אימא יולדת תאומות בימים שונים, בחודשים אחרים, ובשנים נפרדות

תינוקות הם קסם החיים, הם משפרים את חיינו והופכים אותנו אסירי תודה בשל הברכה הזו. הם מביאים מגוון רגשות לחיינו ובהחלט מעסיקים את הוריהם. כל זה מכפיל את עצמו אם האם יולדת תאומים, בעוד ההורים מביאים לעולם חיים כפולים. בסיפור שלנו היום, קאלי וקליף סקוט בורכו בתינוקות שלהם, אבל הקסם האמיתי שקיבלו היה בהפרש של כמה דקות, עם בוא השנה החדשה.

הם הביאו את התינוקות שלהם לעולם לפני התאריך המיועד

© Kali Jo Flewellen / Facebook


קאלי וקליף היו בעננים כשקיבלו בברה את 2 התינוקות שלהם לעולם וחוו את החיים עם תאומות. אחרי הכל, תאומות עשויות להיות אחת החוויות הנפלאות בעולם. אבל זה גם יכול להיות קשה ומתיש, במיוחד עבור הורים חדשים. ולמרות זאת, הזוג שמח לשאת את הקשיים הללו לגרום ל׳אורות׳ האלה להפוך את חייהם לחלוטין.


© Kali Jo Flewellen / Facebook


תינוקות יכולים להפתיע אותנו בדרכים הכי משוגעות שיש ולעשות דברים מאוד בלתי צפויים. ממש כך, הגיחו לעולם זוג התאומות הללו. ולמרות שהם התכוננו לקבל את פניהן בקרוב, קאלי ילדה ברגע הכי בלתי צפוי. אכן, אני ואפי הגיעו שבוע וחצי קודם לכן, אבל ׳הכל הלך כמתוכנן׳ לדברי האם, ו׳הן יצאו שתיהן בריאות ומאושרות ובמשקל 2.5 קילוגרם״.

התאומות נולדו בשנים נפרדות


© Kali Jo Flewellen / Facebook

עבור הזוג, הדבר המופלא ביותר בסיפור שלהם הוא הצירים שהגיעו לא לפני ערב השנה החדשה 2022. האירוע הבלתי מתוכנן גרם לכך שהתאומות שלהם נולד בשנים נפרדות ובימים נפרדים, דבר בלתי נפוץ בכלל.

לידתם של התאומות של קאלי וקליף היה רגע מרגש מאוד; בתם של הזוג, אנני ג׳ו, נולד ב-11:55 בלילה בערב השנה החדשה, מה שהפך אותה לתינוקת האחרונה שנולד בבית החולים Texas Health Presbyterian בדנטון. ואז, כמה דקות מאוחר יותר, קצת אחרי חצות, בתם, אפי רוז, נולדה ב-12:01, והפכה לתינוקת הראשונה בבית החולים שנולדה ב-2023.


© Kali Jo Flewellen / Facebook


״אני מתה על זה״, אמרה האם הצעירה זמן קצר לאחר לידת הבנות. ״אני חושבת שזה מצחיק וסופר כייפי״, הוסיפה לאחר מכן. אנני ואפי הגיחו לאוויר העולם בדרך הכי יוצאת דופן ובלתי שגרתית, והעניקה אושר לא רק למשפחתן אלא גם לצוות הרפואי שהיה נוכח במקום לחגוג את הלידה ואת השנה החדשה.

ברגע שהסיפור שלהם הפך וויראלי, קאלי דיברה בכנות על המחשבות שלה טרם הגיען של הבנות, ואמרה, ״הייתה לנו בדיחה כזו, כאילו, ׳נכון שזה יהיה מצחיק אם…׳עם החג והשנה החדשה בסוף השבוע״, היא ממשיכה, ״זה בסוף התברר כמציאות יותר ממה שחשבנו״.

הם רצו שהילדים שלהם יהיו מיוחדים, וזה מה שקיבלו

© Kali Jo Flewellen / Facebook© Kali Jo Flewellen / Facebook

כהורים, כולנו רוצים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, בבריאות טובה ובהתפתחות בטוחה, אבל אנחנו גם רוצים שהם יגדלו להיות אנשים מלאי ביטחון. מאחר והתאומות שלהם הגיעו לעולם ויצרו לעצמן זהות של ׳יחידות במינן׳, קאלי וקליף לא מודאגים מהדברים האלה.

״אתם תמיד רוצי לוודא שיש להם אישיות אינדיבידואלית ולדעת שהם מיוחדים ויוצאי דופן״, אמרה האם. ״אחת תקבל את הקונפטי והנצנצים של ערב השנה החדשה, והאחרת תתחיל את השנה ביום ההולדת שלה״


© Kali Jo Flewellen / Facebook

הורים רבים לתאומים מרגישים אחריות משמעותית בגידול 2 ילדים במקביל, כשלכל אחד יש אישיות ותכונות משלו. בכל מקרה, עבור 2 ההורים הללו, צירוף המקרים הזה הוא ברכה במסווה, מאחר והבנות מציינות כעת את יום ההולדת שלהן בימים נפרדים.

אנני ואפי חיממו את לב כל מי שקרא אודות הלידה שלהם, והוריהן החליטו לשתף את הסיפור הזה כדי שכולם יוכלו לראות כמה נפלאות הילדות שלהם. אנשים מכל מקום ברכו את הזוג שהצהיר, ׳קליף ואני כל כך גאים להציג את אנני ג׳ו ואפי רוז סקוט!׳, והוסיפה, ׳אנחנו נרגשים לקראת ההרפתקה הזו!׳.

מהו סיפור הלידה המרגש ביותר ששמעתם? האם גם אתם נולדתם במאורע חשוב בשנה?