אימא מגלה ש-3 ילדיה המאומצים הם למעשה אחים ביולוגיים

קייטי פייג׳ ידעה תמיד שהיא רוצה לאמץ, למרות שהיום יש לה ילדה קטנה. היום, האימא הזו מקולורדו הגשימה את חלומה והקימה משפחה גדולה ואוהבת יחד עם החבר שלה, שני ילדיו, ו-3 ילדיה המאומצים. אך מה שהופך את מסעה הקסום של קייטי למיוחד אף יותר הוא פתלתלותו של הגורל, מאחר והסתבר כי בתה ו-2 בניה המאומצים הם למעשה אחים ביולוגיים. תוכלו ללמוד עוד אודות משפחתה האוהבת של קייטי באינסטגרם, יוטיוב, ובאתר שלה.

צוות האתר שלנו מאמין שכשאנחנו בוחרים בנתיב של אהבה ואדיבות, היקום תמיד ימצא דרך להרים אותנו ולהפתיע אותנו. הסיפור מחמם הלב הזה הוא ההוכחה לכך.


הכל התחיל בהחלטה משנת חיים

© woodandgraceblog / Instagram

לאחר שהתגרשה בשנות ה-30 לחייה, מצאה עצמה קייטי יום אחד מביטה במראה וחוותה רגע של הארה. היא החליטה להפוך לאישה שליבה תמיד רצה להיות, מישהי שהיא יכולה להתגאות בה כשתביט לאחור בעוד כמה שנים. אז ההחלטה גמלה בליבה להתחיל מהתחלה. היא מצאה עבודה חדשה, קנתה בית ובו 4 חדרי שינה, ותכננה להפוך את חלום האימוץ שלה למציאות.


ילד קטן הגיע כדי לשנות את חייה

© woodandgraceblog / Instagram

ב-2017, היא פגשה תינוק בן 4 ימים שננטש ע״י אימו. היא החליטה לקרוא לו גרייסון ולקחת אותו תחת חסותה. האם הטרייה הזו הייתה מעט מאוימת מהצעד משנה החיים הזה, אך ידעה בליבה שהמסע המופלא שלה עומדת להתחיל.

נס של פעם בחיים איחד בין שני אחים

© woodandgraceblog / Instagram

תוך פחות משנה מאוחר יותר, קייטי קיבלה שיחה מהעובדת הסוציאלית שלה, בה נאמר לה שדרוש מקלט חירום עבור תינוקת בת 4 ימים שננטשה ע״י אימה הביולוגית. האם היחידנית ידעה שידיה כבר עמוס, אך קול רב עוצמה בתוכה אמר לה לבטוח באינטואיציה שלה ולקחה את התינוקת שזה עתה נולדה תוך כמה ימים.


© woodandgraceblog / Instagram

בעודה ממלאת את הטפסים הדרושים, קייטי הבחינה ששם אימה של התינוקת היה זהה לשם אימו של גרייסון. לאחר שעשתה קצת מחקר מעמיק, היא הייתה המומה לגלות ששני הילדים היו למעשה קשורים בקשר דם ושהיא מביטה למעשה באחותו הביולוגית של בנה. אז היא קיבלה את ההחלטה לאמץ את הילדה גם כן. אחרי הכל, היא לא יכלה להפריד בין 2 האחים כשהגורל הפגיש ביניהם שוב. כך האנה הצטרפה לאימה ובנה בדצמבר של 2018.


אח נוסף השלים את המשפחה

© woodandgraceblog / Instagram© woodandgraceblog / Instagram

האם הביולוגית של 2 הילדים ילדה ילד נוסף, 13 חודשים לאחר שהאנה נולדה. כשקייטי גילתה, לא היה ספק בליבה שהיא תיקח גם אותו תחת חסותה, הכל כדי לאחד בין 3 האחים. כך אומץ התינוק ג׳קסון באופן רשמי ביוני 2020.

לראות אותם גדלים יחד זהו התגמול הגדול מכל

© woodandgraceblog / Instagram© woodandgraceblog / Instagram

אנחנו מתארים לעצמנו שהחיים של קייטי עמוסים בלילות ללא שינה וברגעים קשים. אך היא אומרת שהיא ׳אסירת תודה על כך׳. הידיעה שגרייסון בן ה-5, האנה בת ה-4, וג׳קסון בן ה-3 הם יחד לנצח תחת קורת גג אחת גורמת לכל האתגרים שלהם להיראות מעט פחות קשים.


© woodandgraceblog / Instagram

היא אפילו מודה בכך ש׳הרגשתי מבוהלת בכל צעד, אך איכשהו הדברים תמיד הסתדרו׳. האם המסורה הזו היא הוכחה חיה לכך שאם אתם שמים ליבכם לדבר מה ומאמינים בו בכל מאודכם, אתם יכולים לגרום לו לקרות. עלינו רק להאמין בכוח הפנימי שלנו, להאמין במשהו שטרם הוכח, וללכת על זה בלב פתוח.

האם אתם מאמינים בכך שככל שאתם עושים יותר מעשים טובים, החיים מתגמלים אתכם ברגעים מהנים? שתפו אותנו בזיכרון שכזה עם אדם זר.