אישה מספרת לנו אודות חיה בניו יורק, בדירה בגודל של חדר ארונות

אם אתם חיים בניו יורק, דירות עשויות לעלות הון. העלות המטורפת של חללי המגורים בעיר הזו הופכת דירות זעירות לטרנד. זה די מרתק כיצד אדם יכול לחיות בבית שגודלו הוא כחדר שינה, נכון? שימוש חכם בחלל ואורח חיים מינימליסטי הופך את זה לאפשרי.


אבל, האם אי פעם חשבתם לחיות בדירה בגודל של 7 מטרים רבועים? פירוש הדבר הוא לחיות בשטח המזכיר בגודלו חדר ארונות!

אישה אחת מניו יורק הפכה לסנסציית רשת בזכות דירתה הזעירה. גודל החלל שלה הוא כ-26 מטרים על 50 מטרים


בעיקרון, היא חיה בחדר שיכול להיות אפילו קטן יותר מחדר המגורים שלכם בבית. הבית שלה מתועד בסרטון שהעלה היוטיובר והטיקטוקר קיילב סימפסון שידוע בשל נדודיו ברחבי ארצות הברית, בחיפוש אחר בתים מיוחדים אותם הוא חולק עם העוקבים שלו.

בסרטון, קיילב והאישה ששוכרת את החלל הזעיר מזמינים אתכם לסיור בו

אלאינה ראנדאזו חיה במרכז העיר מנהטן, מקום מושלם לניו יורקרית שחיה במסלול המהיר. היא אוהבת את העובדה שהיא גרה באזור הזה והעניקה בגאווה סיור במרחב המוגבל לו היא קוראת ׳בית׳ בעיר.

בגובה של כ-1.65 מטרים, אלאינה מותחת את גופה כדי להראות שאפילו היא יותר גבוהה מהחלל בביתה. מעל לכל אלו, יש לה אפילו כלב שחי איתה!


לדירה שלה יש לופט שהוא קרוב מאוד לתקרה

הלופט משמש אותה למיטתה, והיא לא יכולה אפילו לשבת בגב ישר בגלל החלל הדחוס. מנקודת המבט ממיטתה, המצלמה מראה את הבית כולו.

הדירה כוללת כיריים, ספה זוגית, טלוויזיה שתלויה על הקיר, וחלל זעיר למדפים. מדהים כיצד היא מצליחה להכניס את כל חפציה בחלל כה קטן.

החדר שאלאינה שוכרת עולה 650$ לחודש והוא מאפשר לה לחסוך יותר. מ-2000$ בהשוואה לדירות בגודל רגיל בעיר

בחדר אין חלון, אבל היא בסדר עם זה מאחר וישנו אשנב המראה את קו הרקיע מעליה. הצופים, שכבר חצו את רף ה-4 מיליון לא מזמן, לא יכולים להחליט האם הם מתרשמים או מבועתים מהחלל הזעיר בו חיה אישה בגובהה של אלאינה.

החדר לא כולל שירותים, ואלאינה משתפת בסרטון בטיקטוק שהיא משתמשת בשירותים משותפים במסדרון של הבניין. ואם מדברים על חדרי שירותים, היה רק דבר אחד מבאס שהיא שיתפה בסרטון הסיור שלה.

השכנים שלה סבבה, רק שהקיר הסמוך לכורסה הוא הקיר בו היה פעם חדר השירותים

כשכיילב שאר אם הם יכולים לנסות את הלופט מאחר וזה משהו שבדרך כלל מבקשים ממנו בסרטונים שלו, אלאינה הסכימה והם גילו שרק כמה סנטימטרים מפרידים בין התקרה והמיטה.

יש אנשים שמטילים ספק בבחירת ביתה של אלאינה, אבל אנחנו לא יכולים להכחיש את כמות הכסף שהיא חוסכת בשל החלטתה זו.