אישה נותנת לבעלה במתנה ליום האהבה תמונות של כל הנשים שהוא עשה להן לייק באינסטגרם

אחח, יום האהבה. אולי היה קצת קשה להראות את האהבה שלכם לבן הזוג במהלך המגפה. אבל אם ישנו רצון, ישנה דרך להראות אהבה לפרטנר שלכם. אחרי הכל, הדבר הכי חשוב במתנה של יום האהבה הוא לא המחיר אלא ההשקעה.

אישה החליטה לתת לבעלה במתנה ארגזים עם תמונות של נשים שהוא עשה להן לייק באינסטגרםמשהו כמו לייק באינסטגרם הוא לא בדיוק סימן לחוסר נאמנות של בן הזוג. אבל מישהי החליטה להזכיר לבעלה שהוא נשוי ושהוא נשבע לאהוב אותה ורק אותה לנצח.

היא שיתפה כיצד הכינה משהו די פשוט, היא הדביקה למקלות את התמונות של הנשים שבעלה עשה להן לייק

אבל בניגוד למה שרוב האנשים חשבו, זו לא הייתה תצוגה של קנאה. היא באמת רצתה לתת לבעלה את המתנה הזו כי חשבה שזה מצחיק והוא יאהב את זה. הסרטון הפך לוויראלי וצבר יותר מ-20 מיליון צפיות בטיקטוק.

״הי מאמי, קניתי לך משהו״, שומעים אותה אומרת בסרטון. היא מציגה לבעלה את המתנה בידה השמאלית, ובידה הימנית מצלמת את פניו של בעלה כבעודו מרים את ראשו ממסך הטלפון.


״מה זה לכל הרוחות?״, אומר בעלה ולא יכול להפסיק לחייך. היא מסבירה כי אלו תמונות של הנשים להן הוא עשה לייק באינסטגרם. כדי לתבל את זה בהומור, הוא אומר שהוא גם רוצה את אותן נשים. הסרטון כבר צבר יותר מ-1.7 מיליון צפיות, ולאנשים רבים הוקל לדעת ששניהם התבדחו.

צפו פה בסרטון המלא!

@gr93la I have a sense of humor with my man! I don’t know about y’all but I thought this was the perfect gift 🤣 He loved it 😘 #gorgeousgirls #fyp #joke ♬ original sound – Gloria