אדם שזרועותיו וכתפיו נכרתו, יכול שוב לנופף לשלום

לכולנו היו חוויות בהן רצינו לבכות ולצחוק בו זמנית. רגעים אלו מחלחלים לתודעה שלנו ומותירים חותם לשארית חיינו. פליקס גרטרסון נאלץ לעבור קטיעה של שתי זרועותיו והכתפיים שלו כדי להציל את חייו. למרבה המזל, הרופאים אמרו שזה בלתי אפשרי למצוא תורם. אבל שיחת טלפון אחת שינתה את חייו לנצח.

צוות האתר שלנו, מאמין גדול באהבה ובתקווה ככוחות עוצמתיים שיכולים לנצח כל מכשול. נשמח שתקראו אודות אדם ללא זרועות וכתפיים שעבר עליות מורדות בחייו בדרך להצלחה, וראו כיצד נראים חייו כיום.


פליקס נאלץ ללמוד אחריות מהי מגיל צעיר בזמנים קשים

© felix_gretarsson / Instagram

פליקס, חשמלאי מאיסלנד, איבד בגיל 25 את שתי זרועותיו בתאונה במתח גבוה ב-1998. הוא סיפר בראיון על האתגרים באובדן שכזה. הוא היה אדם נשוי ואב ל-2 בנות קטנות, בנות 3 ו-4 חודשים. לפתע, הוא הפך מאדם צעיר וכשיר לאדם מבודד ובלתי פורה. פליקס מסביר בראיון, ״לא יכולתי אפילו להחזיק את בנותיי הקטנות יותר. לא יכולתי להאכיל את עצמי או לטפל בענייני היגיינה.


אשתו המשיכה להוכיח שהוא בלתי ניתן לעצירה ושהכל אפשרי

© felix_gretarsson / Instagram

פליקס היה בר מזל דיו ליהנות מהתמיכה של בני משפחתו וחבריו. כשהם ראו שהוא הורס את עצמו, הם נבעתו. הוא נזקק להשתלת כבד, אך אורח חייו דאז לא אפשר זאת. סביב אותו הזמן, הוא חווה התמוטטות עצבים והבין שאינו סובל מהפציעה שלו אלא מחוסר היכולת לקבל את הטרגדיה. זה טרף את כל הקלפים.

אחרי כמעט שנה של פיכחות, הוא נכנס לטיפול ב-2001. למרבה הצער, זה כשל, והוא עבר השתלת כליה שנייה מאוחר יותר באותה השנה. פליקס פגש את סילביה, אשתו, בבית החולים ב-2015, והיא הייתה לו סלה ומשענת מהתחלה.

הזרועות והכתפיים הללו שוקלים כשתי כנפיים של ציפור. פליקס יכול כעת לנופף!

© felix_gretarsson / Instagram

פליקס ממשיך לספר, ׳הרושם הראשון היה קצת מוזר, אך הכאב הרגיש כאילו יש לי 2 משאיות חונות על כל כתף, וזה השתלט על כל החושים שלי. לאחר מכן, הסתגלתי די מהר לזרועות וכעת אני רואה אותן כשלי. עם הזמן, הן נקלטו טוב יותר. כעת הצבע שלהן זהה לצבע גופי, ואפילו השיער שעליהן הסתגל אלי׳.

עם סבלנות ועבודה חדשה, חלומו התגשם

© felix_gretarsson / Instagram


פליקס מוסר שידיו נותרו נייחים, אך הכתפיים, המרפקים, וכעת פרק ידו הימנית, מתפקדות במלואן. היום, הוא מקדיש את כל חייו להחלמה.

אז וכעת, הוא למד שסבל הוא בחירה, אבל הוא תמיד אחראי לבחירה בתגובה הנכונה ובכל תנאי שהוא. הוא מאמין שסבלנות תמיד תעניק לכם את מה שמגיע לכם.


© felix_gretarsson / Instagram© felix_gretarsson / Instagram

בית בנוי על חוזק, תמיכה, ומסירות האחד כלפי השני

© felix_gretarsson / Instagram

הוא מספר כי הוא מחפש אחר תורם זרוע וכתף צרפתי מ-2013. אימו מלווה אותו בתהליך הארוך. הוא אדם חזק מאחר וגידלה אותו אישה חזקה.

התפתחותו של אדם מגיעה דרך מאמץ מתמשך ומאבקים

© felix_gretarsson / Instagram

הסיפור שלו נוגע ללב מאחר והוא מראה לכם שאתם יכולים להצליח, לא משנה כמה מורכבות הבעיות שלכם. פליקס אומר, ׳לעולם אל תוותרו על החלומות שלכם; בלתי אפשרי פירושו שזה טרם נעשה׳. בנוסף, הוא מעביר סדנאות על תקשורת יעילה ובריאות רגשית.

לאחר 23 שנים נטולי חיבוקים, הוא יכול כעת לחבק את בנותיו ואת נכדיו בזרועותיו

© felix_gretarsson / Instagram© felix_gretarsson / Instagram

היום, יש לו 2 בנות חזקות שלמדו לחיות את החיים באומץ. הוא כבר יכול לחבק. פליקס מספר בראיון, ׳סופסוף אני יכול לחבק את בנותיי וגת את הנכדים שהן העניקו לי׳. לאב ולבנותיו יש קשר חזק שנבנה עם השנים.

אם אתם רוצים לעקוב אחר התקדמותו של פליקס, תוכלו לבדוק את חשבון האינסטגרם והפייסבוק שלו.

מה דעתם על הסיפור של פליקס? מתי חיבקתם אדם אהוב לאחרונה? מכירים מישהו שרוצה לשמוע סיפור פלאי? תייגו אותו בתיבת התגובות בהמשך.