אחרי הכל, ברור שגברים לא יודעים איך זה מרגיש להיות ילדה. לכן, הורות לילדה בזמן השינויים שהיא עוברת יכול להיות מבלבל לפעמים.


בכל אופן, מוחמד בחר לקבל את האתגרים האלה ולצלול לתהליך גידול הבנות. למעשה, האב המסור הזה גמל בליבו להפוך מעורב בכל פרט של גידול הילדות כדי ליצור עימן קשר שאי אפשר לפרק. ומעל לכל אלו, הוא מחויב לקחת אותנו למסע הזה איתו, ולספק לנו הצצה לחיי היומיום שלו כאבא, החל משגרת הבוקר, דרך שיעורי בלט, ועד לשעת השינה.

הוא משתף את מסע האבהות שלו עם העולם

© chroniclesofdaddy/Instagram

דרך עמוד ברשתות החברתיות שלו הקרוי בשם The Chronicles of Daddy (״דברי הימים של אבאל׳ה), אשר כעת עוקבים אחריו אלפים, הוא לומד מהורים אחרים כיצד לגדל את ילדיו בדרך הטובה ביותר האפשרית. בנוסף, הוא משתף בטיפים מעניינים ובחוויותיו האישיות כדי לסייע לאבות צעירים אחרים או לאבות עתידיים. תמונות המשפחה הלבביות שלו בדרך כלל מלוות בתובנות על נושאים חשובים, כמו ריבים בין הורים כשהילדים מסביב ונורמות מגדריות, אשר לעתים קרובות פותחים דלתות לדיונים מעניינים.

היותו פרטנר תומך ונוכח

© chroniclesofdaddy/Instagram

יתרה מזאת, האב המסור איננו נסוג נוכח נושאים עליהם מדברים רק לעתים נדירות או נושאים נשיים יותר, כמו שיתוף בידע אודות הנקה, או מתן 5 הטיפים הטובים ביותר שלו לאבהות בזמן שהפרטנרית שלהם מיניקה, כולל הנקות בשעת הלילה, משך התהליך, והדרך הטובה ביותר לתמוך בפרטנרית שלכם בעת שלב זה.

לבחור בשירותי הבנות

© chroniclesofdaddy/Instagram


האב שידו בכל חשף גם לאחרונה שהוא בוחר לקחת את בנותיו לשירותי הנשים בזמן שהם בחות, נושא שמשך תשומת לב רבה מהתקשורת כמו גם מעוקביו. הוא הסביר שהחלטתו מבוססת על העובדה שרוב שירותי הגברים מלוכלכים יותר ואינם ערוכים לתינוקות וילדים.


© chroniclesofdaddy/Instagram

הוא ממשיך ומוסיף שהוא תמיד מכרי על כניסתו כדי לא להפריע או להפתיע את הנשים שבפנים. לכן, הוא שואל ראשית, ׳סליחה, אני אבא ובנותיי איתי. אכפת לך אם אכניס אותן?״ הוא מסביר, ׳אני לא רוצה להפתיע אף אחד. אני יודע שיש נשים שחוו טראומה ועשויות לחשוש. אני מנסה לגלות כבוד ככל האפשר׳.


© chroniclesofdaddy/Instagram

האב שגובהו כ-188 ס״מ סיפר בפתיחות על הפעם ההיא שנאלץ להשתמש בשירותים הציבוריים מול בנותיו והיה חייב לשבת כדי להשתין. הוא הסביר זאת כך, שבאותו הזמן, בנותיו היו בנות 2 ו-3 והוא לא יכול היה להשאיר אותן מחוץ לתא כדי שימתינו לו עד שיסיים. אז במקום זאת, הוא פשוט אמר להן להביט לתקרה בזמן שהוא הפשיל את מכנסיו וישב על מושב האסלה.

האם אתם חושבים שאבות יכולים לגדל את בנותיהן באותו האופן בו אימא עושה זאת? האם יש לכם טיפים אישיים או עצות הנוגעות להורות?