אישה מאמצת אדם בן 108 שנים שננטש ע״י 11 ילדיו וחי תחת עץ

קשה לחלוף על פניו של אדם מחוסר דיור מבלי להרגיש שבא לעם לעצור ולעזור, אבל זו יכולה להיות החליטה קשה אם אינכם בטוחים כיצד לסייע לאדם שאינכם מכירים. אבל כשבנטיה דיארז ראתה גבר מבוגר בצד הדרך, אשר בבירור נזקק לעזרה, היא עצרה מבלי להסס.

בניטה עצרה את הרכב שלה כשראתה את דון פליפה רייאס צועד לבדו בכביש והחליטה להציע לו טרמפ אך לא ידעה שהמחווה הקטנה הזו תשנה את חייהב.


האדם אמר לבניטה שהוא בדרכו הביתה והיא הציעה לו טרמפ. בדרך היא גילתה שהוא בן 108 ויש לו 11 ילדים מ-3 מערכות נישואין שונות. בניטה, ממקסיקו, אמרה שהיא לא יכלה שלא לתהות איפה המשפחה שלו כעת.

כשהיא הגיעה למקום בו דון אמר לה שהוא מתגורר, היא ראתה כי המקום לו דון קורא ׳בית׳ הוא עץ דקל ברובע ציבורי.© Benita Dearz / Facebook

״אני נשבעת שהוא שבר את ליבי״, אמרה בניטה בפוסט בפייסבוק לו צורפה תמונתו של דון.

בניטה אז נשאלה: ״מדוע המשפחה שלו נטשה אותו אם אב או סבא זה הדבר הנפלא ביותר שהחיים יכולים לתת?׳

בניטה החליטה להזמין את דון לביתה לארוחה אבל לא דעי בכך, אלא שהיא גם החליטה לתת לו בגדים חדשים ולאפשר לו להתרחץ ולנוח בביתה.

המחווה הזו הפכה למשהו לכל החיים מאחר ובניטה ומשפחתה החליטו לאמץ דון לחייהם.


© Benita Dearz / Facebook


בפוסט בפייסבוק, בניטה כתבה: ״כך נראה דון פליפה, מקלחת קצרה, בגדים חדשים, והדבר הכי טוב הוא הארוחה המשפחתית״.

היא גם קיבלה הצעות לתמיכה עבור דון והייתה אסירת תודה. בניטה אמרה שהיא הכניסה את דון לחייה לזכרם של סב וסבתה, בלאס ואנחליטה, שנפטרו.

המגיבים שיבחו את בניטה, את רצונה הטוב ואת טבעה האכפתי. אדם אחד אמר: ״מגיע לך את העולם כולו. איזה לב גדול יש לך״.


© Benita Dearz / Facebook

אחר הוסיף: ״עם מחווה כזו, את מראה לנו איזה לב יש לך!!! אנשים כמוך הם בודדים מאוד וכמעט לא קיימים. כבוד ואיחולים רבים לך, היום ותמיד״

איזה דבר נפלא לעשות עבור זר מוחלט. הלב שלנו נשבר כשאנחנו שומעים על אדם בן 108 שננטש בשעה כזו בחייו, אנחנו אסירי תודה שדרכו הצטלבה עם זו של בניטה באותו היום.