אישה מסרבת להגיע לחתונות ומסיבות לרגל לידת התינוק של אנשים שמזמינים אחרים ׳רק בשביל המתנות׳

אישה מסרבת להגיע לחתונות ומסיבות לרגל לידת התינוק של אנשים מהם היא לא שומעת על בסיס יומי, ואומרת שזה חצוף להזמין משהו רק כדי לקבל מתנות.

לאנט רינקון, בת 30 ותושבת לאבלנד שבקולורדו, אומרת שזה פוגעני לחלוטין מצד אנשים להזמין אדם למסיבות שלהם מבלי לכלול אותם בחיי היומיום שלהם.


בסרטון טיקטוק שהפך לויראלי ברשתות החברתיות, אומרת רינקון,

״אל תזמינו אותי למסיבות לרגל לידת התינוקות שלכם, לחתונות, או לחנוכות הבית אם אתם לא מתכוונים להזמין אותי אתכם לסרט, לערב בנות, לארוחת ערב, לכוס קפה או לארוחת צהרים״


היא מוסיפה. ״זה פוגעני לחלוטין שאנשים מניחים שמישהו רוצה להוציא כסף על החגיגות שלכם מבלי לכלול אותם בחיי היומיום שלכם. נקודה!״

הברטון שלה זכה ליותר ממיליון צפיות בטיקטוק, עם יותר מ-5000 תגובות. אנשים רבים מסכימים עם לינט. בכל מקרה, כמה התנגדו לגישתה.

״אני מקווה שיותר אנשים יחשבו כך. אני מסתבכת בצרות על שלא הזמנתי אנשים למרות שלא ראיתי אותם במשך שנים״, אמרה גולשת אחת.

״בדיוק!!!״, הגיבה מישהי אחרת.


״לא יכול להסכים יותר, 100% עובדות״, כתב גולש אחר.

״כןןןןןן!!!!הכל! כן!!!! נמאס לי מזה״, הוסיפה גולשת אחרת.

״אז לבני דודים שלי ולי יש קשר שבשתיקה שאנחנו פשוט מופיעים, נותנים מתנות, בלי מחויבות, וככה זה. הם פשוט מגיעים למסיבות שלי״, משתפת גולשת אחת בטיקטוק בעוד שריקון הסכימה עם התגובה והוסיפה, ״אני מסכימה עם הנקודה זו, כי גם אצלי זה ככה!״

״כן אבל אני לא מזמינה כל אחד לקפה או ארוחת צהרים. אני אדם מופנם אבל הייתי שמחה אם היית רוצה לבוא לחתונה. אבל בלי לחץ!״, אחרת הביעה אי הסכמה.

״החתן והלכה מבזבזים כסף רב על האורחים שלהם. אני תמיד מעריך את זה שמזמינים אותי בלי קשר אם ראינו האחד את השני במשך זמן רב״, מספר גולש אחר.

״לא כולם יוצאים לארוחות ערב, לסרטים, וכדומה. פשוט תסרבי אם את לא מרגישה קרוב לאותו אדם״, הצטרף מגיב שלישי.

גולש אחר כתב, ״זה בכלל לא הגיוני, חחח, דמייני שאת יוצאת לסרט ומזמינה את כל מי שהיית מזמינה לחתונה שלך. איזה בלאגן!״

לאנט הגיבה לתגובה זו באמצעות סרטון טיקטוק נוסף ומפורט, והסבירה את הנקודה שלה.

״אם אתן מפרסמות דברים ברשתות החברתיות…עורכות ערבי בנות, יוצאות לסרטים, לארוחות ערב או עושים דברים שגרתיים, אבל אף לא מזמינים אותי, מדוע שתזמינו אותי למסיבה לרגל לידת התינוק או לחתונות שלכן?״, היא אומרת.

״אולי זה קשור לעובדה שאתן עומדות לקבל מתנות או עושות את כל זה בשביל ה׳שואו׳, ואתן רוצות לומר ׳אה, היו 300 אנשים בחתונה שלי׳״, היא ממשיכה, ״כאילו אני מספר, בכלל לא אכפת לכן אם אני שם או לא״.

״אני רוצה להיות מעורבת בחיי היומיום שלכם….כדי שארגיש כאילו אני שווה משהו כשאני משתתפת באירועים האלה״

מה דעתכן על מחשבותיה של האישה? ספרו לנו על כך בתיבת התגובות בהמשך.