אימא מציתה דיון ברשת על כך שכבר שנה היא מסירה את שיער הגבות של בתה בת ה-3

סרטון של אימא עושה שעווה לחד גבה של בתה בת ה-3 כדי שלא תיפול קורבן לבריונות ע״י חבריה הפך לוויראלי ברשת. בעוד שמספר גדול של אנשים תומכים בה, אימהות רבות מותחות ביקורת על האימא, ואומרות שהיא תורמת להעמקת חוסר הביטחון של בתה כשתתבגר. האישה בת ה-31 צילמה סרטון תגובה בו הסבירה את עצמה, ואנחנו סקרנים לראות האם אתם מסכימים איתה.

הסרטון הפך לוויראלי

© Good Morning America / YouTube


ליה גרסיה, בת 31, פרסמה סרטון טיקטוק בו היא נראית מניחה פס שעווה על מצחה של בתה ואז תולשת. בתגובה בתה בת ה-3 הזעיפה פנים ואמרה, ׳אאוץ׳, אימא׳.

גרסיה הוסיפה כיתוב לסרטון, שם נאמר, ׳אני מעדיפה שכולכם תקראו לי אימא ראה לפני שאניח לבתי להסתובב עם חד גבה כמו שהוריי עשו׳. עד כה, הסרטון צבר למעלה מ-5 מיליון צפיות ו-45,000 תגובות.© Good Morning America / YouTube

אנשים רבים הריעו לליה על המעשה שלה, ואמרו כי היא חוסכת מבתה את ההצקות ושהילדה תודה לה לכשתגדל.

משתמשת אחת בטיקטוק כתבה, ׳אימא שלי עשתה את זה והשיער מעולם לא גדל בחזרה במקום בו עשתה שעווה. הדבר הכי טוב בעולם׳. משתמשת אחרת הוסיפה, ׳את לא אימא רעה בכלל!! אני עשיתי את זה לילדיי מאותה הסיבה בדיוק!׳

האימא קיבלה ריקושטים בוטים

© leah_txrealtor/TikTok

מצד שני, אלפי אנשים ביקרו את החלטתה של האם. אחד המגיבים כתב, ׳הילדה הזו צעירה מדי מכדי לדאוג לגבי סטנדרטים של יופי׳.

גולשת טיקטוק אפילו עשתה סרטון בו כתבה, ׳אני מקווה שכשתתבגר, היא תבין שחוסר הביטחון שלה נכפה עליה ע״י האדם שאמור היה לגרום לה להרגיש הכי יפה בעולם׳.


היא מתעקשת שזה הדבר הנכון לעשות

© leah_txrealtor/TikTok

כמה ימים לאחר מכן, גרסיה העלתה הצהרה מצולמת בתגובה לכל התגובות הזועמות שקיבלה. בסרטון, היא הצהירה כי היא עדיין תומכת בהחלטתה לעשות שעווה לחד גבה של בתה בת ה-3.

האישה בת ה-31 ציינה, ׳אני סופגת תגובות מגחיכות ממיליוני אנשים, ממש כרגע׳. לאחר מכן הוסיפה, ׳הייתי מסכימה לספוג מהלומה כואבת לפני שאאפשר למישהו לפגוע בילדיי באמצעות משהו שאפשר לתקן בכלות כה רבה׳. בפוסט אחר, הצהירה האימא, ׳אנחנו מחנכים אותה לאהבה עצמית, אבל גם מלמדים אותה לטפח את עצמה׳.

היא יודעת שאימהות אחרות יכולות להזדהות איתה

© leah_txrealtor/TikTok

בראיון שנערך איתה מאוחר יותר, גרסיה שיתפה כי היא עושה שעווה בגבות של בתה בת ה-3 כבר כמעט שנה. היא מסבירה שבתה הייתה זו שחזרה לבקש זאת לאחר שראתה כי גם אחיותיה ובנות הדודה של נוהגות באופן זהה.

ליה הסבירה, ׳היו לי כוונות טובות כשפרסמתי את זה. לא היה לי מושג שאגרום לכזו המולה׳. היא מוסיפה, ׳פרסמתי את זה כדי שאימהות אחרות יוכלו להזדהות כי אני יודעת שאני לא לבד׳.

אנחנו מעריצים אימהות ואבות שמשתפים בתובנות כנות אודות חיי היומיום שלהם ומעניקים לנו הזדמנות להצצה מאירת פנים למסע ההורות שלהם.