אישה מקועקעת בת 58 סופגת ביקורות על כך שהיא ׳מתלבשת כמו נערה׳ וכעת היא מספרת את הסיפור שלה

לוני פייק היא בת 58, וכפי שנרמז מחשבון האינסטגרם שלה, החיים לא נעצרים בגיל 50. היא משתמשת ברשתות החברתיות שלה כדי להכין סרטונים המעודדים נשים לבטא את הסגנון הייחודי שלהן גם אם הוא לא עומד בציפיות של אחרים. המחויבות של לוני לעצמה חרף גילה או מה שאנשים אומרים עליה עוררה בנו השראה, עד כדי כך שהיינו חייבים לעשות עליה כתבה. אנחנו גם מביאים קטעים מראיון שנערך איתה כדי לגלות מה מסתתר מאחורי הקעקועים ומדוע החליטה לשנות את חייה.

״אני לא חוששת להראות לעולם מי אני״

© grayhairandtattoos / Instagram


בעוד שאנחנו עלולים לחשוב, שלגיל יש אי אילו מגבלות על חיי היומיום שלנו, לוני פייק היא הוכחה חייה לכך שמדובר בסטריאוטיפ עתיק. לוני היא משפיענית מקליפורניה, שהפכה לוויראלית בטיקטוק לאחר שקראה תיגר על הסטריאוטיפים שרובצים על נשים בשנות ה-50 לחייהן. יש לה למעלה מ-115 אלף עוקבים בדף האינסטגרם של, יא מנהלת בלוג מצליח, ומפרסמת סרטוני טיקטוק בתפוצה רחבה מאוד למיליון העוקבים שלה.


© grayhairandtattoos / Instagram


לשאלה כיצד היא מתארת את חייה, לוני משיבה שחייה הם מעין ספיישל לרגל סיום הלימודים. ״אני האנדרדוג שכולם נפנפו (כולל אני בעצמי) והוכיחה שהם טועים״

היא החליטה לאתחל את חייה בשלב מסוים והופתעה לגלות כמה טובים יכולים להיות החיים. היא מוסיפה: ״זוהי ההזדמנות השנייה שהחיים העניקו לי ואת המוטיבציה לעשות מה שבא לי, וזה מצית בי את האש לעזור לאחרים למצוא את כפתור ה׳אתחול׳ שלהם. אז בקיצור, אני מתארת את החיים שלי כ׳מדהימים׳״.


© grayhairandtattoos / Instagram

שאלנו את לוני כיצד היא מסייעת לאחרים לקבל את היופי והגיוון שבהם, והרמז שהיא נתנה לנו הוא ׳די פשוט. היא מסבירה לנו שכולנו שונים ושאנחנו לא אמורים להשוות את עצמנו לאף אחד, פרט לעצמנו. אנחנו מוזנים חדשות לבקרים, ברעיון הזה שאנחנו חייבים להיות הגרסה המושלמת הזו שאיש לא יכול להשיגה.

״זהו המסר שלי, שאנחנו צריכים להפסיק לנסות להיות מישהו אחר ופשוט להיות האדם שניבט אלינו מהמראה. אם עוצרים רגע כדי לחשוב על זה, מדוע שתרצו להיות כמו כולם? היו אתם, היו נועזים, כי זה כל מה שיש לכם!״, מוסיפה לוני.


© grayhairandtattoos / Instagram


כפי שאמרנו בעבר, עם הגיל מגיעה תבונה וחוויות. כשלוני נשאלה האם הייתה אומרת משהו לעצמה בגיל צעיר יותר, היא מציינת שהייתה אומרת ללוני בת ה-20 שכל מה שקורה בחייה (הטוב והרע), יהיה שווה את זה בסוף. ״כל שיעור בחיים הופך הגיוני כשמתבגרים, והשיעורים הללו הופכים לתבונה, והתבונה היא שהופכת אתכם למי שאתם״, היא אומרת.

״אני מקווה שאנסוך השראה באנשים להיות הם עצמם. הייתי שמחה להראות לאנשים שהם יכולים להיות עצמם ללא חשש ממה שאנשים עשויים לחשוב. החופש להניח לעצמכם הפנימי להראות עצמו לעולם״, מדגישה לוני. ״אני לא שופטת אנשים ע״פ אורח החיים שלהם והייתי שמחה לעזור ולהפיץ את בשורת הקבלה העצמית״.


© grayhairandtattoos / Instagram

לוני אומרת שישנם סיפורי חיים מאחורי הקעקועים שלה. היא עשתה את הקעקוע הראשון שלה כשמלאו לה 30. למרבה הצער, היא הייתה בנישואין לא טובים, והם נפרדו באותו הזמן. בדיוק אז היא החליטה לקעקע גדר תיל סביב הקרסול שלה בגלל שהרגישה לכודה וחסרת אונים. ״זו הייתה תחילת המסע שלי, לאפשר לעצמי להיות מי שאני ומי שרציתי להיות״.

״אני חושבת שחשוב לדעת שהקעקועים שלי לא מגדירים אותי יותר מכל חלק אחר בי. שיער השיבה שלי או העיניים הירוקות שלי…הם רק חלק מהתמונה הכוללת״.


© grayhairandtattoos / Instagram

היא מקווה לעורר השראה בכולם להיות כל מה שהם רוצים להיות, מבלי שיהיה אכפת להם ממה שאחרים אומרים: ״אני אשמח להראות לאנשים שאתם יכולים להיות עצמכם ללא חשש מפני מה שאחרים חושבים. החופש לאפשר לעולם לראות את מה שמתחולל אצלכם בפנים״, מסבירה לוני.

״יודעים מה? אנחנו אימהות, סבתות, תלמידות. אנחנו נשים. אנחנו מי שאנחנו, והזמן ממשיך להטביע עלינו את חותמו רק כדי שנזכור מי אנחנו״, היא מוסיפה.


© grayhairandtattoos / Instagram

האם אי פעם התמודדתם עם אדם שאומר לכם כיצד עליכם לנהוג או לא לנהוג בגלל גילכם? כיצד הגבתם? ספרו לנו את הסיפור שלכם בתיבת התגובות בהמשך, נשמח לשמוע מה יש לכם לומר!