אימא מוכרת את העריסה של בנה שנולד מת במכירת של תכולת דירה – שבוע מאוחר יותר, הקונה שב עם הפתעה

ואלרי ווטס חוותה מה שאף הורה לא עתיד לא צריך לחוות. היא הייתה בחודש ה-9 להריונה ורק מספר ימים לפני הלידה, כשקיבלה חדשות טרגיות שהיא נושאת ברחמה עובר מת.

אבלה של האישה הצעירה היה בל יתואר. מה שהיה מכמיר לב אף יותר היה להיוותר עם חדר ילדים מלא בעריסה, צעצועים ובגדי ילדים – אך ללא תינוק.


נדרש זמן מה, אך ואלרי החליטה בסופו של דבר למכור את העריסה ב׳מכירת חצר׳ (garage sale) – אך לא הייתה מוכנה למה שיקרה אחרי המכירה.

כעת הסיפור המופלא הזה מפלס דרכו ברשת.


״כל השבוע הבחנתי, שהוא לא זז יותר מדי. הייתי עצבנית מאוד״

אלו היו מילותיה של ואלרי ווטס מקוקטה, מינסוטה, כשסיפרה ל-Fox9 על השבוע שלפני הטרגדיה המצערת עם בנה שאמור היה להיוולד, נוח.


© YouTube

לאחר החוויה הטראומטית של לידת עובר מת, ואלרי לא יכלה למכור את הדברים של נוח או לגעת בחדר הילדים שהכינה עבורו. היא הייתה כה הרוסה עד שהותירה את הכל כפי שהיה במשך שנה.

במאי 2014, היא הבינה שעליה לגייס כוחות ולערוך מכירת חצר, כדי למכור את כל החפצים והרהיטים שהיו מיועדים לנוח. הייתה זו החלטה קשה והיא אילצה את עצמה להעמיד את הדברים למכירה – במיוחד את העריסה שנדמה היה כי הייתה מחוברת אליה יותר מכל. איכשהו באחורי ראשה היא חשבה שזה יהיה הדבר האחרון שמישהו ירצה לקנות.

להפתעתה, אדם מבוגר בשם ג׳רלד התעניין ברהיט הזה. ג׳רלד משחזר רהיטים ישנים בזמנו הפנוי וחשב שיעשה שימוש בעריסה. הוא היה נחוש לקנות אותה אך הרגיש תחושת חוסבר ודאות מצידה של ואלרי.


״היא הייתה קצת מהוסססת, וידעתי שאולי היא לא רוצה למכור את זה. אך מכרה את העריסה בכל זאת״, הוא מספר ל-Fox9.


© YouTube

לג׳רלד לא היה מושג מהי הסיבה מאחורי המכירה. הוא ראה את ואלרי מוכרת בגדי תינוקות אז הניח שהתינוק שלה פשוט גדל ושאין לה צורך בדברים הללו יותר.

הוא כלל לא ידע שאשתו, אשר נכחה גם היא במכירה, שוחחה לפני כן עם ואלרי ושאלה אותה בן כמה היה התינוק. ואלרי הסבירה לה שהתינוק נפטר ביולי וזה שבר את ליבה של האישה.

ג׳רלד העמיס את העריסה לרכב שלו והוא ואשתו נסעו הביתה. בדרכם, אשתו סיפרה לו את הסיפור של ואלרי. הם הבינו שהעריסה הייתה משמעותית עבורה ושאולי זו הייתה הסיבה מדוע היססה למכור אותה. הם החילטו שעליהם להחזיר את העריסה.

אך ג׳רלד גם הבין שאולי צורת העריסה מסבה לואלרי כאב, אז הוא החליט להפוך את העריסה לכיסא יפה לזכרו של נוח.


© YouTube

שבוע מאוחר יותר, ג׳רלד חזר לביתה של ואלרי עם המתנה. העריסה הבלתי משומשת היא כעת כיסא נפלא שאפשר לשבת עליו בביתה לזכרו של נוח.

ואלרי נותרה בדמעות נוכח המחווה המקסים של אדם זר אך אדיב.

״זה מדהים, וישנם אנשים טובים בחוץ, הנה ההוכחה״, היא מספרת ל-Fox9

איזו מתנה מתחשבת מצידו של ג׳רלד! הכיסא הנפלא הזה יכול כעת לשמש לזכרו של נוח.

ישנם הורים רבים שכנראה עברו חוויה דומה לזו של ואלרי. בבקשה, שתפו את הכתבה הזו כאקט של הזדהות למען הורים כאלה.