רק ארבע דקות ביום למשך חודש, ותוכלו לשנות את הגוף שלכם לנצח

זה דבר נדיר למצוא תרגיל כושר אחד, שבמשך הזמן, יסייע לכם לשנות את גופכם ב-4 דקות בלבד! אתם מאמינים שמצאנו? אני הייתי סקפטי, עד שמצאתי את המאמר ב"מגזין הנשים היומי". הייתי סקרן לגבי מה שהם קראו כ-"אתגר הקורה בן 28 הימים" שמבטיח תוצאות ע"י בניית החוזק וכושר הסיבולת בהליך איטי ובעלייה מתמדת במשך הזמן בכל יום.
אני אוהב את הרעיון של בנייה הדרגתית, כיון שכל מה שמבטיח תוצאות קסם, נכשל. אני ביום ה-23 של אתגר הקורה, ואני די נהנה מהתהליך. אני מתחיל בהחלט לראות את שרירי הבטן והזרועות שלי מגיבים יפה לשינוי. התהליך מתחיל מ-20-45 שניות ביום בשבוע הראשון, ועולה בהדרגה כך שתוכלו להחזיק בין 3 ל-4 דקות בשבוע הרביעי.
הסרטון בו תצפו לאחר שתעברו על התוכנית בת 28 הימים, מציג הדרכה מצויינת כדי לבצע את אתגר הקורה כהלכה, דבר קריטי להצלחת האתגר.

אתגר הקורה
למרות שעליכם להשלים אותו בתוך 4 שבועות, אין ספק שתוכלו להמשיך אותו גם מעבר לזה ולבנות את הכוח והסיבולת שלכם, כך גם תראו את השינוי שגופכם עובר. התוכנית היא לעקוב אחר אתגר הקורה באופן הבא:


היומיים הראשונים-20 שניות. היום השלישי והרביעי-30 שניות.
ביום הרביעי – 30 שניות, וביום החמישי – 40 שניות. תנוחו ביום השישי.
ביום השביעי והשמיני – 45 שניות. ביום ה-9 עד היום ה-11 החזיקו למשך 60 שניות.
ביום ה-12 – 90 שניות. היום ה-13 יהיה יום מנוחה.
חזרו ביום ה-14 וה-15 על אימון במשך 90 שניות, ביום ה-16 וה-17 – 120 שניות
ביום ה-18 – 150 שניות וביום ה-19 יום מנוחה.
ימים 20 ו-21 עבדו במשך 150 שניות. ביום ה-22 וה-23 – 180 שניות
ביום ה-24 החזיקו במשך 210 שניות. נוחו ביום ה-25. ביום ה-26 עבדו 210 שניות
ביום ה-27 עבדו במשך 240 שניות וביום האחרון החזיקו את תנוחת הקורה זמן ארוך ככל שתוכלו.


אולי תשאלו את עצמכם כיצד אימון שלכאורה נראה כל כך קל ניתן להחשיב כאימון גוף מלא, אבל ככל שתבנו את העמידות שלכם, תבינו כמה זה נכון. צפו בסרטון וראות כיצד ניתן לשלוט בתנוחת הקורה כראוי, דבר הדורש מאמץ משרירי הבטן שלכם, שיהפכו עם הזמן לשרירים מאוזנים ויבנו את הבטן שלכם. ככל שהבטן תלך ותתחזק, התנוחה שלכם תשתפר וכך גם האיזון והיציבה שלכם. תנוחת הקורה עובדת על הגב ושרירי הכתפיים, ומותחת אותם כהלכה. הסרטון יסביר לכם כיצד יש לעבוד עם כל איזור ושריר בגוף שלכם. בהצלחה, וברכות על קבלת האתגר!
נא שתפו את הסרטון הזה ואת המידע המוצג בו עם המשפחה והחברים שלכם, יכול להיות נחמד ומאתגר לנסות אותו יחדיו.