אישה בת 46 יולדת שלישייה זהה ובריאה – סיכויים של 1 ל-20 מיליארד.

אימהות היא עניין רציני עבור נשים. לא משנה אם זו הפעם הראשונה או שכבר יש לך מספר ילדים; הרגע עצמו נותר מיוחד.

האימא הזו מיוטה לא רק התעלתה על הציפיות אלא גם קראה תיגר על הסיכויים ללדת לא תאומים, אלא שלישייה זהה בו זמנית!


אודרי טיבריוס הייתה בשנות ה-40 לחייה אך עדיין חלמה על ילדים נוספים. הרופאים אמרו לה שזה כמעט בלתי אפשרי שהיא תהרה אך בליבה, היא ידעה שזה יכול לקרות.


בגיל 41, היא ביקרה אצל מומחה פוריות שהמליץ לה על הפריה חוץ גופית אך גם הזהיר אותה שבגילה הסיכויים להצלחה הם 10%. היא שיתפה מאוחר יותר, ״הם אמרו, ׳אנחנו מצטערים, הביציות שלך זקנות מדי׳. עשינו שלושה סבבים של הפריה, אך כולם כשלו״.

אודרי ובעלה, טיילר טיבריוס, היו שניהם בני 41 והתאכזבו כששלושת הניסיונות שלהם בהפריה חוץ גופית לא העלו פרי. בכל מקרה, לזוג היו 4 ילדים, מרקוס, ג׳יימס, כריסטיאן, ומקס, והם היו מאושרים בחלקם.

ובכל זאת, אודרי עדיין קיוותה והתפללה למשפחה גדולה. היא אמרה, ׳אני מתפללת ומתפללת במשך 5 שנים להביא ילדים נוספים כי תמיד רציתי משפחה גדולה, ושבעה ילדים זה המספר שחלמתי עליו׳.

כשהייתה בת 45, היא הרגישה משהו בגופה. חיש מהר גילתה שהיא בהיריון! החדשות היו משובבות נפש עבור המשפחה שחגגה זאת מיד.

כשביקרו אצל הרופא, אודרי זכתה להפתעה נוספת, לא רק שציפתה לתינוק אחד, אלא ל-3! אודרי משחזרת, ׳לא הייתה דרך להסביר זאת פרט לנס. איזו מתנה מאלוהים!׳


שלישייה זהה בגיל 46 זה בלתי נפוץ בצורה יוצאת דופן. הם דיברו עם סטטיסטיקאי על הסיכוי מקרה כזה וגילו שהסיכויים הם כ-1 ל-20 מיליארד.

בשל גילה, אודרי הייתה בסיכון גבוה להפלה וחששה ממה שעשוי להתרחש. היא התפללה לשלומה והחליטה לבטוח בעצמה, ולמזלה לא קרה דבר.

במרץ 2022, סקיי, ריבר, וביי הצטרפו למשפחת טיבריוס. הם השלימו את המשפחה האידיאלית עבור אימם שתמיד חלמה על 7 ילדים!

אודרי, מצידה, היא אימא מחויבת. היא מיניקה את התינוקות שלה, מחליפה להם חיתולים, מרימה אותם לגרעפס, מלבישה אותם ועוד. למרות שהיא מחייכת, היא גם מודה שלפעמים זה קשה מאוד.

היא אומרת, ׳זה קצת מטורף לפעמים שאינך זוכרת מי זה מי כשהם במרחק מה ממך. הם נראים כל כך דומה״

בעוד ש-7 ילדים תמיד היה המספר האידיאלי שלה, אודרי לא שוללת אפשרות להרחיב את המשפחה. כשנשאלה האם רוצה ילדים נוספים היא השיבה, ׳אולי לא סיימנו. מי יודע?׳

היא תומכת בשיח פתוח עם הרופאים בכל הנוגע לפוריות, ואומרת, ׳רופאים צריכים לדבר עם נשים לגבי פוריות ולהציע להן אפשרויות שחוסכות להן את כאב הלב׳.

היא מתרגשת כשמספרת על התוספת החדשה למשפחה, ואומרת שהיא מקווה שכולם יוכלו להביא ילדים אם הם רוצים. כשזה מגיע ממישהי שנאבקה לא מעט זמן, זה מחמם את הלב.

האימא הנפלאה הזו היא הוכחה אמיתית שניסים יכולים להתרחש. אנחנו שולחים למשפחה הנפלאה הזו את כל אהבתנו ומקווים שהם יהיו מאושרים ושמחים.

שתפו את הסיפור הזה עם אחרים כדי להזכיר להם שניסים יכולים להתרחש ומתרחשים כל הזמן!