איך להיפטר מהנקודות השחורות במהירות, ומבלי לצאת מהבית!

הכתמים הכהים והקטנים על העור שלכם שנקראים בדרך כלל "שחורים", הם נקבוביות סתומות. "לבנים" הם ההפך מ"שחורים". שחורים הם בדרך כלל נקבוביות סתומות מלאות בשפוכת של העור, חֵלֶב וקרטין (פרוטאין סיבי המצוי בשכבת העור החיצונית, בשיער, בציפורניים וכדומה). לא מדובר בבעיה רפואית אבל אין ספק שזה לא המחזה המשובב ביותר. אלו מופיעים בדרך כלל על האף והסנטר, ונראים מטרידים במיוחד.

תרופות טבעיות עשויות להביא תועלת של ממש, אם אנחנו לא רוצים לבלות זמן רב במכוני יופי ולטפל בפנים שלנו ללא מגע של תרכובות כימיות. לא כל המוצרים הקוסמטיים יעילים עבור העור שלנו, למרות שהם טוענים כי כן. למרבה המזל, ישנן אלטרנטיבות רבות לעשות זאת ולהתגונן מתופעות הלוואי. אלו הם כמה מהתרופות הטבעיות הטובות ביותר כדי להסיר שחורים:


קינמון ודבש:


תזדקקו ל:

דבש נא
אבקת קינמון
רצועות כותנה

אופן ההכנה:ערבבו את הדבש והקינמון ומרחו על השחורים. לחצו בעזרת רצועת כותנה והשאירו למשך 3-5 דקות.
לאחר מכן, הסירו את הרצועות בעדינות ושטפו את הפנים. לבסוף, מרחו קרם לחות

מיץ לימון

תזדקקו ל:

מעט דבש
מעט יוגורט
קורט מלח
מעט מיץ לימון
מעט חלב
קערה

אופן ההכנה: במערבל, שימו את היוגורט, הדבש, המלח ומיץ הלימון. לאחר מכן, שפשפו על האזורים הנגועים.

חזרו על ההליך למשך 12 ימים

חלבון ביצה

תזקקו ל:

ביצה
מגבת נקייה
קערה
מעט נייר טואלט

אופן ההכנה: ראשית, שטפו ונגבו את הפנים שלכם. בשלב הבא, הפרידו את החלבון מהחלמון ומרחו את החלבון על האזורים הנגועים. לאחר מכן, כסו בנייר טואלט, ולחצו בעדינות. תנו לזה לעבוד למשך זמן מה, עד שהחלבון מתייבש. חזרו על התהליך שוב עם שכבה חדשה של נייר טואלט.

כשהמסכה מתייבשת, הפנים שלכם יתהדקו. בדיוק אז אתם צריכים לקלף את המסכה ולשטוף את השיירים. טפחו על הפנים בעדינות ושימו קרם לחות.

תה ירוק

תזדקקו ל:

מפית
קערה
עלי תה ירוק
מים

אופן ההכנה: שימו כף של תה ירוק בקערה והוסיפו מים. ערבבו עד שמתקבלת משחה ומרחו אותה על האזורים הנגועים למשך 3 דקות. לאחר מכן, שטפו את הפנים וייבשו בטפיחות עדינות עם המפית.

סוכר

תזדקקו ל:
4 כפות של שמן חוחובה
כוס של סוכר חום או לבן
שמן אתרי לבחירתכם (אופציונלי)
צנצנת זכוכית

אופן ההכנה: ערבבו את שמן החוחובה, עם הסוכר וכמה טיפות של שמן אתרי לבחירתכם. לאחר מכן, העבירו את התערובת לצנצנת ואחסנו במקום קריר וחשוך. מרחו את התערובת על פנים לחות. עסו בעדינות לתוך ה"שחורים" ותנו לזה לעבוד במשך 30 דקות.
לאחר מכן, שטפו את הפנים ושימו קרם לחות