אישה מאינדיאנה משתפת בדרך מוזרה לרפא מיגרנות ב-20 דקות

מיגרנות, כאבי ראש כואבים ומטרידים מאוד, הן אחת ממחלות מערכת העצבים הנפוצות בעולם. בעוד שתרופות ותוספים הם בדרך כלל הפתרון הזמין, הם לא תמיד זמינים כשהמיגרנה תוקפת. למרבה המזל, אישה מאינדיאנה טוענ שהיא מצאה טריק להיפטר מהמיגרנה ובמהירות – בעזרת כלי אחד שנמצא בכל בית!

צוות האתר שלנו מבין כמה נוראיות מיגרנות יכולות להיות, ולכן החלטנו לשתף את הטריק החדש הזה אתכם בתקווה שהוא יעזור לכם להתמודד עם המצב.© Elizabeth Hayes / Facebook

אחרי שסבלה מכאב ראש שנמשך 12 שעות, אליזבת הייז מאינדיאנה, החליטה לחפש מרפא לכאב שלה. בכל מקרה, אחרי שניסתה כמה משככי כאבים ומרקחות ביתיות, הכאב שלה נמשך. אז היא לקחה את העניינים לידיים וניסתה פתרון שונה במקום.© mell0wseas / reddit© SilverAce88 / reddit

במהלך החיפוש שלה באינטרנט, אליזבת מצאה התקן שנועד לרפא מיגרנות בעזרת אקופרסורה. בכל מקרה, לא היה לה זמן להזמין את ההתקן באינטרנט, אז היא מצאה תחליף שזמין לכולם בבית – קליפס לאריזות מזון. היא צבטה את האיזון בין האגודל והאצבע המורה, והכאב שלה קטן בחצי תוך 20 דקות.

כשהוקל לה, אליזבת שיתפה בניסיון שלה בדף הפייסבוק שלה כדי לעזור לאנשים אחרים שסובלים ממיגרנות. הפוסט שלה הפך וויראלי במהירות. אנשים רבים הגיבו שניסו את הטריק הזה בעבר, ולא רק עם אטב למזון אלא עם כל אובייקט שמפעיל לחץ על האזור בין האגודל והאצבע המורה. אתם יכולים אפילו להשתמש באגודל שלכם ובאצבע המורה כדי לצבוט את המקום!

מדוע הטריק הזה עובד?

© shutterstock.com

אָקוּפְּרֶסוּרָה היא זרם עתיק ברפואה הסינית, לפיו כל איבר בגוף מחובר לנקודה. ע״י הפעלת לחץ פיזי על הנקודות הללו, אנשים הצליחו למצוא הקלה מהסימפטומים האלה. הסיבה לכך שזה עובד היא שהפעלת לחץ עוזרת לשחזר את זרימת האנרגיה בגוף, הנדרשת כדי להילחם בכל מחלה או כאב.


© shutterstock.com© shutterstock.com


לפי התיאוריה מאחורי אָקוּפְּרֶסוּרָה, האזור שבין האגודל והאצבע המורה, הידוע בשם ה-גו (He Gu), הוא אחד מנקודות הלחץ שיכולות להקל עליכם ממתח וממיגרנות. הנקודה הזו מחוברת למעי הגס, לכן הוא יכול לעזור לכם עם בעיות עיכול.

בעוד שזהו פתרון מעולה עבור אנשים המחפשים דרכים אלטרנטיביות כדי לטפל בכאב, זכרו שהשיטה לא מומלצת לנשים בהריון.

האם ניסיתם אקופרסורה כדי לטפל במיגרנות שלכם? אולי אתם מכירים טריקים אחרים שיכולים להקל על הכאב? ספרו לנו איזו שיטה עובדת לכם!