הם צילמו קליפ לשיר אבל במקרה תפסו משהו מחריד קורה ברקע…

זה כבר לא כל כך נדיר לשזור "הפתעות" בסרטוני מעת לעת. אני מתכוון, אם "פיקסאר" יכולה לרמוז על הסרט הבא שלהם בסרט הנוכחי, אז למה אנחנו לא? זוהי דרך נפלאה עבור המעריצים לתקשר בצורה אינטרקטיבית עם הסרט וליצור שיח בקרב קהילת המעריצים.

נראה שההבחנה החדה של המעריצים של הלהקה המלזית "אנשים אדומים" (Red People) הבחינו במשהו לא כשורה בוידאו קליפ האחרון של הלהקה. לא מדובר ב"הפתעה" או בסצינת בונוס. אנחנו מדברים על מוות של ממש.


אדם נופל אל מותו (לכאורה) במהלך צילומים לוידאו קליפ

אז מה בדיוק קורה עם אנשים אדומים, וסרטון המוזיקה המסתורי שלהם? כל מה שאני יודע שאם המעריצים שלהם מבחינים במישהו נופל מבניין הקליפ של הלהקה האהובה עליהם, איש לא ינוח עד שימצאו התשובות. צפו בסרטון בעצמכם.


הלהקה המלזית שחררה לאחרונה אלבום חדש, שנקרא "אני מתגעגע אליך" (I MiSS U). כמו בכל שחרור של סינגל, הם העלו את הסרטון ליוטיוב והגיעו ל-22 מיליון צפיות.

כמה מעריצים חדי עין, הבחינו באדם שנופל מבנין ברקע של אחת הסצינות. כמה צופים אפילו הרחיקו לכת וטענו שמדובר בהתאבדות. האם האיש הזה נפל, או שמא נתפסה בעדשת המצלמה התאבדות של ממש?

ברגע אחד, הסולן של הלהקה ג'ויס צ'ו שר לבדו ונהנה, וברגע הבא אדם נופל מבנין.
חלק מהמעריצים אומרים שמדובר בתעלול יחצנ"ות, כדי שהלהקה תרוויח יותר צפיות. תעשיית המוזיקה יכולה להיות מקום מלוכלך מאוד, אחרי הכל.