אימא משתפת בכתם הלידה הייחודי של בתה וצוברת 300K עוקבים ברשתות החברתיות

כתמי לידה היו קשורים מאז ומעולם בחוכמה, וברוב המקרים זה די מגניב כשתינוקות נולדים איתם. אבל, לפעמים, הכתמים הקטנים הללו לא כל כך קטנים.

ניקול הול ילדה תינוקת רגילה לחלוטין, ווינרי, לפני כמעט 13 חודשים; בכל מקרה, לא הכל היה רגיל לגביה., ומשהו אכן היה שונה.


לילדה הקטנה יש כתם לידה משמעותי על הצד הימני של פניה וזה הדאיג קצת את הוריה.

בעודה נזכרת מתי ראתה לראשונה את כתם הלידה שלה, אומרת ניקול כי הפכה מודאגת לגבי ביטחונה של בתה. למרות שהיא נולדה שמחה ובריאה, היה משהו בפניה שהוא די יוצא דופן, והם לא ראו משהו כזה בעבר.

״בפעם הראשונה שראיתי אותה, חשבתי שזו חבלה״, אמרה ניקול ל-Good Morning America. ״ואז בהדרגה, זה הפך ברור לבעלי שזוהי לא חבלה. חשבתי שמדובר בשומה״.

״בעלי ואני דאגנו, והיינו מבולבלים מאוד כי לא ידענו מה זה והאם אפשר לעשות משהו בנידון״, היא הוסיפה.

״בכל אופן, הרופאים אמרו שאנחנו לא צריכים לדאוג כל כך. הם אמרו לנו שזהו מצב המוכר בשם Congenital Melanocytic Nevi או CMN״.

הרופאים הצהירו כי לבתם התינוקת יש כתם לידה נדיר, וזה קורה 1 ל-50,000 לידות, ושאין סיכוי לאבחן את זה טרם הלידה.

״מעריכים כי זה קורה 1 ל-50,000 לידות וזה אסתטי ברובו, וזה אולי מדאיג כמו שומה או nevi״, אמרו הרופאים לזוג.

בשיחה עם אתר מפורסם, חשפה ניקול כי לאחר שדנה מספר פעמים עם הרופאים שלה, הוקל להם ושהדאגה היחידה שלהם היא בריאותה של בתם, ״אנחנו רק רוצים שהיא תחיה חיים נורמליים, כמו ילדים אחרים״, היא אמרה.

״הבריאות והאושר שלה הם בעדיפות עליונה עבורנו. אנחנו חייבים לדאוג לה באמצעות שימוש בקרם הגנה. אני זהירה ומשתמשת בכובעים ודברים כאלה״, אמרה האם. ״אני יודעת שרופא העור שלנו ככל הנראה יהיה החבר הכי טוב שלנו מעתה והלאה״

לזוג יש בן בכור בשם אשר, והוא בריא לחלוטין ונולד ללא כתם לידה. היא משתפת כי בנה אשר די קרוב לאחותו הקטנה ואוהב לבלות בחברתה. ״הוא מכיל ואוהב״, אומרת ניקול.

לדבריה של האם, אשר מתנהג נורמלי לחלוטין ליד ווינרי, והוא אפילו לא מחשיב את כתם הלידה שלה כמשהו ׳יוצא דופן׳.

״בכל אופן, למרבה הצער, אי אפשר לומר את אותו הדבר על אנשים אחרים. מאז ששיתפתי את הסיפור הזה ברשת באינסטגרם ובטיקטוק, קיבלתי גם תגובות חסרות רגישות מאנשים אחרים״, היא אומרת. ״לפעמים, כשאנחנו יוצאים עם ווינרי, אנשים בוהים בה, וגורמים לנו להרגיש שלא בנוח״.

״אבל יש גם אנשים אחרים. אנחנו מקבלים יותר תגובות חיוביות מאשר תגובות חסרות רגישות, אז אני רוצה להתמקד בחיובי. אלפי אנשים הביעו את אהבתם ותמיכתם בווינרי ובמשפחה שלנו, אז אני לא מתלוננת״, אמרה ניקול.

ההורים מנסים לעשות כמיטב יכולתם כדי לשמור על גישה חיובית, אבל הם עדיין מודאגים מהאופן בו ילדים אחרים ינהגו בה לכשתגדל ותלך לבית הספר