אישה מאורסת למורתה המבוגרת ממנה, ואנשים חושבים שמדובר בסבתה

בגיל 13, מוניקה הייתה ׳חביבת המורה׳ של מורתה, מישל. שנים לאחר מכן, שתי הנשים התאחדו, ומערכת היחסים האפלטונית שלהם התפתחה לרומן סוער חרף פער הגילאים בן 25 השנים ביניהן. כעת כשהן מאורסות, הזוג היפה זוכה לביקורות מאת אנשים מסוימים. ובכל זאת, סיפורן מעורר ההשראה מוכיח כי אהבת אמת בלתי ניתנת לשבירה.

מסר פשוט ששינה את גורלן

© maryandronda / TikTok


ב-2004, מישל פוסטר לימדה מדעים בכיתה בה למדה מוניקה קטשם. אז, הנערה ראתה במורתה כדמות מעוררת השראה, וסיפרה, ׳מישל הייתה המורה שלי בכיתה ז׳, והיא הייתה האהובה עלי – אני הייתי חביבת המורה״.

חרף הערצתה החזקה, איש לא יכול היה לדמיין כיצד סיפורן יתפתח במרוצת השנים.© maryandronda / TikTok

16 שנים מאוחר יותר, מוניקה, שהפכה לנהגת מלגזה ויוצרת תוכן, החליטה לחדש את הקשר עם מורתה בפייסבוק ולראות מה שלומה. מוניקה חשפה כי, עד לשלב זה, ״לא הייתה בינינו מערכת יחסים פרט להיותה מורה טובה״.


© maryandronda / TikTok

עם קבלת ההודעה מתלמידתה לשעבר באפריל 2020, פוסטר הופתעה מאוד. בכל מקרה, לאחר שנפגשו לארוחת צהריים באוגוסט 2021, השניים יצרו קשר חזק והפכו חברות טובות.

קטשם משתפת, ״ישבנו ואכלנו ארוחת צהרים במשך חמש שעות. היה נהדר להשלים פערים״. היא הוסיפה כי שתיהן בדיוק עברו תקופה מורכבת ו׳מצאו נחמה באדם שאפשר להזדהות איתו, להיות פגיע בסביבתו ולהרגיש בטוח״.

החברות הפשוטה שלהם הפכה לתשוקה סוערת

© maryandronda / TikTok


עם חלוף הזמן, החברות ביניהן המשיכה להתחזק עד שהבינו כי הקשר ביניהן הפך רומנטי. לפני כן, פוסטר הייתה במערכת יחסים רומנטית עם אישה, בעוד שקטשם בדיוק יצאה מהארון כלסבית.


© maryandronda / TikTok

במאי 2022, שתי הנשים בחרו לסיים את מערכות היחסים הקודמות שלהן כדי לבנות סיפור אהבה יחד. פוסטר החליטה לסיים את הנישואין שלה עם האישה לה הייתה נשואה והגישה בקשה לגירושין. בספטמבר 2022, קטשם הציעה נישואין לפוסטר, ובחודש שלאחר מכן, פוסטר השיבה לה והציעה גם היא להינשא לה.

היום, מוניקה היא בת 31 ומישל בת 56. לשתי הנשים יש ילדים מנישואין קודמים, והן חיות יחד.

לא כולם מתפעלים מהרומנטיקה ביניהן

© maryandronda / TikTok

למרות שנראה כאילו הן זוג משמים, הן זכו לביקורות רבות ברשת.

אנשים אף מתבלבלים וחושבים שמישל היא סבתה של מוניקה. ובכל זאת, האישה הצעירה מתעקשת שפער הגילאים לא מהווה עניין עבורן. היא מציינת, ׳תמיד נמשכתי לאנשים מבוגרים ממני, כך שפער הגילאים איננו בעיה עבורי״.


© maryandronda / TikTok

מצד שני, פוסטר אכן חששה מפני פער הגילאים בן 25 השנים ביניהן בהתחלה, אך סיפרה כי עם הזמן, היא ׳שחררה׳ כיד לחיות את הרומנטיקה ביניהן במלואה.

המורה למדעים אומרת, ׳זה נהיה ברור כי היה עלי להחליט, וזה מה שעשיתי. היה נראה כאילו משקל רב הוסר מעלי׳.

אהבת אמת אינה יודעת גבול

© maryandronda / TikTok

חרף העשורים המפרידים ביניהן, ישנם דברים רבים שמקרבים בין זוג היונים הללו כמו מוזיקה, קמפינג, ופעילויות בטבע.

שתי הנשים נחושות לשמש השראה לאנשים אחרים במצבן – וזו הסיבה מדוע הם משתפים בסיפור שלהן ברשת. קטשום אומרת, ׳אנחנו רוצות להיות במקום אליו באים אנשים כדי למצוא תקווה ואושר, להרגיש ביטחון או סתם אם הם זקוקים לחבר׳.

הזוג היפה הזה מתכנן להינשא ביוני.