אימא חורגת נודרת נדרי חתונה מיוחדים לילד בן 4 – תגובתו שוברת לב

מעטים הם הדברים הדומים לחתונה שיכולים לגרום לפרץ דמעות של אושר.

זה היה השיעור שגייג׳ למד בדרך הקשה, כשלא הצליח לשלוט ברגשותיו בזמן שאביו, נחת במארינס האמריקני סמל ג׳ושוע ניוויל, נישא לחברה בכירה בכוח האווירי אמילי ליהאן בריפלי, ניו יורק.


גייג׳ הקטן עשה חתיכת עבודה כדי לא להראות את רגשותיו. היה זה עד שכלתו של אביו נדרה נדר שכתבה במיוחד עבורו.


היה זה רגע גאה בחייו של גייג׳ ניוויל, שעמד לצד אביו כשהחליף נדרים עם אשתו לעתיד, אמילי ליהאן.

בן ה-4 לא ידע כלל, שליהאן כתבה סט נדרים במיוחד עבורו. כשהקריאה אותם, יחד עם קהל נרגש שצפה בה, גייג׳ הפך נרגש מאוד.

כשליהאן כבר פצחה ברסיטל שלה, גייג׳ פרץ בבכי. לפי ה-Daily Mail, ליהאן אמרה: ״אני רוצה שתהיה בטוחֿ ושתנסה כמיטב יכולתך להיות אדם טוב״.

לפני שהמשיכה, גייג׳ כבר כרך את זרועותיו סביבה ונכנע לרגשותיו.

כפי שניתן היה לצפות, אנחת ׳אווווו׳ פרצה מהקהל בזמן שליהאן ניחמה אותו. ׳אל תבכה מתוק שלי׳, היא אמרה, למרות שבשלב זה בטוח לומר שהקהל ׳סלח׳ לגייג׳ על שלא יכול היה יותר להכיל את התרגשותו.


״הדבר האחרון שאני רוצה שתדע הוא שאתה ילד מיוחד״, המשיכה ליהאן ואמרה. ״אתה חכם מאוד, נאה, ואדיב כלפי אחרים. עזרת לפסל אותי לאישה שאני היום ואולי לא נתתי לך את מתנת החיים, אבל החיים בהחלט נתנו לי אותך כמתנה״.

איכשהו באופן בלתי מפתיע, ליאן וניוויל הזילו דמעה לפני שהיו יכולים לשתף בנדרים שלהם. ובאשר לגייג׳…ובכן, הוא עשה עבודה טובה בגניבת ההצגה; אם לא בשל החליפה המיוחדת שלו והמבט האוהב בליהאן בזמן שהקריאה את הנדרים שלה, אלא בשל תגובתו שהבטיחה לכבוש את לבבותיהם של אנשים בכל העולם.

לפי ה- US outlet, ABC7, הזוג הטרי ליהאן וניוויל חזרו לשירות פעיל מיד לאחר הטקס, ולכן לא הצליחו לנסוע ישירות לירח הדבש. במקום, הם חזרו לבסיס המשותף ״מק׳גווייר דיקס-לייקהורסט״ (McGuire-Dix-Lakehurst) כדי להתחיל את חיי הנישואין המשותפים שלהם.

בלי קשר, הטקס שלהם בהחלט יהיה זכיר. אתם יכולים לצפות בסרטון בו נראה גייג׳ מקשיב לליהאן מקריא את הנדרים – אבל מוטב שתהיה לידכם חבילת טישו.

איזה טקס מקסים, ותזכורת על זמנית לכוחה של האהבה. אנחנו מאחלים לג׳ושוע ואמילי את החיים הטובים ביותר האפשריים יחד.

אם נהניתם מהסיפור הזה, שתפו אותו עם בני המשפחה והחברים שלכם.