אימא מאבדת את בתה בתאונה איומה, וחודשים לאחר מכן מוצאת מכתבים סודיים בחדר שלה

היא הייתה נערה רגילה בת 16, שכל חייה לפניה. היא אהבה לבלות זמן עם החבר שלה, אהבה לצחוק ולבלות עם חברים, ומעל לכל – אהבה את המשפחה שלה.

שלא כמו צעירים רבים אחרים, מייסי מאת׳יס לא הייתה נבוכה לבלות בקרב משפחתה. במקום זה, היא לא אהבה דבר יותר מאשר לבלות בחברתם. ואולי זו הסיבה מדוע שנה לפני התאונה הטראגית שלה, הצעירה הפואטית הזו כתבה מכתבים סודיים לאימא שלה.


וכשאימא שלה, סינדי, מצאה את המכתבים של מייסי חודשים לאחר מותה, היא התרגשה מאוד.


וכך, עזבה מייסי התוססת את העולם. היה זה סיוט שאף הורה לא צריך לעבור – שהילד שלך יילקח ממך, ויותיר חור עצום בלב שלך.

אבל היה זה בלתי אפשרי להחזיר את מייסי לחיים. היא נהרגה בתאונת דרכים. היה זה לא הוגן ובלתי ניתן להסבר, ואימא שלה מתגעגעת אליה יותר מכל דבר.

סינדי רק רוצה לסגור מעגל – והימים והחודשים לאחר מותר היו הקשים ביותר בחייה.

אבל אז, יום אחד, סינדי מצאה משהו. לפני שבתה עזבה את העולם, היא העניקה לה מתנה יקרת ערך – 25 מכתבים אטומים במעטפות עם נושאים לכל אירוע.

היו אלה מכתבים עבור לילות ללא שינה, מכתבים לימים מלאי תסכול, מכתבים למצבים בהם אימא שלה תתקל בדברים המטרידים בחיי ביומיום שלה- מכתבים שמוכנים להיפתח בעת הצורך. ובערימה הזו, היה מכתב שגרם לסינדי להחסיר פעימה. הכותרת שלו הייתה ״פתחי אותי כש…את מתגעגעת אליי״.

סינדי לא ידעה כיצד להגיב כשפתחה את המכתב הזה. מה כבר הבת שלה יכולה הייתה להגיד לה מהצד השני של הקבר? האם סינדי באמת הייתה מוכנה לקרוא את המילים האלה ולסגור מעגל?

בידיים רועדות ולב שדופק בחוזקה, סינדי פתחה את המכתב בזהירות. זה מה שהבת שלה כתבה:

״הי אימוש. אני מצטערת שאת מתגעגעת אלי. אני מקווה שאיפה שלא תהיי ומה שלא תעשי את בסדר. אני כנראה מתגעגעת אליך גם כן. אני באמת לא אוהבת להיות רחוקה מהבית לזמן ארוך מדי. אני מתגעגעת הביתה די בקלות. כשהייתי קטנה וגרתי עם אבא, ציפיתי מאוד להיות איתך.


אני חושבת שזה בגלל האוכל המצוין שיש בבית שלך, אבל יותר מכל אני פשוט מתגעגעת אליך מאוד. אני תמיד אוהב אותך ולנצח, אימא. תודה על כל מה שעשית בשבילי. מייסי מאת׳יס״

המכתב הזה היה כל מה שסינדי נזקקה לו. היא עברה את החודשים הקשים בחייה, איבדה את בתה אותה אהבה יותר מכל דבר אחר. אבל באמצע כל העצב והצער, המכתב הזה אפשר לה לומר שלום אחרון. המכתב הזה גם מראה כמה מיוחדת הייתה מייסי וכמה חזק היה הקשה בין האימא והבת.

סינדי מנגבת את הדמעות. זמן מה לאחר מכן, היא פרסמה את המכתב ברשת החברתית כדי להנציח את זיכרון בתה, שם גם הסבירה כיצד הרגישה לגבי המכתב מהצד השני של הקבר.

״היה לי קשה מאוד לפתוח את המכתב הזה. את לא יודעת כמה אימא מתגעגעת אליך! אין שניה ביום שעוברת מבלי שאני חושבת עליך. את הסלע שלי, החברה הכי טובה שלי, את הכל בשבילי״, כותבת אימא של מייסי. ״אנחנו אוהבים אותך כל כך ילדה שלנו! אימא מתגעגעת אליך יותר מאשר מילים יכולות להסביר! לילה טובה, מלאך מתוק ויפה שלי!״

אנחנו לא יכולים שלא להזיל דמעה; זה פגע בנו ישר בלב. אף הורה לא צריך לעבור כאב ועצבות כזו, שכרוכה באובדן של ילד – אבל אנחנו באמת אסירי תודה שסינדי הצליחה לסגור מעגל.

בבקשה, שתפו את המכתב של מייסי כדי להוקיר את זכרה של הנערה המתוקה אשר היו לה דברים חכמים מאוד לומר. נוחי על משכבך בשלום!