אישה מוציאה יותר מ-4,000$ כדי להינשא לעצמה

אישה אחת הייתה נחושה להראות לעולם כמה היא ׳אוהבת׳ את עצמה. דני בת ה-30 החליטה לחגוג לעצמה באמצעות נישואין, לעצמה, בפני היקרים לה. היא אפילו ערכה טקס חתונה גדול כדי לציין את המאורע החשוב. דני סיפרה בפתיחות אודות המסע שלה ומה שהוביל אותה לקבל את ההחלטה פורצת הדרך הזו.


© Dr. Phil / YouTube


אחרי ששינתה את חיה והחלה ללכת לטיפול פסיכולוגי, דני סופסוף זכתה בתחושת הגשמה ומיצוי. היא החליטה שהגיע הזמן לנדור נדרי חתונה, עם עצמה.

היא מסבירה כי בעבר לא חייתה למען עצמה והיא מודה, ׳שהחתונה הזו הייתה ההזדמנות עבורי להתחיל מחדש׳.© Dr. Phil / YouTube

דני שיתפה בסיפור המיוחד שלה בפרק של ׳דוקטור פיל׳ שהוקדש ליום האהבה, תחת הכותרת ׳עזוב אותך, אני מתחתנת עם עצמי׳ (Forget You, I’m Marrying Myself).

האישה הצעירה הודתה ששני הוריה חשבו שהיא ׳מטורפת׳ כשבישרה להם את החדשות. אבל הם שינו את דעתם חיש מהר וחשבו שזה רעיון מגניב.


© Dr. Phil / YouTube

דני ארגנה טקס חתונה במקום חיצוני יחד עם 9 שושבינות, והאירוע עלה לה 4000$.

היא הזמינה חברים ובני משפחה לחזות בה במעמד כשהיא ניצבת מול מראה ומתכוננת לנשק את ההשתקפות שלה.© Dr. Phil / YouTube

מי שהשיא את הכלה הייתה חברתה, והיא שאלה אותה האם היא ׳מבטיחה שלא לוותר לעולם, לעשות עם עצמה חסד, ולהעריך את עצמה״. לשאלה זו, השיבה דני, ׳אני מסכימה׳.

לאחר מכן הכריזה חברתה, ׳אני מכריזה כעת כי את אישה נשואה, ואת רשאית לנשק את עצמך׳ ודני רכנה לעבר המראה ונישקה את ההשתפקות שלה כדי לעשות את זה רשמי.

האישה בת ה-30 גם נתנה לכל האורחים הזדמנות להינשא לעצמם וסיפקה לכולם טבעות.


© Dr. Phil / YouTube

ולמרות שדוקטור פיל שיבח את דני על שנישאה לעצמה, הוא שאל אותה מדוע היא הרגישה צורך לקיים טקב.

האישה הצעירה השיבה, ״כשהייתי ילדה הייתי הולכת כל הזמן חתונות, וחשבתי שמדובר באהבה, אושר, ומחויבות״, היא מוסיפה, ״רציתי להראות ולשתף את זה עם החברים ובני המשפחה שלי״.

היא מסבירה, ״לא תמיד נתתי לעצמי את מה שאני צריכה״, לכן המחווה הזו היא דרך לשנות את המציאות הזו.


© Dr. Phil / YouTube

אנשים רבים מתחו ביקורת על דני בשל המעשה הזה, ויש לה את התגובה הטובה ביותר עבורם. היא מציינת, ״אין דבר כזה, ׳להגזים׳, כשאתם מהללים את עצמכם. יש אנשים שקונים לעצמם תיק. אחרים טסים לחופשה – אני, נתתי לעצמי חתונה!״

אנחנו מעריצים את דני על המחווה הזו שכולה אהבה עצמית, ואנחנו מסכימים שעלינו לתעדף ולחבק את עצמנו – זו הדרך לאושר אימיתי.