איך להיפטר מהקפלים בצדי הגוף ובגב תוך 21 ימים

שומן נוטה להצטבר בחלקי הגוף השונים, והנטייה הזו משתנה בין אדם אחר למשנהו, מאחר וכל גוף הוא שונה.

לכן, לכל אחד מאיתנו יש "אזורים בעייתיים" שונים בהם מצטבר השומן, וממנו קשה יותר להיפטר מאשר במקומות אחרים.


בכל מקרה, העובדה המטרידה ביותר היא שמצבורי שומן בחלקי גוף מסוימים מהווים סכנה בריאותית רצינית. כלומר, מדענים גילו ששומן עודף סביב אזור הבטן מעלה את הסיכון לחלות בסרטן וללקות בהתקף לב.

באופן הפוך, נשים עם מצבורי שומן באזור אגן הירכיים והמותניים מתמודדות עם פחות קשיים כשהן מניקות.


בנוסף, לנשים יש נטייה לאגור שומן יותר מגברים. ועדיין, מה שחשוב הוא שעל כולם לנסות ולהביא את גופם למצב האופטימלי, במיוחד את הליבה.

חיסול השומן בגב, מצב שני, מונע כאבי גב ופציעות ומשפר את היציבה. מחקרים מראים שאימוני כוח הם האפקטיביים ביותר כדי לשרוף שומן, אפילו יותר מאימוני סיבולת לב.

בכל מקרה, רוטינת סילוק השומן של רנדי ב. וושינגטון היא מהירה ואפקטיבית במיוחד, ואורכת רק 12 דקות ביום, 3 פעמים בשבוע, למשך 3 שבועות ברצף.

קצב היוגה הוא איטי יותר ועשוי להיות יעיל אם אתם רוצים אימון באינטנסיביות נמוכה. אנחנו ממליצים על התכנית Yoga Burn program, תכנית קלה שמורכבת מסרטונים בני 15 דקות עם עצות כיצד לשפר את הטכניקה שלכם.

ארבע התרגילים הבאים יעזרו לכם להיפטר מהשומן בגב בזמן קצר מאוד:

עליכם להתחיל כל אימון עם משקולות במשקל 2.2 עד 3.6 בכל יד ולשמור על כפות הרגליים ברוחב הכתפיים.


כיפוף מעל חתירה סיבובית

התרגיל הזה מחזק את החזה, שריר הזרוע, אמצע הגב והגב העליון.

כופפו מעט את הברכיים, וודאו ששרירי הבטן שלכם מחוזקים ותומכים. לאחר מכן, כופפו את הגוף שיהיה מקביל לרצפה. הידיים צריכות להישלח קדימה לרצפה.

לאחר מכן, עגלו את הידיים באיטיות לשמאל, ולמעלה לכיוון החזה שלכם. מעל הימיני, ולמטה. חזרו על אותה הפעולה לימין, ועשו 3 סטים של 10-12 חזרות.

דחיפה ונגיעה

התרגיל הזה יחזק את הגב העליון, הכתפיים והחזה שלכם.

הזרועות צריכות להיות פשוטות לצדדים, וכפות הידיים פונות קדימה. לאחר מכן, העלו את הזרועות לאורך הכתפיים, כשכפות הידיים פונות לתקרה והחזיקו אותן שם.

בשלב הבא, בתנועה זורמת, הרימו את הזרועות מעל הראש כשכפות הידיים פונות מאחוריכם, וגעו עם קצות המשקולות האחת בשנייה. החזירו את הזרועות לגובה הכתפיים, החזיקו מעט, וחזרו לנקודת ההתחלה.

לתוצאות מקסימליות, וודאו שאינכם מזיזים את שאר חלקי הגוף. עשו 3 סטים של 6-8 חזרות.

נשיקות מרפק

התרגיל הזה עובד על החזה והכתפיים. עליכם להתחיל כשהזרועות שלכם מורמות לגובה הכתפיים, וכפות הידיים פונות מעלה. לאחר מכן, כופפו את המרפקים שלכם בזווית בת 90 מעלות ומשכו את הזרועות יחד לקדמת החזה עד שהכתפיים "נושקות" האחת לשנייה והאמה נוגעת האחת בשנייה.

נסו שלא להרים את הכתפיים. לאחר מכן, חזרו לנקודת המוצא כשאתם עושים את השלבים לאחור. עליכם לעשות 3 סטים של 10-12 חזרות.

מעוף שתי וערב (או:מוצלב) אחורי

התרגיל הזה מחזק את הכתפיים שלכם והגב העליון.

כופפו מעט את הברכיים, והשעינו את הגוף לאחור בזווית של 45 מעלות. לאחר מכן, הצליבו את הזרועות בפרקי הידיים בקדמת הברכיים, והרימו אותן באיטיות עד לגובה הכתפיים. חזרו לנקודת ההתחלה, ובצעו את אותו התרגיל כשהידיים הנגדיות מוצלבות. עליכם לעשות 3 סטים של 10-12 חזרות.