איש לא הגיע למסיבת יום ההולדת של בן ה-6, אז אימו שיתפה בתמונה וכל הקהילה התגייסה

רובנו יכולים לזכור את מסיבות יום ההולדת שלנו כילדים; היו כאלה בהן המשפחה הייתה מעורבת ואחרות שחגגנו רק בקרב החברים הקרובים אך במקרה של הילד בן ה-6 הזה, הוא רצה לחגוג את מסיבת יום ההולדת עם 32 חבריו לכיתה.

התלמיד מאריזונה ושמו טדי בחר לכלול את כל הכיתה שלו כדי לחגוג את יום הולדתו ה-6 בטיול ל׳דיסני וורלד׳ או ביום כיף ב׳לגו-לנד׳.


אימו סיל מאציני הזמינה שולחן בפיצריית ׳פיטר פייפטר׳ בטוסון והעניקה למורה שלו 32 הזמנות לחלק לילדים בכיתתו שבועיים לפני היום הגדול.

סיל אומרת ש-15 ילדים אישרו את הגיעם ליום הגדול של בנה והיא שילמה עבור הפיצה והחלה להכין שקיות הפתעה, אחוזת תקווה ליצור זיכרון בלתי נשכח עבור בנה.


אך למרבה הצער זה התברר כאירוע בלתי נשכח מהסיבות הלא נכונות, מאחר ואף אחד מחבריו לכיתה של טדי לא הגיע.

המשפחה המתינה שעה ואיש לא הגיע אז במקום להניח לבנם לשבת לבדו בשולחן יום ההולדת שלו הם מיצו את המרב מהטיול הזה ושיחקו במשחקי וידאו ואכלו פיצה.

האב טד בולינגר אמר כי הייתה זו חוויה עצובה עבור טדי אבל הוא הצליח להסיח את דעתו במשחקים.

״הייתי שבור, בהחלט הייתי שבור״, אומר בולינגר ל׳ניו יורק פוסט׳. ״טדי, הדבר הכי חשוב עבורו היה שחבריו לכיתה יגעו, וכשלא הגיעו שעה לתוך המסיבה שלו הוא היה מאוכזב״.


האם סיל שבורת הלב החליטה לפרסם פוסות אודות היעדרם של ההורים, שלמרות שאמרו כי יהיו שם, לא הופיעו מעולם עם הילדים שלהם ביומו הגדול של טדי.

התמונה של בנה טדי יושב לבדו בשולחן יום ההולדת שלו מול פיצות שטרם נאכלו הפכה ויראלית במהירות, וכבשה את לבם של אלפים וזכתה לסימפתיה, ורבים שלחו מתנות לאחר שרשת החדשות המקומית פרסמה ידיעה בנושא.

היא סיפרה כי רק הורה אחד התקשר להתנצל על כך שלא הופיע למסיבה, אבל חבריו של טדי התנצלו בפניו ביום המחרת בבית הספר.

לאחר מכן, סיפרה האם סיל כי היא התחרטה על שפרסמה את התמונה כי לא הבינה כמה תשומת לב זה יקבל. המשפחה הייתה בהלם מהתגובות, והיא שנאה כל רגע של חשיפה שהפוסט הזה קיבל.

היא מספרת כי לא יארגנו מסיבה ליום הולדתו ה-7 של טדי, ובמקום יקחו אותו לטיול.

אבל בגלל האכזבה של טדי והוריו הם הוזמנו ע״י קבוצת הכדורסל ׳פיניקס סאנס׳ למשחקים הקרובים.

מאות אנשים, כולל השחקנים, חגגו עם טדי, ונתנו לו עוגה בזמן שהמעודדות שרו לו ונופפו לעברו.

אנחנו חושבים שהפרסום אודות אי ההיענות למסיבת יום ההולדת של הבחור הקטנצ׳יק הזה הייתה הדבר הנכון לעשות כי זוהי תזכורת לאנשים, לגלות יותר התחשבות.

אף הורה לא היה רוצה לחוות את שיברון הלב הכרוך בהתבוננות בילד שלך יושב לבדו במסיבת יום ההולדת שלו, אף ילד לא צריך לעבור את זה. אנחנו שמחים שבסופו של דבר טדי זכה לפינוקים רבים ביום ההולדת שלו ושחבריו לכיתה התנצלו