אב מצטרף לצילומי בת הים של בתו ליום הולדתה, והתמונות הורסות מצחוק!

לאחרונה מלאו 8 שנים לילה צעירה שלא רצתה חגיגה שגרתית. במקום, היא רצתה לעשות משהו יצירתי יותר – יום בו תוכל לחיות את חלום בת הים שלה!

הצלמת המקצועית דזירה דיל, בעליה של ׳לאמאר׳, סטודיו לצילום מארקנסו, עזר לאספן להפוך ליצורה קסומה באמצעות יום צילומים מיוחד שתוכנן עבורה. היום הלך מצוין, אבל כשאביה של הילדה, מייקל, הצטרף לסוף הסשן, דברים השתפרו אף יותר.© Desirae Deal Photography / Facebook

בראיון עם CafeMom, דזירה הסבירה שכחלק מחגיגת יום ההולדת של אספן, סבתה ארגנה לה ׳סשן בתולות ים׳. כשמייקל הגיע למקום, בתו שאלה אותו האם יוכל לשחק איתה בתוך המים. אבל לדזירה היה רעיון מטורף – אך טוב יותר.


״אמרתי, ׳טוב, אתה יודע שיש לי זנב בתולת ים שאתה יכול ללבוש׳״, היא משחזרת. ״ומשם זה המשיך. ברגע שהיא ידעה שזו אפשרות, הכל זרם״.


© Desirae Deal Photography / Facebook

למרות שזה לא היה מתוכנן, דזירה אמרה שמייקל לא היסס ׳להיכנס לעניינים׳ כשנתבקש להתנהג בצורה נשית וללבוש חזייה וזנב בתולת ים. האב לבש את התחפושת בביטחון רב ועשה כל פוזה שנתבקש כדי לשמח את בתו.

דזירה אמרה שזה היה הסשן ׳הכי כייפי׳ שאי פעם עשתה, ואפשר לראות מדוע. באשר לאספן, סשן בתולות הים היה הרבה יותר טוב מלכבות נרות על עוגת יום הולדת!

דזירה שיתפה בתמונות של הצמד בעמוד הפייסבוק שלה, וזה הפך וויראלי במהירות. עד כה, התמונות צברו 28,000 לייקים ו-158,000 שיתופים.


© Desirae Deal Photography / Facebook


״היה לי העונג לערוך סשן בתולות ים ליום הולדתה של ילדה מתוקה בת 8, וכל שהיא רצתה זה שאביה יצטרף לכיף״, היא כתבה. ״הרשו לי לומר לכם, שהוא לא אכזב! הצחוקים, ההנאה, והזיכרונות שיצרו הם המתנה הטובה ביותר שהוא יכול היה לתת לה״

היא מסכמת את הפוסט בתזכורת נפלאה לכל ההורים.

״צלמו תמונות עם הילדים שלכם. שחקו איתם בכל הזדמנות ששי לכם, כי הם נשארים קטנים רק לזמן קצר״


© Desirae Deal Photography / Facebook

אפשר לראות שאספן נהנתה בטירוף רק מהחיוך שעל פניה. אין ספק, שהיא תזכור את היום הזה עם אביה לשארית חייה.

״התגובות היו חיוביות בצורה מפתיעה״, אומרת דזירה לגבי תגובת הצופים לסדרת התמונות. ״אני חושבת שלשחק עם הילדים שלנו זה משהו שכולם בכל העולם יכולים להזדהות איתו ברמה כלשהי, בין אם אנחנו חושבים על ילדינו שלנו או על האופן בו זה מעורר זיכרונות מן העבר, מהילדות שלנו עצמנו״.


© Desirae Deal Photography / Facebook

דזירה החלה את דרכה בצילום לאחר שבנה הבכור נפטר בגיל 3 חודשים. למרב הצער, היו לה רק כמה תמונות שלו. הטרגדיה הובילה לכך שהיא מצלמת תמונות של שלושת ילדיה לעתים קרובות ככל האפשר. דזירה למדה עיצוב גרפי באוניברסיטת ארקנסו והשתמשה בידע שלה כדי לשפר את יכולות העריכה שלה.

״הסגנון שלי כייפי ונמרץ, אבל הקסם האמיתי הוא בזיכרונות. אני משוועת לצלם יותר מסתם תמונה. המטרה שלי היא לספק חוויה וזיכרון שישארו עם המשפחה שלכם לנצח״, היא כותבת באתר שלה.

וזה בדיוק מה שהצליחה לעשות בסשן הצילומים של אספן ומייקל – זיכרון בלתי נשכח המחבר בין אב ובתו.


© Desirae Deal Photography / Facebook

איזה כיף לראות הורים עושים מעל ומעבר כדי לשמח את הילדים שלהם. למייקל לא אכפת אם הוא נראה מגוחך כשהוא לובש את תחפושת בת היום; מה שחשוב זה שילדתו שמחה.

אבות כמוהו ראויים להערצה. זוהי גם תזכורת טובה לכך שיש דרכים רבות לחגוג, מאשר לערוך מסיבת יום הולדת עם עוגות ומתנות בנאליות.

בבקשה, שתפו את זה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם עוד היום!

תודה מיוחדת לדזירה דיל צילום על שהרשתה לנו להשתמש בתמונות המופלאות שלה. אל תשכחו לבקר בחשבון הפייסבוק, ובאתר שלה.