אימא מצלמת ילדים על החוף – וקופאת במקומה כשהיא מבינה מה מתברר

כשאימא צילמה את בתה על חוף הים, לא היה לה מושג שהתמונה הזו תהפוך לוויראלית ותזכה לאלפי שיתופים. הסיבה? התמונה מראה משהו שהיא לא הבחינה בו בהתחלה.

איינה טוי בארוז ובתה היו בחוף הים ליד בין בדרום קליפורניה כשילד קטן ניגש אליהן ודיבר איתן.


הילד ובתה של איינה שוחחו כמו מכרים ותיקים, למרות שלא נפגשו מעולם. מהר מאוד הראה הילד לאיינה את תליון שן הכריש שלו והסתלק משם.


לאחר זמן מה, חזר הילד וקרא בשמה של הילדה. שני הילדים שוחחו עוד ואיינה הבחינה שהם משוחחים כאילו הם כבר נפגשו בעבר. הם חייכו האחת לשנייה, צחקו ונראו נינוחים מאוד האחד בחברת השנייה.

איינה הייתה נרגשת מהאופן בו הילדים התייחסו האחד לשנייה ושאלה את אמו של הילד אם היא יכולה לצלם את שני הילדים. אמו של הילד הסכימו ובמהרה זכתה התמונה לאלפי שיתופים ברחבי העולם.

"זהו רגע בו אנו, בני האדם, מבינים כיצד אנו רואים האחד את השני בלי צבעים, שיפוטיות, גזע, שנאה או גוונים. זה פשוט טהור…שני ילדים נפגשו בטיול לאור שקיעה מבלי שיהיה אכפת להם מדבר בעולם…כל שהם ראו היה זה את זו", כתבה איינה בפייסבוק, פוסט ששותף מאוחר יותר על ידי קבוצת Love What Matters.

כשתקראו כמה מתוך אלפי התגובות לפוסט של איינה, תראו בעצמכם בכמה לבבות נגעה התמונה הזו. ועד עכשיו זה כבר הפך לסמל, המראה כיצד העולם צריך להיראות.

לפעמים, טוב להתבונן בעולם דרך עיניים של ילד – בלי שיפוטיות או דעה קדומה.

כולנו צריכים להתייחס לאנשים באופן בו שני הילדים הללו התייחסו האחד לשנייה על חוף הים באותו הים. בבקשה, שתפו אם את מסכימים.