אישה אחת משמשת כאם פונדקאית עבור זוג נשוי. כמה שבועות לאחר מכן, חשפה בדיקת DNA את הבלתי ייאמן

דמיינו את התרחשי הבא: אישה משמשת כפונדקאית, הרה עם תאומים, ואז קולטת שאחד מהם הוא למעשה הילד הביולוגי שלה. משהו שראיתם בסרט, נכון?

ובכן, עבור ג׳סיקה אלן הדברים מעולם לא היו מציאותיים יותר.


ג׳סיקה ו-וורדל אלן הם זוג נשוי באושר, ולהם שני ילדים. זה זמן רב שג׳סיקה הרגישה כי היא מעוניינת לסייע לזוגות המתקשים להיכנס להיריון, אז החליטה להפוך לאם פונדקאית.


הציפייה לתאומים

ג׳סיקה שימשה אם פונדקאית לזוג מסין, והחלה בטיפולי הפריה חוץ גופית. בחודש אפריל 2016, היא נתבשרה על הריון הם שני עוברים. ג׳סיקה הרתה תאומים. הרופאים הסבירו לה כי הדבר אינו נדיר, אם כי לעתים הביצית מתפצלת ויוצרת תאומים.

בני הזוג מסין קיבלו את הידיעה לפיה עומד להיוולד להם זוג תאומים, והריונה של ג׳סיקה עבר כסדרו.

בעת הלידה, הועברו התינוקות לבני הזוג, אך טרם ההעברה הבחינה ג׳סיקה כי עורו של אחד התינוקות כהה יותר מאחיו.


כמה ימים לאחר מכן קיבלה ג׳סיקה תמונות מהזוג הסיני, ומיד הבחינה בשוני בין השניים. אחד מהתינוקות כלל לא נראה אסייתי – וצבע עורו היה כשל ילדיה האחרים. נורות האזהרה דלקו, אך ג׳סיקה חששה לדון על כך.

תוצאות ה-DNA חשפו את האמת המדהימה

כמה שבועות לאחר מכן החל הזוג הסיני תוהה האם הדברים כסדרם. בדיקת DNA חשפה את האמת: התינוקות לא היו תאומים, ובאורח פלאי, אחד הילדים היה ילדם הביולוגי של ג׳סיקה ו-וורדל.

לאחר תהליך ארוך ומייגע, הם קיבלו בחזרה את ילדם – וכעת, המשפחה מרגישה שלמה.

מקרה זה הוא אבן בוחן ביולוגי. בדרך כלל, בעת ההיריון פוסק המחזור של האישה, אך במקרים נדירים מאוד הוא ממשיך, ומאפשר לאישה להיכנס להיריון, חרף היותה כבר היריונית!

צפו בסרטון הבא אודות המקרה: