כשהבת שלה הותקפה ע”י ילד בגן, היא החליטה לא לשתוק ועשתה את הדבר המדהים הבא!

איך אתם מעזים להגיד "אני בטוח שהוא מחבב אותך".
זה מצער שבחברה שלנו אנחנו מבלבלים את ילידנו בכך שאומרים להם שאם מישהו מושך בשיער או מציק להם זה אומר שהוא מחבב אותם.

אחרי שילד פגע בבת שלה, האימא פירסמה בפייסבוק מה הפגיעה שלו לא אומרת.
זו הסיבה למה מריט סמיט, אימא מקולומבוס, אוהיו, פירסמה פוסט בפייסבוק אחרי שהבת שלה נפגעה מילד והגיעה לבית החולים.
אחרי שילד פגע בבת שלה, האימא פירסמה בפייסבוק מה הפגיעה שלו לא אומרת.


מתוך הפוסט בפייסבוק של מריט סמיט:


"אני בטוח שהוא מחבב אותך."
אדוני היקר שישב בדלפק קבלה בבית החולים לילדים, אני בטוחה שאתה לא מתחבר לאמירה זו. מאז ששמעתי את זה, ידעתי מאיפה זה התחיל. אמירה זו מדברת על רעיון שלפגוע ולפלרטט זה אותו הדבר וקובעת התנהגות מקובלת בחברה. בתי בת ה-4 יודעת "שזו לא דרך בה אנחנו מראים שמישהו מוצא חן בעיינינו. זו לא הבחירה הנכונה."
באותו רגע של כאב ודאגה בגלל שבתי הייתה צריכה לקבל זריקה או תפרים, במקום להיות האדם שיעזור ויתמוך בנו, העברת לנו מסר שמי שמחבב אותך יכול לפגוע בך. לא, אני לא אאפשר למסר הזה לעבור על סדר היום. זו לא הדרך בה אנחנו מראים שאנחנו מחבבים מישהו. אתה נמצא תחת השפעה חברתית, בין אם אתה מודע לכך או לא. חשבת שעם אמירה זו גרמת למקרה זה להיות קל יותר. זה הזמן לקחת אחריות על המסרים שאנו כחברה משדרים לילדים שלנו. אל תספרו לי למה בתי בת ה-4 שצריכה שישימו לה תפרים על הראש בגלל ילד בבית הספר שהיכה אתה כי "הוא בטוח מחבב אותה". לא!

כמו איימי לוטקין מ-Someecards אמרה כל כך בצדק שראינו את אותה הסצנה בפתיח של סרט "הוא פשוט לא בקטע שלך".

אז בנות, אם ילד מתנהג אליכן בנחמדות ומכבד את המרחב האישי שלכן זה סימן טוב. אם הוא מכה אותכן, מושך בשיער – רוצו ממנו. אלא אם כן, מדובר בסצנה של סרט כלשהו, אז כל ההימורים לא נכונים והמסר מאוד מבלבל. פשוט אל תלכו לקולנוע.