אהובים מהתיכון מציתים שוב את האהבה הישנה ונישאים לאחר כמעט 70 שנים בנפרד

סופרים רבים כתבו ספרים נפלאים אודות האהבה ומילאו דפים במעשיות רומנטיות. בכל מקרה, רבים מהם הם פשוט תוצר של הדמיון של הכותב.

למרות שזה אחד מהטובים שאי פעם תקראו, סיפור האהבה הבא איננו המצאה – הוא הכי אמיתי שיש.


פרדריק פול ופלורנס הארווי היו נאהבים בתיכון ונפגשו בשנות ה-50, לפני קרוב ל-7 עשורים. אך במהלך 2020 – לאחר פרידה ממושכת ובזמן המגפה – השניים מצאו זה את זו בשנית והחליטו לא לשחרר.


הזוג נפגש כנערים בעיירה הקטנה וונדסוורת׳, קנדה. כנערים הם היו מאוהבים לחלוטין, יצאו להליכות ארוכות לאחר הביקור בכנסייה והלכו להופעות.

פרד, כעת בן 84, אומר שפלורנס היא ׳אהבתו הראשונה׳. אך כשהיה בן 18 ולפלורנס מלאו 15, השניים נפרדו.

פרד נסע לטורונטו ונשאר שם שנה. כשחזר הביתה לביקור, הוא גילה שפלורנס עזבה לסנט ג׳ון כדי להשתתף בקורס מורים בקיץ. השניים לא נפגשו יותר.

לבסוף פגש פרד את אשתו הלן באונטריו, בעוד שפלורנס פגשה את בעלה לן בניופאונדלנד. הם הקימו משפחות וחיו חיים מאושרים, אך בנפרד.

אך ב-2017, לן נפטר מסרטן. הוא ופלורנס נהנו מ-57 שנים מבורכות של נישואין ונולדו להם יחד 5 ילדים.


ב-2019, הלן נפטרה לאחר שסבלה ממספר בעיות בריאותיות, כולל דמנציה. היא ופרד היו נשואים במשך 60 שנה, והיו להם 2 ילדים יחד.

כשפלורנס גילתה אודות מותה של הלן, היה תקשרה לפרד לנחם אותו אמרה לו ש׳עם הזמן זה נהיה קצת יותר קל׳. מאז שאיבדה את לן לפני 3 שנים, פלורנס חשבה שהיא מבינה כיצד פרד מרגיש.

במהלך השיחה ההיא, שהתרחשה יום לאחר יום האהבה, הזוג נזכר בילדותם המשותפת ושוחח על החיים הנוכחיים, הילדים, והנכדים.

לפתע, השניים הבינו כי עוד יש שם משהו, אפילו לאחר כל השנים הללו.

״מעולם לא חשבתי שזה ימשיך לאנשהו״, אמרה פלורנס, כעת בת 81, ל-CNN. ״אבל עברנו מלדבר אחת לשבוע, לפעמיים, לשלוש, ואז לכל יום במשך שעות. באמת התחברנו מחדש למרות שלא נפגשנו כל השנים הללו. ידעתי שזה זה״

לאחר חמישה חודשים של שיחות על בסיס קבוע, פרד ופלורנס נזכרו מדוע הם נהנו זה בחברתה של האחרת.

חודשים לאחר מכן, פלורנס הפתיעה את פרד כשהגיעה לטורונטו בלילה של יום הולדתו, והם סופסוף נפגשו בשנית.

״כשגיליתי שהיא נמצאת בעיר ושהיא פה כדי לראות אותי, השעה הייתה 10:30 בלילה. יצאתי מהמיטה והתלבשתי וכתבתי לה, ׳ברוכה הבאה פלורנס׳ בגיל במגרש החנייה וכשהיא הגיעה, צעדתי לרכב, נתתי לה חיבוק, ונשיקה על הלחי, והיא אחזה בידי וידעתי מיד שהיא גנבה שוב את ליבי״, נזכר פרד באיחוד שלהם.

השניים בילו יחד את הימים הבאים והכירו האחד את השנייה מחדש. ימים לאחר מכן, הם היו מוכנים להינשא.

למרות שהילדים הטילו ספק בהחלטתם החפוזה, זה היה ברור כשמש לפרד ופלורנס שהם רצו לבלות יחד את שארית חייהם.

ב-8 באוגוסט, הזוג התחייב בפני משפתם וחבריהם הקרובים בכנסייה בג׳ורג׳טאון, אונטריו. רשימת האורחים הייתה מצומצמת בשל וירוס הקורונה.

״היית הגבר הראשון שהכנסתי לביתי כנערה. אני מניחה שאתה תהיה האחרון ללוות אותי הביתה״, אמרה פלורנס לפרד במהלך הטקס האינטימי.

הזוג ברקיע השביעי ונהנה מחייו באונטריו.

״אנחנו עושים הכל יחד״, אמרה פלורנס. ״אנחנו פשוט אוהבים להיות פה יחד. הוא אדם אכפתי, ודואג לי מאוד. ואני נהנית מכל רגע בחברתו״.

עבור פרד – שעבר לאחרונה ניתוח לטיפול בסרטן קיבה – פלורנס היא הסיבה עבורו להמשיך ולהילחם במחלה.

״אני לא יודע אם הייתי עובר את טיפולי הכימותרפיה, ומנסה להחלים אם לא היה לי תגמול כזה בחיי. אני חושב שהיא נפלאה. פשוט נפלאה, ואני אוהב אותה כל כך״, הוא אמר.

הזוג שנישא לא מכבר מקווה לחזור לוונדסוורת׳ – המקום בו התאהבו לראשונה – איפשהו ב-2021 וליהנות מזיכרונות ישנים ויצירתם של חדשים.

אכן, סיפור כזה מתעלה מעל כל הספקרים שנכתבו על אהבה אי פעם!