אדם ׳מגניב׳ טבעת אירוסין לתמונות עם ארוסתו חודש לפני שהוא מציע לה

מאז שאנחנו קטנים, רובנו כנראה פינטזו על הצעת החתונה שלנו, דמיינו חגיגות ענק עם פרחים וזיקוקים בכל מקום. אבל הסיפור שאנחנו הולכים לשתף היום הוא דוגמה מצוינת לאיך לפעמים אנחנו יכולים להיות אפילו יותר מופתעים מכפי שציפינו. אדי, גיבור הסיפור, תהה כיצד להציע לחברתו, אבל אז הוא קיבל החלטה מצחיקה לצלם את הטבעת מחוץ לטווח ראייתה וליצור אוסף תמונות כאלה.

אדי תהה כיצד להציע לה

© Edi Okoro / Facebook


כשאדי אוקורו ניסה להבין כיצד להציע לחברתו, קאלי, הוא דמיין משהו שונה ובכל זאת בלתי צפוי. בכל מקרה, מאחר והוא מגדיר את עצמו כ׳מאלתר ספונטני׳, הוא לא הצליח לתכנן הצעה קונבנציונלית, אז הוא הפך את זה לתרחיש בלתי נשכח אך מצחיק.

הוא כותב בפוסט שלו, ״אלו מכם שעברו את זה, אתם רוצים להציע בדרך שמדברת אליכם כאנשים וכזוג״. אוקורו תכנן להציע לחברתו ובחר טבעת מדהימה. אבל, למרות שהיה נחוש להציע, זה היה חייב להיות בזמן הנכון.© Edi Okoro / Facebook

״יש כאלה שמתכננים פלאש מוב, ארוחה מפוארת, או אפילו מארגנים שלט ׳התינשאי לי?׳. לא יכולתי לעשות את זה״, הוא אומר, וחוש, שאם היה מזמין חופשה או ארוחת ערב יוקרתית, חברה שלו הייתה עולה עליו מיד. לכן, הוא לקח איתו את הטבעת לכל מקום, ״בתקווה ש׳הרגע׳ יגיע בסטייל הספונטני שלי״.

הוא החליט להוסיף פלפל להצעה ועשה משהו בלתי קונבנציונלי

© Edi Okoro / Facebook© Edi Okoro / Facebook

בסופו של דבר, לדבריו של אוקורו, הוא התחיל לקחת איתו את הטבעת לכל מקום והיה נחוש להתחיל ולתעד את המצבים השונים. לבסוף הוא צבר 20 תמונות ו-2 סרטים, בהם הוא נראה מצולם עם הטבעת כשארוסתו לעתיד ברקע ואיננה יודעת מה מתחש.

זה הפך לתחרות עם עצמו, והתוצאה הורסת מצחוק. ״הרעיון היה לצלם כמה שיותר תמונות, בסיטואציות נועזות ככל האפשר, עד שאמצא את הרגע המושלם להציע, או עד שאתפס, ואז אציע!״, כותב אוקורו.


© Edi Okoro / Facebook© Edi Okoro / Facebook© Edi Okoro / Facebook


יש תמונות שצולמו בבית שלהם כשריד (הארוסה) פנתה לכיוון השני. אחרות צולמו בזמן שריד ישנה, בלתי מודעת לחלוטין לקיומה של הטבעת – בנקודה מסוימת הטבעת אף הייתה אצלה ביד.

כשאדי החליט לצאת ל׳הרפתקה׳ הזו, הוא בחן את המזל שלו, והוכיח שאין דבר כזה תזמון מושלם, רק סיכויים טובים. ולמרות שנדרש לו זמן רב להציע, דבר לא מביס את השעשוע מהתמונות הללו, והם יוקירו עליהן תודה בעתיד.


© Edi Okoro / Facebook© Edi Okoro / Facebook

במרוצתו של חודש, הוא המשיך לשאת איתו את הטבעת ותיעד את התמונות הללו. בעודנו גוללים, נוכל לראות אותו משוויץ בטבעת בטיול קמפינג או בזמן קניות, ובכל אחת מהתמונות, ניתן בקלות לראות את רגשותיו של אדי. הפנים שלו מלאות אושר טהור ואמיתי, וכל תמונה מעבירה את ההתרגשות שבהצעה המתוכננת.

ההצעה לה חיכו זמן רב

© Edi Okoro / Facebook

לאחר צילום תמונות וסרטונים רבים, אדי החליט לבסוף שהגיע הזמן לחשוף את הבוד שהסתיר מארוסתו במשך חודש. אוקורו אמר בפוסט אחר שהוא הציע סופסוף לריד, והיא אמרה ׳כן׳ ללא היסוס.

״צילמנו את התמונה הזו זמן לא רב לאחר שאמרה ׳כן׳״, הוא כותב. ״היא לא ידעה על הספרייה הזו עד לפני כמה שבועות״, הוא מוסיף. ״החיוך שלי הוא חיוך של ׳את לא יודעת כלום, קאלי ריד׳״.

הוא לא הוסיף דבר על מה שקרה מאז ההכרזה הגדולה, אבל הוא חושב שהיא הייתה מאושרת לראות את בעלה לעתיד מפגין אהבה עצומה שכזו כלפיה.

אילו הצעות נישואין אתם דמיינתם כילדים?