אימא שחזרה לעבודה כמה ימים לאחר שילדה אומרת כי נשים שלוקחות חופשת לידה הן עצלניות

אימא לשניים שהיא גם דוגמנית אונליפאנס טוענת כי נשים שיוצאות לחופשת לידה הן עצלניות.

ג׳יילין קוקס מגלאזגו ילדה את בתה השנייה בינואר ושבה לעבוד 5 ימים לאחר מכן. היא רקדנית אקזוטית בת 29 שעובדת קשה כדי להעניק לבנותיה את החיים הטובים ביותר.


לפי עיתון ה-Sun, ״היא מרוויחה יותר כסף מהקריירה שלה כדוגמנית אונליפאנס וכרקדנית אקזוטית, אז היא לא רוצה לבזבז דקה נוספת בישיבה בבית בזמן שהיא יכולה לעשות כסף גדול״


בשיחה עם אתר מפורסם אודות ההחלטה שלה לשוב לעבודה חמישה ימים לאחר שילדה כנגד רצונו של בן זוגה, אמרה ג׳יילין.

״אני חושבת שאנשים הם פשוט עצלנים ומחפשים תירוצים. חשוב מאוד לא להניח לאימהות להשתלט על החיים שלכן״.

היא מוסיפה, ״כל ילד זקוק לאימא מאושרת, וזה בריא לקחת הפסקה מהילדים. אני חושבת שחשוב לחזור לחיים הקודמים שלך ולשוב לשגרת העבודה״.

״ישיבה בבית ו׳להיות אימא׳ יכול להשתלט על החיים שלך ולהפוך אותך מדוכאת״

ג׳יילין מפצירה באימהות טריות להתמקד בבריאות הנפשית והפיזית שלהן בזמן שהן מגדלות את הילדים שלהן.


״אני חושבת שחובה ללכת לחדר הכושר שבועיים לאחר הלידה ולהתחיל דיאטה. בנוסך, גם מערכת היחסים שלך עם הפרטנר צריכה לחזור לסורה״, היא אומרת.

הדוגמנית ממשיכה ואומרת, ״נשים רבות לא מטפלות בעצמן לאחר שהן יולדות ומעלות במשקל״

דעתה השנויה במחלוקת מהדהדת בצורה חיובית ברשתות החברתיות. עם זאת, רבים אחרים לא מסכימים איתה.

״איזה כוחות על, כל הכבוד לך אישה!״, הגיבה אישה אחת.

״חדה כתער, כל הכבוד לה! הרוויחי כמה שאת רוצה כל עוד את יכולה״, כתב מישהו אחר.

״כל הכבוד לה. בימים עברו בכפר בו גדלה אימי, נשים היו יולדות וחוזרות לעבודה בשדות תוך יומיים עם התינוק על גבן״, כתבה אחרת.

״את חייבת לעשות מה שאת חייבת לעשות. נשים רבות לא יכולות לקחת ימי חופש. כל אחת מחלימה בצורה שונה. אני כבר הייתי בחדר הכושר שבוע לאחר שילדתי את בני״, הגיבה אישה נוספת.

אנשים רבים גם מבקרים אותה על הטיעונים שלה ואומרים כי נשים רבות אחרות זקוקות לפסק זמן כדי להחלים ולהתרגל לשגרת החיים החדשה עם ילדיהן.

״להיות אימא זו חתיכת משרה! אימהות חוזרות לעבודה (מטפלות בילדיהן) מיד וללא שכר. כיצד זה שונה בדיוק, כל עוד מטפלים בתינוק?״, שאלה מישהי.

״איך מישהי יכולה לבייש אימא על כך שהיא רוצה להישאר בבית? לצערי אני חייבת לעבוד אבל אם הייתה לי הזדמנות הייתי נשארת בבית מיד!״, הוסיפה אחרת.

״לאישה הזו אין זכות לבקר אימהות אחרות שבוחרות להישאר בבית עם ילדיהן כדי להיקשר אליהם או להחלים מהלידה, באותו האופן בו היא לא הייתה רוצה לקבל ביקורת על בחירותיה יוצאות הדופן״, כתבה אחרת.

בבקשה, שתפו את הכתבה הזו עם כל בני המשפחה והחברים שלכם.