אימו של החתן לא יכולה לקום לרקוד בחתונת בנה, אבל הבן דואג שאימו תוכל לרקוד כאילו לא לא הייתה נכה מעולם

חתונה היא בדרך כלל התוצאה של המאמץ שהזוג משקיע בו. כמה זוגות בוחרים שלא לחסוך בוצאה ובמאמץ המנטלי ביום החתונה שלהם. זהו מאורע של פעם בחיים, אשר שני הצדדים יזכרו לנצח. זה אולי נראה יקר או לא נחוץ. אבל לאחר שאתם נמצאים יחד שנים, היום הזה והזכרונות ממנו הם המזכרת החשובה ביותר שנשארת לזוג. ישנם פרטים כב רבים לקחת בחשבון. ישנו המקום, הפרחים, השושבינות והשושבינים, המוזיקה, הטוקסידו, העוגה וכמובן – השמלה החשובה מכל. וזוהי רק ההתחלה: ישנם אלפי פרטים זעירים הכלולים בתכנון של היום החשוב הזה.

זוגות אחרים עשויים להחליט על חתונה קטנה יותר, אולי רק שניהם בכנסייה קטנה, אולי חתונה בלאס וגאס. הם עשויים לבחור חתונה מסורתית עם מעט מאוד פרטים כשרק חברים קרובים ובני משפחה כלולים בין המוזמנים.


לא משנה מהו "סגנון" החתונה המועדף עליכם, לכל הזוגות הנשואים יש זכרונות מהיום המיוחד שלהם, לנצח. הרגעים הללו ישארו נצורים בלבבם ובמוחם לעד. אלבום החתונה הוא לא רק תזכורת ויזואלית למאורע של היום הנפלא הזה, אלא גם פריט מוחשי שמייצג זכרון של שני אנשים שבחרו להתחייב זה לזו לעד. כולנו תקווה, שהאלבום הזה מלא בעוד רגעים נפלאים נוספים.


הרגעים הללו כוללים את הריקוד בין החתן ואמו, מסורת מיוחדת במינה. עבור המשפחה שבסרטון הבא, הריקוד הזה היה מעט יותר מורכב. אמו של לוק חולה ב-ALS והיא מרותקת לכיסא גלגלים בו היא משתמשת כדי להתנייד, אבל זה לא מנע מלוק מלכרוע ברך ולהנות מהריקוד הזה עם אמו. יחד הם רקדו לצלילי השיר "Hero", וזה לא מפתיע ששום עין שהייתה בעולם נותר יבשה.

צפו בריקוד המרגש הזה, ואל תשכחו לשתף אותנו בתיבת התגובות בהמשך. כמובן, נשמח מאוד אם תשתפו את הסרטון הזה עם כל בני המשפחה והחברים!