אז מהו הדבר הקסום הזה שיגרום לכם לרדת 5 ק"ג תוך 3 ימים בלבד? מחקר חדש חשף את צמח הפלא שעורר סערה בכל העולם

תזונה הינה דבר שממלא חלק נכבד בחיינו. חלקנו מקפידים לשמור על אורח חיים בריא ונוהגים לאכול ארוחות סדירות על פי תפריט מתוכנן מראש וחלקנו נוטים לאכול פשוט מה שבא להם. קיימות בישראל ובעולם אינספור שיטות הרזייה ודיאטות רבות ומגוונות. כל אחד בוחר את הדיאטה שהכי מתאימה לו. דיאטת חלבונים, דיאטת פחמימות, דיאטה לפי סוג דם, דיאטת פירות וירקות ועוד רבות נוספות. יהיו כאלה שיטענו כי אינם זקוקים לדיאטה ולא מעוניינים שמישהו אחר יכתיב להם מה הם צריכים לאכול ומתי. אך השאלה שלי אליכם היא – מי לא היה רוצה להשיל ממשקלו 5 קילוגרם בשלושה ימים?

על פי מחקר שנעשה בטורונטו, רצו לבדוק את סגולות צמח המרפא – פטרוזיליה. מדובר בעשב תיבול אשר כבר לפני 2000 שנה ויותר שימש את בני האדם בראש ובראשונה כתרופה ולא כמזון. ברפואה העממית מייחסים לעשב זה סגולות ריפוי בתואנה כי שימוש בו מסוגל להפחית משמעותית את הסיכוי למחלות לב או כשל כלייתי. בפטרוזיליה ניתן למצוא ויטמינים, מינרלים ושמנים חיוניים, ביניהם – ויטמין A, התורם לשיפור הראייה ומראה עור בריא, ויטמין C – חיוני לפעילו תקינה של מערכת החיסון, ויטמין K– מנגנוני קרישת דם, ניקוי וייצור של חלבונים חשובים המיוצרים בכבד, אשלגן, אבץ, סידן ועוד רבים אחרים.


אז מהו הדבר הקסום הזה שיגרום לכם לרדת 5 קג תוך 3 ימים בלבד? מחקר חדש חשף את צמח הפלא שעורר סערה בכל העולם


במחקר, רצו לבדוק האם לעשב התיבול הזה יש השפעה על המשקל. באמצעות תפריט אשר מבוסס על משקה עתיק יומין שהיו נוהגים לשתות באיזור הבלקן, בדקו את יכולותיו של העשב לשמש כאמצעי להרזייה. ידוע כי הפטרוזיליה מכילה חומר משתן שגורם להפרשה מוגברת של שתן.

תוצאות המחקר הראו תוצאה מרשימה במיוחד – מתוך 70 אנשים, גברים ונשים, 67 הצליחו לרזות בין 4-5 קילוגרמים תוך שלושה ימים בלבד כאשר במהלך אותו שבוע שמרו על התזונה הרגילה שלהם תוך כדי שהארוחות ניתנו כמובן באופן סדיר.

אז מה תצטרכו כדי לרזות גם אתם?

4 וחצי כפות של פטרוזיליה קצוצה.

ליטר אחד של מים.

זה הכל!

אופן ההכנה של תה הפטרוזיליה הוא פשוט במיוחד. כל מה שעליכם לעשות הוא לשים את הפטרוזיליה הקצוצה בסיר קטן המכיל בתוכו ליטר אחד של מים רותחים. הניחו לתערובת להתבשל למשך 15-20 דקות, סננו את התוצר והמשקה שלכם מוכן!

בין הרכיבים והחומרים שניתן למצוא בפטרוזיליה, קיימים בו כאלה אשר ביכולתם להאיץ את תהליך ניקוז הנוזלים בגוף אשר חשוב בין היתר לניקוי רעלים, מזהמים וחיידקים מזיקים.

אז מהו הדבר הקסום הזה שיגרום לכם לרדת 5 קג תוך 3 ימים בלבד? מחקר חדש חשף את צמח הפלא שעורר סערה בכל העולם

חשוב לזכור – תה הפטרוזיליה הינו משקה בריא בצורה יוצאת דופן ואין על זה עוררין, אך שימו לב כי אתם מקפידים לשתות כמות מוגבלת ולא מופרזת מדי. הצריכה היומית המומלצת היא ליטר ביום.

אז מהו הדבר הקסום הזה שיגרום לכם לרדת 5 קג תוך 3 ימים בלבד? מחקר חדש חשף את צמח הפלא שעורר סערה בכל העולם

אז לאחר שקראתם את הכתבה החשובה הזו, נסו להכניס בתפריט היומי שלכם את המשקה הקסום הזה שיגרום לכם למעט נחת וטוב על הלב. רובנו הגדול מאס בכמות הדיאטות השונות שלא פוסקות לקרוץ לנו מכל עבר וכל הזמן אנו חשופים לשיטות חדשות. שתפו את בני המשפחה והחברים הקרובים לנאמר בכתבה כדי להראות גם להם שבאמצעות עשב תיבול קסום במיוחד הם יוכלו להגיע לתוצאות שתמיד ציפו.