אדם הופך למנהל בית הספר בו שימש כשרת במשך 27 שנים

אף פעם לא מאוחר מדי לחלום ולהציב לעצמנו מטרות חדשות בחיים. זה נכון במיוחד במקרה של גייס סונייר שעבד ללא הרף כדי להיות היכן שהוא היום!

גייב סניור עבד כשרת בבית הספר היסודי פורט בר (Port Barre). הוא היה מרוצה מחייו כפי שהתנהלו עד שיום אחד, מנהל בית הבפר לקח אותו הצידה וטיכס לו עצה. השנה הייתה 1985, כשמהנהל ווסלט אמר את המשפט משנה החיים ההוא לגייב, ״הייתי מעדיף לראות אותך נותן ציונים למבחנים במקום להיות זה שמנקה אותם מהרצפה״© YouTube

אחרי השיחה ההיא, לגייב הייתה משימה אותה היה נחוש לבצע. הוא היה בן 38 באותו הזמן והחליט לבלות את השנים הבאות של חייו בלימודים.


״הייתי מגיע לעבודה ב-5 בבוקר ועוזב ב-7 כדי ללכת לבית הספר למשך כל היום ואז חוזר לסיים את 8 שעות המשמרת שלי והולך הביתה להכין שיעורים״, משחזר סונייר.

״לאט ובזהירות הוא השלים את תואר ההוראה שלו ב-2008 וקיבל את עבודת ההוראה הראשונה שלו בבית הספר היסודי פורט בר. לאחר תואר ההוראה שלו, הוא עשה תואר שני באוניברסיטת ארקנסו.


© YouTube

לבסוף, אחרי 27 שנים, ב-2013, גייב סונייר הפך למנהל אותו בית הספר אותו ניקה במשך כמעט 3 עשורים! ולמרות שהוא המנהל, הוא עידיין מנקה את המשרד שלו!

״אל תניחו למצב בו אתם נמצאים כרגע להגדיר את מה שאתם יכולים להיות מאוחר יותר״, הוא אומר.

הוא ממשיך, ״תמיד אמרתי להם שזה לא משנה איפה אתם מתחילים, אלא איפה אתם מסיימים״.


הסיפור מעורר ההשראה מראה לנו שאנחנו אף פעם לא זקנים מדי לעשות משהו ושאתם יכולים להשיג כל דבר שאתם מציבים כמטרה! זה שיעור ששווה לחזור עליו אינספור פעמים.


© YouTube

כעת גייב סונייר הוא מנהל אהוב ונערץ ע״י תלמידיו. והוא מעניק לתלמידיו ולעבודתו את כל כולו!

איזה דבר נפלא זה לראות אנשים מגשימים את חלומותיהם ולא נותנים לדבר לעמוד בדרכם!

שתפו את סיפורו מעורר ההשראה של גייב סונייר עם אחרים כדי לעודד אותם לרדוף אחרי החלומות שלהם!