אדם מעמיד במקום את חברת התעופה על כך שאילצה אישה בהיריון לנקות אחר הבלאגן של הילד שלה

קהילת הרשת עשויה להיות המון בלתי צפוי. לפעמים כשאנחנו פונים אליה לתמיכה, אנחנו זוכים לריקושטים בלתי צפויים. שחקן הבייסבול אנת׳וני בס פנה לטוויטר כדי להתלונן על יחסה של חברת התעופה לאשתו ושתי בנותיו הצעירות.

בייס צייץ שאשתו ההרה נאלצה לנקות את הפופקורן שפיזרו בנותיו במטוס בעת הטיסה. הציוץ הפך לוויראלי, וזה ליותר מ-77 מיליון צפיות ו-57,000 תגובות.


בס לא ציפה לכל כך הרבה תשומת לב (שלילית)

© AnthonyBass52 / Twitter

בעודו כועס בבירור ומצפה לתמיכה, בס פרסם תמונה וצייץ, ׳זה עתה גרמו לאשתי ההרה בשבוע ה-22 להיריון הטסה עם ילדות בנות 5 ושנתיים לרדת על הברכיים ולאסוף את הפופקורן שפיזרה בתי. אתם צוחקים עלי?׳


התגובות היו חצויות

© Mad_Hildebrandt / Twitter

״הבלאגן הוא במרחב של אדם אחר. לא ב׳מעבר בין השורות׳. הגיע הזמן לקחת אחריות, לנקות אחרי הילדים, להתנצל בפני הנוסעים השכנים, ולהיות הורה טוב יותר״

בכל אופן, התגובות היו מעורבות, כאשר רוב המגיבים ביקרו את בס על כך שציפה ליחס מיוחד או להתנהגות יוצאת דופן. אחרים הצביעו על העובדה שהיריון לא צריך להיות תירוץ, ואמרו דברים כמו, ׳תתבגר. נשים בהיריון מרימות משקלים, מנהלות תאגידים, עובדות בשדות ומטפלות בדברים רבים. הבלאגן הקטן הזה לא צריך להיות עניין. זה לוקח 2 דקות. אלא אם כן אתם מגדלים את הילדים שלכם להיות מורמים מעם, ומחצפים שכולם יחכו לכם״.

אפילו הורים לילדים קטנים צידדו בחברת התעופה

© TiffanyBond / Twitter

״כמישהי שבהחלט טסה בעבר עם שני ילדים קטנים לצד השני של המדינה בעצמי…הכלל הוא לנקות אחרי הגרמלינים הקטנים שלך״

מספר הורים לילדים קטנים הציעו כמה עצות הורות לאופן בו יש לטוס עם ילדים כהלכה, ובצורה חפה מלכלוך ובלאגן.


אך בס התעקש

© pwentink22 / Twitter

״באמת סקרנים מי צריך לנקות את הבלאגן שעשה הילד בן השנתיים שלך? כהורה לשלושה אני האחראי להם״

״צוות הניקיון שהם שכרו!״

״אתה יודע שהם לא שולפים את המטוס שלך בין הטיסות כדי לנקות. קבוצה אחת מנקה והשנייה עולה לטיסה. אז תחושת העליונות של המשפחה שלך משפיעה על כל האנשים שעולים למטוס אחרי שאתם יורדים״

הוא היה נחוש בדעתו כי הצוות הוא זה שאחראי לניקיון בזמן הטיסה.

גם בחירת החטיפים מוטלת בספק

© AnthonyBass52 / Twitter

גולשים אחדים ציינו את השגיאה בבחירת החטיפים, לה הגיב בס כי הפופקורן סופק ע״י חברת התעופה, וזה לא מנע מאנשים להיכנס עמוק יותר לוויכוח. ״למי אכפת מי סיפק את הפופקורן? זו לא אחריות הדיילים לנקות אחרי הילד שלך״, כתב אדם.

אבל נראה שהביקורת לא בלבלה את בס. במקום, הוא הגיב באמצעות תמונה של בתו, זו שעשתה את הבלאגן, כשהיא מחזיקה שקית פופקורן.

אפילו חברת התעופה התערבה

© AnthonyBass52 / Twitter

״תודה לכולם על התמיכה. יונייטד אירליינס מטפלת בעניין באופן פנימי״

לבסוף, חברת התעופה יצרה קשר עם בס, וביקשה ליישב את העניין מחוץ לרשת. בס הודה לכולם על התמיכה ואמר שהוא יפתור את הסוגייה עם חברת התעופה באופן ישיר.