אדם חירש מאמץ גור כלבים חירש, והקשר ביניהם באמת יוצא דופן

רוב הכלבים הנמצאים במקלטים לחיות מחמד לא נראים ׳ניתנים לאימוץ׳ בשל גילם ובעיותיהם הבריאותיות. זו הסיבה מדוע אנשים שאכן מאמצים חיות מחמד אלו ממקלטים נחשבים כגיבורים אמיתיים. אחד מהם הוא גיבור הכתבה שלנו היום.

סיפורם של ניק ואמרסון נגע מאוד ללב הצוות שלנו, ואנחנו מתרגשים מאוד לשתף אותו אתכם.


גור בלתי רצוי שהמתין לאדם הנכון


סיפורו של אמרסון איננו סיפור קל לעיכול. כשהיה רק בן 6 שבועות, ננטש הכלבלב במקלט לבעלי חיים בפלורידה, ונלחם על חייו כשהוא סובל מפירכוסים וממחלה וויראלית, וכך איבד את שמיעתו.

אבל הכלבלב המעורב הזה היה לוחם מאז ומעולם. מאוחר יותר, הוא הגיע למקלט החיות NFR Maine Rescue Shelter יחד עם אחיו שם טיפלו בו היטב. הוא גבר על בעיותיו הרפואיות והושם ברשימת האימוץ יחד עם אחיו ואחיותיו.

אחיו של אמרסון מצאו מיד את ביתם העתידי. אבל עבור אמרסון, תהליך האימוץ היה קשה יותר. אחרי הכל, הוא היה חירש ונזקק לבעלים יוצא דופן לחיות עימו.

קריאתו של הגור נשמעה למרחוק

© nickandemerson.com

ניק אבוט אפילו לא חיפש כלב כשראה אותו לראשונה בפייסבוק. אבל סיפורו שלו הכלב נגע לליבו באופן אישי ועמוק, אז הוא החליט ללכת למקלט כדי לפגוש אותו.

הסיבה מדוע ניק נחפז אל הגור הייתה כי הוא עצמו נולד חירש ויכול להזדהות בצורה מושלמת עם הקשיים של אמרסון. ״חשבתי שיהיה לנו חיבור טוב״, אמר ניק. והוא צדק לחלוטין!


הם התאהבו במבט ראשון

© Nick and Emerson / facebook

כשניק הגיע למקלט, הוא ראה כמה כלבים משחקים סביב. אבל רק אחד מהם שם ליבו למבקר. היה זה אמרסון, כלבלב בן 12 שבועות באותו הזמן. הכלבלב ניגש אליו מיד וישב לרגליו. ואז, לדבריו של ניק, היה ׳קליק׳.

האיש וגור הכלבים שיחקו יחד במשך זמן מה ובנו קשר חזר במהירות. אז, תוך פחות מ-24 שעות, הושלם תהליך האימוץ ואמרסון קיבל בית חדש.

הם לא זקוקים למילים כדי להבין אחד את השני

© nickandemerson / instagram

אמרסון התרגל במהרה לביתו החדש. היום, הוא כלב בריא ומאושר שנהנה מחייו לצד בעליו האוהב.

אבל אי היכולת לשמוע לא עומדת לרעתו של הכלב הזה – כדי להקל על התקשורת ביניהם אף יותר, ניק לימד אותו כמה פקודות פשוטות בשפת הסימנים כמו לשתב, לשכב, ולבוא.

לסיפור הזה יש סוף טוב

© Nick and Emerson / facebook

לאמרסון הייתה התחלה קשה בחיים, אבל הסוף היה כשל סיפור מעשיות כשמצא בן אנוש שמבין אותו בצורה מושלמת. באשר לניק, החברות הזו שינתה את חייו לטובה. הוא מרגיש שמח יותר ואוהב את כלבו בכל ליבו.

האם הייתם מאמצים חית מחמד בעלת צרכים מיוחדים? שתפו אותנו במחשבות שלכם בתיבת התגובות בהמשך.