אימא יולדת רביעייה נדירה מאוד ללא טיפולי הפריה או גלולות, והם זהים!

זוג ממריאה, ג׳ורג׳יה, רצו להרחיב את משפחתם המונה שלושה נפשות, בבן משפחה אחד נוסף, אבל קיבלו יותר מזה כשנולדה להם רביעייה! שמענו סיפורים דומים בעבר והם בדרך כלל מערבים טיפולי הפריה, אבל לא עם בני משפחת קולייר.

תאריך הלידה המשוער של מדיסון קולייר היה ב-26 בנובמבר, אבל ארבע התינוקות שלה רצו לפגוש את המשפחה קודם לכן והגיחו לאוויר העולם בשבוע ה-28 ב-3 בספטמבר. הם בילו חודשיים במחלה לטיפול נמרץ לפעוטות בבית החולים נורת׳סייד לפני ששוחררו הביתה בימים שונים באותו החודש.


מדיסון, בת 33, ובעלה, ג׳סטין קולייר, 34, היו כבר הורים לילדה בת 4 בשם איסלה, שלא יכלה לחכות ולהשוויץ בשתי האחים ובשתי האחיות שלה. הילדה הקטנה אמרה כי היא ׳הולכת ללמד אותם להתעמל׳.


© 11Alive / Youtube


כשטכנאי האולטרה-סאונד אמר למדיסון שיש לה יותר מתינוק אחד במהלך הפגישה באפריל, כשהייתה בשבוע ה-8 להריונה, היא חשבה בתחילה שיש לה תאומים.

״ידעתי שזה מטופש, אבל הייתי כזה, ׳יש יותר מזה?׳ וידעתי שיש אפשרות כזו, אבל חשבתי שאין מצב שזה יקרה לי״, היא אמרה.

אך כפי שמסתבר, היו לה 4 תינוקות. החדשות הכו בתדהמה את מדיסון וג׳סטין מאחר ולא השתמשו בטיפולי הפריה או בגלולות. בנוסף, לא הייתה במשפחתם היסטוריה של לידות תאומים ומעלה.


© collierquads / Instagram

מדיסון אמרה שג׳סטין היה חייב לשכב על הרצפה כי הרגיש שהוא עומד להתעלף כששמע שעומדת להיוולד לו רביעייה. באשר לאיסלה, היא הייתה נרגשת, באומרה, ׳ובכן…אלו הם הרבה ילדים לשחק איתם׳.

לידת רביעייה באופן טבעי היא די נדירה, וזה קורה 1 ל-700,000. רוב הרביעיות נוצרות באמצעות התערבות רפואית.


הרופאים חושבים גם כי התאומים והתאומות זהים (וזהות) 0 שזה סיכוי של 1 ל-15,000,000!


© collierquads / Instagram

מדיסון נראתה כאילו היא כבר כורעת ללדת בשבוע ה-22. היא מתארת את ההיריון שלה כמרגש ועם זאת גם מאתגר.

״להרגיש ארבעה תינוקות במקביל זה באמת מגניב. כשאת מתהפכת, זה מרגיש קצת כאילו את על רכבת הרים. אני בהחלט מתגעגעת לתחושה הזו של 4 תינוקות בו זמנית״, היא אמרה.


© collierquads / Instagram

הזוג משתמש בצמידים ומוצצים המחוברים לתפס עם שמותיהם של התינוקות כדי להבדיל ביניהם. כעת, הם מתמודדים עם דאגות אחרות, כמו לוגיסטיקה ולכמה חיתולים זקוקים 4 תינוקות.

מדיסון אמרה שייתכן ומדובר ב׳משהו כמו 40 חיתולים ביום׳, אבל היא חושבת שזה יכול להיות יותר, כמו שזה נראה כעת.

״מדובר באלפי אלפים של חיתולים, כאילו, המון חיתולים״, היא אומרת.

נדרש לזוג זמן רב כדי לקבוע שמות לתינוקות מאחר ומדיסון רצתה שיהיו מיוחדים. לבסוף השמות שנקבעו הם וויילדר שפרד וקלוויי סילאס עבור הבנים, ואיריס אנאבל ואליזה ג׳ון עבור הבנות.


© collierquads / Instagram

בני משפחת קולייר משתמשים כעת בשני רכבים כדי להסיע את התינוקות ממקום למקום מאחר ואין להם רכב בעל 5 מקומות.

אח של ג׳סטין, ג׳יימי, פתח קמפיין מימון המונים בשמם של הזוג כדי לסייע בתשלום ההוצאות של המשפחה בת 7 הנפשות. הם לא היו מוכנים לקראת 4 תינוקות בו זמנית, לכן בהחלט זקוקים לבית גדול יותר ולרכב גדול יותר.

ברכותינו על שק האושר הזה שקיבלתם, מדיסון וג׳סטין! תוכלו לעקוב אחר הרפתקאות המשפחה בדף האינסטגרם שלהם.

קבלו את הסרטון בהמשך כדי ללמוד עוד אודות סיפורה של המשפחה