אימא ל-7 משתפת במסע של משפחתה, העובר דרך הפלות ואימוץ ועד לסוף הטוב

מייגן וובר נטלס היא השראה של ממש. אישה המתארת עצמה כ׳רעיה הנשואה לבן אנוש המגניב ביותר׳ ו׳אם המחנכת את ילדיה בחינוך ביתי׳ לשבעה ילדים. היא מסורה למטרה לשנות את העולם באמצעות גידול ילדים בדרך האוהבת והמעניקה ביותר. אם כולם היו מחויבים למעשה אדיב אחד בכל יום, האם אתם יכולים לדמיין לאיזה מקום נפלא היה הופך העולם? מייגן היא הוכחה חיה לכך.

להיות הורה זו לא משימה קלה ומדובר במחויבות של ממש. זו הסיבה מדוע צוות האתר שלנו התאהב לחלוטין בסיפור של מייגן ולא יכול לחכות כדי לשתף את זה אתכם.


המשפחה של מייגן היא משהו שלקוח מסיפור מעשיות

© nettleszoo / Instagram

הזמנים משתנים במהירות האור, ומשפחה גדולה איננה דבר נפוץ כפי שהיה בעבר, אפילו לפני חצי מאה. למעשה, זה לא בשביל כולם. גם לא אימוץ, ובכל זאת מייגן ובעלה קליי, חרף העובדה ששי להם כבר ילדים רבים, החליטו לאמץ עוד כמה. למרבה הצער, החיים אינם יין ושושנים וגם חייה הנראים כאילו לקוחים מסיפור מעשיות, לא היו כך תמיד.


מייגן ובעלה עם זוג שנראה כאילו לקוח מקטלוג, לכאורה

© nettleszoo / Instagram


© nettleszoo / Instagram

היא ובעלה נפגשו כשלמדו שניהם באוניברסיטת פלורידה. באותו הזמן, הם נאלצו לעבוד במספר עבודות כדי לסגור את החודש. הם הבינו שזוג צעיר לא יכול אפילו לחלום על משפחה גדולה על סמך השכר שהרוויחו אז. בסופו של דבר, הם עברו שעתיים צפונה משם, במקום בו לאביו של קליי היה עסק קטן, וזו ההחלטה הטובה ביותר שקיבלו.

היא עברה ייסורים רבים כדי להגיע למקום בו היא נמצאת היום

© nettleszoo / Instagram

בהתחלה, מייגן עברה כמה הפלות קשות. לאחר מכן, היא ניסתה להיכנס שוב להיריון אך ללא הצלחה, וזה מסתכל מאוד עבור כל אישה שרוצה ילדים. מייגן הייתה נחושה להשיג את מה שהיא רוצה: משפחה גדולה. לפני שהיא הצליחה ללדת, היא אימצה ילד, שהיה בבחינת ברכה של ממש מלמעלה.

החלומות של מייגן התגשמו

© nettleszoo / Instagram© nettleszoo / Instagram

שני ההורים הצעירים היו מאושרים עד הגג ועמדו על ספו של התחלה יפה ונפלאה. כעת יש להם 7 ילדים, שניים מהם מאומצים. לדבריה של מייגן, ׳אין הבדל בין הילדים המאומצים והביולוגים׳ אנחנו אוהבים כל אחד מהם. אנחנו עובדים קשה מאוד כדי לאפשר לכל אחד מהם להיות בדיוק מי שהוא׳.


© nettleszoo / Instagram

למרות שעברה סבל וייסורים רבים, החלום שלה מתגשם כעת. קשה שלא להבחין כמה מאושרים מייגן ומשפחתה. נראה שהם תמיד עושים משהו: החל מלחקור משהו בטבע ועד לאסיפות משפחתיות, כמו בתמונה העליונה בה הם חוגגים את יום האב.


© nettleszoo / Instagram

היא נסעה לחו״ל כדי להגשים משימה חשובה נוספת

© nettleszoo / Instagram

פרט להיותה אימא במשרה לאה, מייגן לוקחת חלק בעבודה הומניטרית. כאחות ילדים מוסמכת, היא נסעה לטיול להאיטי באוקטובר 2021, שם היא תעבור הכשרה כמורה. לדבריה, כל החוויה הזו, להימצא במדינה יפה אך כזו שהחיים בה קשים מלמדת אותה צניעות מהי. עד כה, היא עזרה לפתח את לוח הזמנים של בית הספר כמו גם ללמד ילדים אמנות.

העצה של מייגן לכל הנשים באשר הן

© nettleszoo / Instagram

היום, מייגן מפצירה בכל הנשים למצוא ׳גבר שיגדל איתכן משפחה׳. יותר חשוב, היא מעודדת אותן להגשים את התשוקות שלהם. ׳אני אוהבת את זה ששנינו קצת משוגעים ולא רוצים לחיות חיים נורמטיביים׳, היא אומרת על בעלה בפוסט שפרסמה באינסטגרם לאחרונה. מייגן מאמינה בהפיכת העולם למקום טוב יותר והסיפור שלה הוא תזכורת מעולה לכולנו להכיר בטוב לו זכינו ולהתמיד נוכח קשיי החיים.


© nettleszoo / Instagram

יש לנו שאלה עבורכם: כמה ילדים יש לכם? שתפו אותנו, נשמח לשמוע את הסיפורים שלכם בתיבת התגובות בהמשך!