אורח לא מוזמן מפתיע באמצע טקס החופה – התגובה של הזוג פשוט מעוררת השראה

חתונה זה דבר אינטימי ומרגש כל כך. לרגע אחד הזוג המיועד מתנתק מהכל ועומד נרגש בחופה. למרות הטקס המרגש, הכפיים והמוזיקה הסוחפת, זהו רגע שהם יזכרו לנצח. זה היה היום הגדול והמרגש של מתיוס ומריה.

לא כל אחד היה מגיב כמו שהחתן והכלה בסיפור הזה הגיבו כאשר האורח הלא מוזמן הופיע לו פתאום – יש אנשים שזה יכל להרוס להם את כל האירוע.


מתיוס ומריה מסאו, ברזיל, תכננו לחגוג חתונה בשדה הפתוח בחודש האחרון, אך למזג האוויר היו תוכניות קצת אחרות. כשגשם "מבול" החל לרדת בבוקר החתונה, זה הרגיש שהוא כאן כדי להישאר לעוד לא מעט זמן ולכן הזוג היקר החליט שהוא לא מוותר ומקים אוהל חופה גדול, בשביל שהחתונה תתקיים כמתוכנן.

אך לא רק האורחים קיוו להישאר יבשים באותו יום …


אורח לא מוזמן מפתיע באמצע טקס החופה – התגובה של הזוג פשוט מעוררת השראה

כאשר האורחים התיישבו במקומותיהם, מתכוננים ונרגשים לקראת רגע החופה, נכנס כלב משוטט באין מפריע לאולם המאולתר, כאשר הוא סחוט במים, מחפש הוא מקום מקלט מפני המזג האוויר הסוער שהתחולל בחוץ.

האורחים הסתכלו המומים ועקבו אחר צעדיו הקטנים והמדודים של הכלב. כולם חיכו לראות את תגובתם של מתיוס ומריה שעומדים בחופה ומוכנים להישבע אמונים אחד לשני, כאשר הכלב פשוט נכנס לאזור מזבח החופה ופשוט נשכב על שמלת הכלה של מריה.

אורח לא מוזמן מפתיע באמצע טקס החופה – התגובה של הזוג פשוט מעוררת השראה

"זה היה רגע מאוד קסום והפתעה מאוד נעימה עבורי בשל העובדה שאני מאוד אוהבת כלבים", מספרת מריה. בסוף החתונה, האורח בעל ארבע הרגליים נעלם כלא היה.

אך הזוג הנפלא בסיפור הזה לא שכח אותו כל כך מהר … מתיוס ומריה ניסו לאתר את הכלב במשך שבועיים. בכל יום מחפשים ומשאירים מודעות בכל מקום אפשרי ואכן בסופו של דבר זה השתלם, הם מצאו את הכלב האבוד. וביחד, הם קיבלו החלטה משותפת: "זהו סימן מאלוהים, אנחנו הולכים לאמץ אותו".


מריה מספרת בהתרגשות, "הוא נכנס אלינו הביתה וביחד איתו נכנס אור גדול. ביום הראשון קילחתי אותו  ומאז הוא מאוד אוהב לבלות במקלחת. הוא משחק הרבה, שותה ואוכל כמו שצריך. הוא פשוט מאושר וישן היטב בלילות".

אורח לא מוזמן מפתיע באמצע טקס החופה – התגובה של הזוג פשוט מעוררת השראה

מתברר שהכלב האבוד שלנו מצא את החתונה הכי טובה להתגנב אליה. לא רק שהוא קיבל ערב מהנה, מרובה אוכל ושתייה, אלא הוא זכה לקבל משפחה מאמצת חדשה ובית חם ואוהב. מדהים לראות כל פעם מחדש אילו אנשים יש בעולם הזה ולהיווכח כי למדד הרגש והאנושיות אין גבול.