אדם מאומץ ע״י הורים קשי יום ומשיב להם על אהבתם כשהוא קונה להם אחוזה מדהימה

ג׳ייבי לאזאזר באדילה ה-2, מנהל עסקי בחברה כלכלית, מנהל חיים מעוררי קנאה.

עבודתו הקשה העניקה לו את היכולת להרשות לעצמו חיים יוקרתיים.


בכל מקרה, הדברים לא תמיד היו פשוטים עבור ג׳ייבי ומשפחתו

הוא אומץ ע״י דודו ודותו, מריה ומקסימו, כשבחרו לקחת אותו למרות שהיו עניים מאוד. המשפחה חייה בבוקאוה, בולאקאן, בפיליפינים, ולמרות שלא היה להם דבר, הם אימצו את ג׳ייבי והעניקו לו את המתנה הטובה ביותר: אהבה שאינה תלויה בדבר.© Jayvee Lazaro Badile II

המשפחה התקשתה לספק את הצרכים הבסיסיים

החשבונות נערמו ולעתים קרובות חששה המשפחה שינתקו את החשמל או שיפונו מביתם. ג׳ייבי נזכר כיצד אימו נהגה לבקש מהשכנים הלוואות.

״ניתקו לנו את אספקת החשמל לעתים קרובות כי לא היה לנו כסף. תשעה מבני משפחתי חיו בחלל דחוס, מלוכלך וחם, ללא אזור שינה הוגן או מקום לאכול. לא היה לנו חדר שירותים או מקלחת. הבית שלנו היה התמונה המושלמת לעוני, אבל זו גם הייתה תמונה של אנשים שעובדים קשה כדי להגשים את החלום שלהם״


© Jayvee Lazaro Badile II

נקודת מפנה עבור ג׳ייבי


לאחר שמצא בביתו תיעוד אודות הוריו הביולוגיים, ג׳ייבי היה נחוש לבנות לעצמו חיים טובים יותר וגם עבור הוריו המאמצים.

הוא החל להביט קדימה לעתיד ולבחון את האפשרויות שלו, אם יעבוד קשה.


© Jayvee Lazaro Badile II

עבודה ולימודים היו בעדיפות עליונה

ג׳ייבי היה כה נחוש לצאת מהעוני ועבד בעבודות משונות ובכל הזדמנות, ולמד בבית הספר. הוא רחץ כלים, היה מלצר, מורה פרטי, ולקח שיעורי חשבונאות בקולג׳.

הוא היה תלמיד מעולה ובמהרה הוצעה לו מלגה. ג׳ייבי הפך למנהל הצעיר ביותר, והעובד שקודם הכי מהר בתחום הביטוח בפיליפינים״.


© Jayvee Lazaro Badile

ג׳ייבי הפך לאדם עוצמתי מאוד

הוא עבר מלהיות נציג מכירות של חברה למשקאות תוססים לעבודה בחברה כלכלית. הוא היה מוצלח מאוד בשימור לקוחות חדשים, ובתמורה, הרוויח עמלות נאות.


© Jayvee Lazaro Badile II

ג׳ייבי העניק בחזרה לאנשים שאהבו אותו יותר מכל

״כשנאנאי וטאטאי אימצו אותי, החיים לא היו טובים. נאנאי הייתה רוכלת, טאטאי היה סבל. כעת יש לי את ההזדמנות להשיב להם, ואני אוודא שהם יחיו את החלומות שלהם טוב יותר מכפי שהם יכולים לדמיין״.

״28, זה מספר השנים בהן אני ומשפחתי חיינו בצריף קטן בבוקאווה, בולאקאן. שכרנו בית ב-20$ לחודש. לעתים קרובות, הצפות היו חודרות את הבית, ואפילו לא הייתה לנו אספקת מים משלנו״


© Jayvee Lazaro Badile II

הוא בנה להם את בית החלומות שלהם

ג׳ייבי שילם על הבית כולו במזומן והוא נבנה תוך שנה. הבית בן 7 החדרים צוייד בריהוט חדש פרט לטלוויזיה שקנה להוריו כמתנה לחג המולד.


© Jayvee Lazaro Badile

בן אסיר תודה שרוצה לשמש השראה לאחרים

עם עתיד מוצלח מאוד באופן בשל נחישותו של אדם צעיר, ג׳ייבי יודע שהוא לא יכול היה לעשות זאת לבדו. ההורים שלו היו שם עבורו כשנזקק להם יותר מכל והוא רוצה להשיב להם על אהבתם.

״אני רוצה לשמש מסר של השראה, של השפעה, ושל עתיד לאחרים. אני רוצה שכולם יבינו שלא משנה מה הם עוברים, זה זמני אם הם יעבדו קשה, ועליהם לשמור על הקשר שלהם עם האל – כך הם ישיגו כל מה שהם רוצים״


© Jayvee Lazaro Badile

בבקשה, שתפו את הסיפור הזה עם כל בני המשפחה והחברים שלכם!