אישה מציעה פתרונות ל-9 הבעיות המציקות ביותר הקשורות באופנה

בעולם האופנה, ניתן לפתור כל תקלה הקשורה בביגוד באמצעות כמה קליקים, ע״י רכישת פריט חדש. אבל בלוגרית בשם האנה וורלינג הגתה כמה דרכים להיראות מושלמת בכל פריט, מבלי למהר ולקנות פריט חדש. היא משתפת את הטריקים הפשוטים שלהם ומתקלת כמה מבעיות הלבוש הנפוצות ביותר שכולנו מתמודדות איתן, והם פשוט מופלאים.

צוות האתר שלנו רוצה שתראי את עצמך כמלכה בלתי מעורערת, ו-9 הטריקים הללו יעזרו לך במשימה הזו.


היפטרו מהרווח בין כפתורי החולצה

© hannahwarling / tiktok

המרווח בין כפתורי החולצה יכול לקלקל לך את הלוק, אבל ניתן לפתור את הבעיה הזו בקלות. פשוט כפתרי את הכפתור השלישי בחור השני, ואת השלישי בשני. כך, לא רק שתיפטרי מהפגם הזה, אלא גם תהפכי את המראה שלך למובחן וייחודי יותר.


לבשי בבטחה טופ שיושב ברפיון על הכתפיים (off-the-shoulder tops)

© hannahwarling / tiktok


© hannahwarling / tiktok

אם את לא רוצה שרצועות החזייה שלכם יבלטו בזמן שאת לובשת ש עם גב פתוח, השיטה הזו היא בשבילך. פשוט נתקי את הרצועות בגב וחברי את שתיהן מקדימה, תחת החזייה. כך, לא תצטרכי לקנות חזיית סטרפלס ואיש לא ייראה את רצועות החזייה שלך.

טריק בשיטת ׳עשי זאת בעצמך׳ לג׳ינס הדוק מדי

© hannahwarling / tiktok

אם את ממהרת והמכנסיים היחידים שיש לך קטנות מדי במותן, גומייה או סרט לשיער יצילו את היום שלך. השחילי את החוט האלסטי דרך החור של הכפתור ועשי לולאה סביב הכפתור. זה אורך פחות מדקה אך לא תצטרכו לסבול כי הבגד שלך הדוק מדי.

דאגי שהשמלה תתאים לך בצורה מושלמת

© hannahwarling / tiktok© hannahwarling / tiktok

תיקון בגדים אצל החייט זה לא עסק זול, ובנוסף, אנשים עולים ויורדים במשקל במהירות, וזו הסיבה מדוע עליך לתקן את הבגדים שלך בעצמך. הפכי את השמלה וחברי 2 סיכות בכל צד של המותן. לאחר מכן, השחילי שרוך דרך הסיכות בחלק האחורי של השמלה. כמובן, הפכי את השמלה שלך בחזרה כדי שאיש לא יבחין בשרוך המוסתר מתחת. כעת השרוך ישמור על השמלה הדוקה ומחטבת.

הפכי את הטופ לגופייה עם צוואר מרובע

© hannahwarling / tiktok

הטריק הפשוט הזה יעזור לך לכוונן את קו הצוואר בגופייה פשוטה. קחי את אחת הרצועות, הורידי אחת מעל הכתף שלך, ועשי לולאה. כעת תוכלי להחזיר אותה על הכתף. חזרי על הפעולה עם הרצועה השנייה, והרי לך, זה עתה יצרת מראה ישר יותר, ואת מוכנה לכבוש לבבות.

אין צורך לקנות חזיית סטרפלס

© hannahwarling / tiktok

במקרה ואין לך חזיית סטרפלס ללבוש עם הטופ החושפני שלך, הנה פתרון. הרמי את הרצועה השמאלית מעל הראש והזיזי אותה לכתף הימנית. לאחר מכן, החליקי את הזרוע הימנית החוצה מהמלכודת הזו. כך, הרצועה תיוותר תחת בית השחי שלך. חזרי על כך גם ביד השנייה ושתי הרצועות ימצאו דרכן תחת החזה שלך מקדימה, ויאפשרו לך ללבוש את זה בנוח מבלי שהרצועות ייראו לעין.

מנעי מחזיית הסטרפלס שלך להחליק

© hannahwarling / tiktok

ואם כבר יש לך חזיית סטרפלס, אתן יודעות כמה בלתי נוח ללבוש את זה כי זה לעולם לא נשאר במקום. כדי לתקן את זה, נסו את הטריק הזה בשיטת ׳עשי זאת בעצמך׳: לבשי את רצועת החזייה בצד אחד, לפיי את זה לאורך החזייה מקדימה, וחברי בחזרה בצד הנגדי. השלב הסופי הוא לכוונן את החזייה כך שתשב בצורה הדוקה יותר אם יש צורך.

תקני חגורה ארוכה מדי

© hannahwarling / tiktok

אם החגורה גדולה מדי, והשארית בולטת החוצה, הוסיפי דבק נייר או גומייה לשיער שמתאימה לצבע החגורה. החביאי את זה תחת החגורה, עשי לולה מצד אחד לשני, ושימי את זה מעל הקצה הרפוי של החגורה.

איך מגלגלים ג׳ינס ארוך מדי כהלכה?

© hannahwarling / tiktok


© hannahwarling / tiktok

אם את נוהגת לגלגל את הג׳ינס שלך, נסי את השיטה הזו שתגרום למכנס להיראות מושלם. ראשית, קפלי את הג׳ינס בשני הצדדים לתוך המרכז הקדמי ואז גלגלי אותו. כך, לא רק שהג׳ינס שלך ייראה טוב יותר, הוא גם ישמור על הצורה שלו לאורך זמן.

אילו טריקים הייתן מוסיפות לרשימה? שתפו את הטיפים שלכן הקשורים בביגוד ואופנה ואולי נוסיף אותם לרשימה הבאה שלנו