אישה נכנסת להיריון עם התינוק של בעלה המנוח, שנתיים לאחר מותו

מריה וכריס היו זוג צעיר הנחוש להקים משפחה משלו. למרבה הצער, החיים קיבלו תפנית בלתי צפויה כשכריס נפטר לאחר מאבק ממושך ואמיץ. אבל בזכות המדע, האישה הצעירה הצליחה סופסוף להגשים את החלום שלהם ונכנסה להריון כשהיא נושאת תינוק מבעלה המנוח. זהו סיפור שמוכיח שתקווה יכולה תמיד להופיע ולהאיר את הימים שלכם אפילו אחרי שגברתם על האתגרים הגדולים ביותר בחייכם.

הם חלמו להפוך להורים

© Mariah Smith / Facebook


כריס סמית׳ היה רק בן 24 כשאובחן כלוקה בסרטן בסינוסים. הוא נלחם באומץ במשך 3 שנים ולבסוף הפסיד במלחמה בפברואר 2021. אבל לפני שהחל בטיפולים שלו, כריס החליט להקפיא את זרעו.

מריה מסבירה שבעלה ׳סירב להתחיל טיפול עד שיפקיד את זרעו׳ רק במידה ו׳הכימותרפיה תותיר אותו עקר׳. היא מוסיפה, ׳רצינו לדעת שנוכל להקים את המשפחה שחלמנו עליה. היינו חייבים להקים משפחה׳.© Mariah Smith / Facebook

הזוג קיווה ש׳הוא ישרוד׳, והם נשארו אופטימיים עד הסוף. אבל רק במידה ודברים יקבלו תפנית לרעה והוא לא ישרוד, האיש הצעיר הבהיר לאשתו שהוא רוצה שהיא תשתמש בזרעו.

מריה הסכימה לרעיון. היא חושפת, ׳הבטחתי לו שאגשים את החלום שלנו ללדת ילדים׳.

הידיעה שהיא תוכל ללדת את ילדו זה מה שעזר למריה להישאר חזקה

© Mariah Smith / Facebook

למרבה הצער, כריס נפטר ב-2021. הרעיון שיום אחד תוכל ללדת את ילדו זה מה שעזר למריה להמשיך הלאה ולטפל בעצמה בזמן שהיא מביטה קדימה.

היא מספרת, ׳להיות אלמנה בגיל 24 זה גרוע בדיוק כפי שזה נשמע. אבל היה לי משהו להיתלות בו: ההבטחה ללדת את ילדו של כריס׳. היא מוסיפה, ׳עדיין יש לי פיסה ממנו. הייתה לי את האופציה להקים משפחה, למרות שזה נראה די שונה ממה שתכננתי. כך אני משיבה אותו לחיים עבור בני המשפחה והחברים שלנו׳.


חווית האימהות ללא בעלה לא תהיה קלה

© Mariah Smith / Facebook

בכל מקרה, תהליך ההתעברות לא היה קל. מריה עשתה סבב הזרעה מלאכותית, 3 סבבים של הפריה חוץ גופית, ואף הפילה פעם אחת.

למרבה המזל, דברים הסתיימו בצורה חיובית, וכעת היא מצפה לתינוקת מזרעו של בעלה כריס.

© Mariah Smith / Facebook

האימא לעתיד מדברת בפתיחות על הרגשות המעורבים בעודה ממתינה לקבל לעולם את התינוקת שלה. היא מודה שהלידה הייתה ׳רגע אדיר של אושר ועצב׳.
היא משתפת שבעובדה שבעלה לא יהיה נוכח ברגעים משני החיים הללו ׳מסבה עצב מסוג חדש׳.

כריס לעד יהיה איתם

© Mariah Smith / Facebook

למרות שכריס כבר לא שם, הזוג כבר שוחח על גידול הילד שלהם, והאלמנה בת ה-26 מקווה שתנציח את זכרו של בעלה.

היא חושפת, ׳כריס ואני שוחחנו רבות על האופן בו נהיה הורים, ואני מרגישה מוכנה לעשות את מה שרצה׳. היא מוסיפה, ׳אעשה כל שלאל ידי כדי לוודא שילדי ידע על כריס, אפילו מבלי להכיר אותו׳.

מה דעתכם על מסעה של מריה? איזו עצה הייתם נותנים לאימא לעתיד הזו?