אישה בת 92, מדהימה את הרשת בשל המראה העל זמני שלה וחושפת את הסוד

אנשים רבים מתקשים להאמין שג׳ואן וודהאוס היא בת 92. הסבתא רבא הזו ל-10 נינים מראה לעתים קרובות את גופה הנפלא והמראה הצעיר שלה ברשתות החברתיות. אחרונה, וודהאוס נשאלה מהו הסוד מאחורי הגוף הנפלא שלה, ותשובתה המפתיעה פשוטה יותר ממה שאתם חושבים.

הסוד האמיתי שלה עולה רק כמה דולרים

© joansumner1930 / TikTok


אחת העוקבות של וודהאוס שאלה לאחרונה, ׳את נראית מדהים, אני לא מאמינה!! מהו הסוד שלך??׳ והיא השיבה, ׳הסוד שלי הוא קרם של ניבאה מאחר ואני משתמשת בו כבר 70 שנה׳.

וודהאוס ממשיכה, ומסבירה, ׳אני עושה אמבט חמה, יוצאת ממנה, מייבשת את עצמי, ואז בזמן שגופי עוד חם, אני מורחת את הקרם הזה׳. היא מוסיפה כי בימים עברו, הקרם היה בעל מרקם נוקשה יותר מאש היום, ולכן מוסיפה כי ׳יש לחמם אותו קצת כדי לרכך אותו׳.


יש לה כלל בכל הנוגע למזון

© joansumner1930 / TikTok

וודהאוס גם זוכה לתשבחות בשל גזרתה החטובה וגישתה למזון. היא חושפת כי היא מעולם לא מגבילה את עצמה בדיאטה ובמקום נהנית מהמזון בו היא חושקת.

היא מציינת, ׳אני לא עוקבת אחרי דיאטות מטופשות. אני פשוט אוכלת מה שאני רוצה ומה שמסב לי אושר׳.


© joansumner1930 / TikTok

לאחר מכן שיתפה כי היא אוהבת במיוחד מזון אנגלי, אך היא אוכלת כעת יותר סלטים מאחר והיא חיה במדינה חמה יותר.

משזה נאמר, מתעקשת וודהאוס, ׳לעולם לא אוותר על הפאי שלי׳.


היופי שלה הוא טבעי לחלוטין

© joansumner1930 / TikTok

בשל המראה הקורן שלה, וודהאוס נשאלת לעתים קרובות לגבי ההליכים הקוסמטיים שלה, אך היא מתעקשת שהניתוחים היחידים שעברה היו באגן ובברכיים שלה. היא מציינת, ׳לא ניתחתי כלל את פניי. ובכן, עברתי ניתוח אגן וברך״.

וודהאוס מוסיפה, ׳אני לא יכולה להרשות את זה לעצמי! יש לי 8 ילדים, 18 נכדים, ו-10 נינים. מעולם לא היה לי די כסף לעשות זאת!״

היא פשוט אוהבת את החיים

© joansumner1930 / TikTok

גורם חשוב אחר בנוגע לזוהר של וודהאוס הוא גישתה החיובית, אהבתה לחיים, והעובדה שמעולם לא היה לה ׳הלך רוח של זקנה׳.

היא מאמינה בכל ליבה שהדברים שמעניקים לנו את האושר האמיתי הם הפשוטים ביותר. האישה מודה, ׳אני אוהבת ללבוש ביקיני וללכת לחוף הים עם נכדתי׳.


© joansumner1930 / TikTok

הגברת מעוררת ההשראה הזו מסבירה, ׳גיל הוא רק מספר, אני נשארת צעירה כי אני בעלת גישה חיובית ואוכלת מה שבא לי. זה עובד בשבילי׳, ואנחנו לא יכולים אלא להסכים.