אדם פוגש בחברתו כשהיא כבר בהריון – וזוכה לקיתונות של בוז על כך שהחליט לטפל בתינוק של אדם אחר

התמצאות במערכת יחסים חדשה עשויה להיות מבלבלת אך אדם אחד נאלץ גם להתמודד עם דבר נוסף: לפגוש את אשת חלומותיו ולגלות שהיא כבר בהיריון.
קרולינה אוליברה, מברזיל, לא ידעה שהיא בהיריון כשפגשה את אדגר קוסטה. היא הייתה נרגשת לפגוש גבר שחולק את אותם ערכים כשלה ורצה לבנות משפחה – לא היה לה מושג שזה הרבה יותר קרוב מכפי שחשבה.

היא הביעה בפניו את הנזקים שהותירו מערכות היחסים הקודמות שלה וביקשה מאלוהים לשלוח לה מישהו שיטפל בה כראוי.


״בעודי עייפה מלהיות מנוצלת במערכת יחסים ע״י אנשים שלא כיבדו אותי או נתנו לי תקווה ואמון, ביקשתי מאלוהים לשלוח לי גבר שידע לנהוג בי כאישה; שיכבד אותי; שיהיה בעל יעדים משותפים כשלי והרצון לבנות משפחה״, אמרה סוכנת הנדלן, לסוכנות החדשות הברזילאית, Crescer.


© Caroline Oliveira


היא פגשה את אדגר, אך לא היה לה מושג שפגשה את ׳האחד׳.

״כשבוע לאחר שפגשתי אותו, החלטנו לארגן פגישה. אז, באותו היום, מבלי ידעתי, עמדתי לפגוש את אהבת חיי…״, היא אומרת.

אדגר היה מופתע לגלות שקרולינה בהיריון ורבים היו מבינים אילו היה רוצה לסיים את זה אך במקום זאת, קיבל את ההחלטה להישאר עם קרולינה ולעזור לה לגדל את הילד שלה, שלא היה שלו.

הגבר בן ה-27 משתף: ״פגשתי את קרול, ובהפתעה, גיליתי שהיא נושאת חבילה קטנה. וואו, איה פחד! אלוהים, האם כך נועדתי להפוך לאב?״


© Caroline Oliveira

האהבה פרחה בין השניים ואדגר הצליח לראות מבעל להריונה של קרולין, וראה עתיד איתה, עתיד ששווה להילחם עליו: ״בסך הכל התאהבתי במישהי בהיריון״, אומר קוסטה.


אדגר היה כה שמח למצוא את קרולינה ושיתף בחדשות הטובות ברשת, אך לא היה לו מושג אילו תגובות יגיעו. ״למרבה הצער, בין מילים חיוביות ותומכות רבות, היו גם תגובות שליליות. רובם היו מגברים ולא הבנתי מדו יש כל כך הרבה שנאה״, אומר קרלוס.

אפילו חברים ובני משפחה הזהירו את קוסטה של יתערבב עם קרולין אך זה לא שינה, בהשוואה לאיך שהרגיש כלפיה.

״הכל היה מאוד טבעי וכשראיתי את זה, כבר הייתי מעורב רגשית בהריון הזה והחלטתי לעשות כל מה שאני יכול״, הוא מוסיף.


© Caroline Oliveira

הם תיכננו להינשא בסוף 2021 והיו נרגשים לקבל לעולם את התינוקת לארה. קוסטה מספר: ״אני מאוהב בשתי הנשים הללו, ואעשה כל שביכולתי למענן״

בינתיים, קרול הייתה אסירת תודה על כך שקרלוס היה לצדה במהלך הלידה.

״תודה לאל שיש לצדי את האדם הנפלא הזה, שעוזר לי, נותן לי מוטיבציה, ותומך בי בכל רגע ורגע. אם הוא לא היה לצידי זה בהחלט היה הרבה יותר קשה לעבור את הכל.

״הוא הודה לי על שאפשרתי לו לקחת חלק בלידה, אבל אני אסירת ודה בטירוף על שהוא קיבל אותי ונשאר לידי ברגעים הללו״


© Caroline Oliveira

אנחנו חושבים שהסיפור הזה של הזוג הוא נפלא ואנחנו לא רואים שום בעיה עם כך שקרלוס מטפל בילדה של גבר אחר ותומך בקרולין. זה מראה על גבורה, אומץ והכי חשוב – מראה לנו שאהבת אמת ללא תנאים, אכן קיימת.

אנחנו מאחלים להם עתיד שמח ובריא.