אישה זכתה בתרומת איבר מצילת חיים וביקשה מאביו של התורמת לצעוד איתה במורד החופה

כשדיאנה דונרומה נישאה ב-13 באוגוסט, 2021, 2 גברים צעדו איתה במורד החופה. אחד מהם היה אביה, והשני היה אביה של אישה שהעניקה לה הזדמנות נוספת לחיים.

היום, צוות האתר שלנו מביט מקרוב בסיפור נוע ללב אודות אישה שקיבלה תרומת איבר וביצעה מחווה מרגשת באחד מהימים החשובים בחייה.© Diana Donnarumma / Personal Archive

באוקטובר 2017, רק 3 ימים לפני יום חתונתה, אישה מטקסס בת 26 בשם הת׳ר רנה דונלי הייתה מעורבת בתאונת דרכים בדרכה למסיבה של חברתה. הת׳ר לא שרדה את התאונה, ואסיה, דניאל דונלי ג׳וניור, לא זכה להזדמנות לצעוד עם בתו במורד החופה.


דניאל לא ידע שבתו הסכימה, בעודה בחיים, לכך שאיבריה ייתרמו. המעשה האצילי הזה יאריך את חייהם של 8 אנשים, כולל דיאנה דונרומה, אישה מקלירנס אשר בצפון מזרח באפלו.


© Diana Donnarumma / Personal Archive

במשך 8 שנים, דיאנה סבלה מסיבוך במערכות הקיבה והמעיים ונזקקה לעזרה בהזנתה.

למרבה המזל, ב-2017, היא קיבלה תרומת מעי מצילת חיים, והכל בזכות הת׳ר.


© Diana Donnarumma / Personal Archive

באוקטובר של אותה השנה, עברה דיאנה ניתוח שנמשך 8 שעות ולו חיכתה זמן רב. בעודה ממשיכה להתמודד עם הבעיה הדורשת טיפול תרופתי מתמשך, מצבה הרבה יותר טוב מבעבר.


ב-2019, בן זוגה של דיאנה, קונלן קרר, הציע לה נישואין. עמוק בפנים, דיאנה ידעה שהיא רוצה שאביה של התורמת יצעד איתה במורד החופה. היא ידעה שעבור דניאל מדובר באירוע משמעותי, מאחר ובתו לא זכתה להאריך ימים ולהינשא.


© Diana Donnarumma / Personal Archive

כשיומה הגדול של דיאנה הגיע, היא ביקשה מדניאל ללוותה במורד החופה כאילו הייתה בתו שלו. למרות שדניאל הודה שהמאורע היה קשה עבורו, הוא נרגש מכמות ההודיה שהוקירו לו אנשים על שהציל את חייה של דיאנה.

עבור דיאנה, זה היה המעט שיכולה הייתה לעשות כדי להנציח את זכרה של הת׳ר. עבור דניאל, זו הייתה סגירת מעגל אותה יוקיר לנצח.


© Diana Donnarumma / Personal Archive

מה אתכם? האם חזיתם בנס שכזה לאחרונה? שפו את סיפורכם הנוגע ללב בתיבת התגובות בהמשך!