אישה מבקשת מנהג אובר ׳להעמיד פנים שהוא חבר שלה׳ כדי לגונן עליה מפני הגבר ׳האגרסיבי׳ שלה

נהגי מוניות זוכים לכותרות לאחרונה בשל אדיבותם ועל כך ש ם עושים הרבה יותר מהגדרות התפקיד שלהם. ב-2019, ביפורו של נהג אודות האופן בו הציל נוסעת ממצב מסוכן הפך לוויראלי.

בעודו נוסע לילה מאוחר אחד, הוא קיבל שיחת טלפון לאסוף אישה מיריד שנערך באזור. לאחר כדקה מאז שקיבל את הקריאה, הנוסעת שלחה לו הדועה דרך האפליקציה בנייד.


״כשאתה כאן, אכפת לך להעמיד פנים שאתה חבר שלי?״

ברנדון היה מבולבל והשיב, ״למה את מתכוונת?״© JacksonDavid / Pixabay

האישה הגיבה, ״אתה רק צריך להתנהג כאילו אתה מכיר אותי, ולא כאילו אתה נהג האובר שלי״.

מאחר וזה נשמע קל מספיק וברנדון אוהב לעזור לאחרים, הוא קיבל את בקשתה. הוא גם הסיר את מדבקות האובר והליפט (אפליקציית הסעות נוספת) מהחלונות שלו.

ולמרות שהרגיש לא הנוח לעשות זאת, הוא הסיר את טבעת הנישואין לו וציין בינו ובין עצמו להרחיק אותה משדה הראייה.


© Brandon / Imgur

כשהגיע לנקודת האיסוף, ברנדון פתח את החלון וראה גבר ואישה משוחחים בחצר קדמית. פניה נראו ׳שלוות ואסופות׳, אך שפת הגוף שלה כלפי הבחור שידרה את ההפך.


בראיון שערך, הוא תיאר את שפת הגוף כאילו אמרה ׳תישאר איפה שאתה, ואני אשאר איפה שאני׳.

לאחר שראתה את הרכב מגיע, האישה עזבה מיד את המקום. היא הביטה בו וצרחה, ״הי מאמי! אני כבר מגיעה!״

ברנדון לא רצה להשאיר אותה לבד במערכה, אז הוא צער, ״מגניב, כי אני גווע!״ וגם נופף לבחור, שנופף בחזרה בהיסוס והביט בו, לא ברצון רב, יש לומר.

האישה נכנסה לרכב, וברגע שיצאו משדה הראייה של הבחור, היא שחררה אנחת רווחה. ברנדון אמר לה שהכל בסדר עכשיו, ושאל אותה מה קרה.

עדיין חרדה מהמפגש, היא סיפרה לו את סיפורה.


© Brandon Gale / Facebook

היא סיפרה לברנדון שנסעה ליריד עם כמה חברים. בקבוצה היה היה בחור אחד שהיה מאוד ישיר איתה – מסוג האנשים שלא מקבל ׳לא׳ כתשובה. לגבר יש היסטוריה כ׳אדם אגרסיבי מאוד׳.

הנוסעת חשבה שהיא תוכל לחמוק ממנו בדרכה לרכבה, אך הוא עקב אחריו וטען כי יהיה ׳ג׳נטלמן׳. אז לפני שהגיעו לרכבה, היא העמידה פנים שאיבדה את המפתח שלה. הבחור המציק הציע לה טרמפ, ובדיוק אז חשבה להתקשר ל׳חבר׳ שלה.

ברנדון החליט לשתף את סיפור המקרה בפייסבוק.

הוא כתב: ״זה לא היה צריך לקרות לעולם. גברים, למדו לקבל את המילה ׳לא׳ כתגובה. למדו לקחת אחריות על מעשיכם. הבנים שלנו מתבוננים בכם והם לומדים כיצד לנהוג באישה בזכות הדוגמה שאתם משמשים. הובילו ע״י כך שתהיו הטובים״.


© Brandon Gale / Facebook

בפוסט הזה, הא גם משתף בטיפ עבור נשים שמוצאות עצמן במצבים דומים.

״נשים, אם יש לכם את אפליקציית ׳אובר׳ או ׳ליפט׳ ואתן זקוקות לאסטרטגיית יציאה, השתמשו בשירות ההודעות באפליקציה. תוכלו לבצע בקשות מיוחדות שיכולות להציל את חייכן״, הוא אמר.

מסתבר, שזו לא הפעם הראשונה שברנדון ׳מחלץ׳ נוסעים. בעבר, הוא הסיע אימהות וילדיהן מבתים מתעללים למקלט ואסף גבר צעיר שסיפר לו כי התוודה בפני אביו שהוא הומו, אך האב לא קיבל את זה טוב.

לכל ההורים שם בחוץ, אנחנו מקווים שאתם מנצלים כל הזדמנות כדי ללמד את ילדיכם אודות כבוד וגבולות כדי שכולנו נוכל ליהנות מעולם בטוח יותר.

כל הכבוד לברנדון על שווידא כי הנוסעת שלו תגיע הביתה בבטחה!